Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Regeneracja zacisków hamulcowych co jak i gdzie?

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15

    Regeneracja zacisków hamulcowych co jak i gdzie?

    Witam kupiłem nie dawno tt i tylnie hamulce nie działają tarcze są zardzewiałe a klocki popękane dawno tam nikt nie zaglądał :/ kupiłem tarcze i klocki ale pewnie zaciski też są do wymiany w związku z tym mam pytanie czy ktoś doradzi mi gdzie mogę zregenerować tylnie zaciski hamulcowe ? czy kupić zestaw naprawczy zacisków i zlecić komuś wymianę czy kupić całe zaciski ?

    Najlepiej woj.śląskie

  2. #2
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Zazwyczaj zaciski dają się zregenerować, każdy mechanik sobie z tym poradzi. Przerabiałem to u siebie dwa lata temu i do dzis nie ma żadnego problemu. Koszt zestawu nie jest duży, a zacisk prawie jak nowy więc warto to zrobić. Jeśli kupisz używany to nigdy nie wiesz jakie trafisz!

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Zazwyczaj zaciski dają się zregenerować, każdy mechanik sobie z tym poradzi. Przerabiałem to u siebie dwa lata temu i do dzis nie ma żadnego problemu. Koszt zestawu nie jest duży, a zacisk prawie jak nowy więc warto to zrobić. Jeśli kupisz używany to nigdy nie wiesz jakie trafisz!
    Ok dzięki za info,a kupowałeś z tłoczkiem czy same uszczelki ?

  4. #4
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Niestety u mnie problem był właśnie z tłoczkami więc musiałem je nabyć łącznie z gumkami co zwiększyło niestety koszt naprawy. Ale nie sugeruje się tym zbytnio, oddaj autko do warsztatu jeśli sam nie ogarniesz i po rozebraniu będą wiedzieli co zrobić.

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Niestety u mnie problem był właśnie z tłoczkami więc musiałem je nabyć łącznie z gumkami co zwiększyło niestety koszt naprawy. Ale nie sugeruje się tym zbytnio, oddaj autko do warsztatu jeśli sam nie ogarniesz i po rozebraniu będą wiedzieli co zrobić.
    Ok nie chcę by auto długo stało rozgrzebane w warsztacie zanim dojdą części ale może dostanę tutaj na miejscu w sklepie wszystko więc oddam im auto by sprawdzili o co kaman

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Chcesz mam takie zaciski pasujace do Twojej tt. Moge Ci je wyslac po taniosci albo nawet przygotowac do zalozenia. Wtedy tt nie bedzie Ci dlugo stala tylko szybka podmianka i znowu smigasz.

  7. #7
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Chcesz mam takie zaciski pasujace do Twojej tt. Moge Ci je wyslac po taniosci albo nawet przygotowac do zalozenia. Wtedy tt nie bedzie Ci dlugo stala tylko szybka podmianka i znowu smigasz.
    I tu masz pewniaka!!! Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się nawet minuty tylko walił PW do Pawła.

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    będzin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Chcesz mam takie zaciski pasujace do Twojej tt. Moge Ci je wyslac po taniosci albo nawet przygotowac do zalozenia. Wtedy tt nie bedzie Ci dlugo stala tylko szybka podmianka i znowu smigasz.
    Spoko odezwę się do ciebie na pw

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •