Powoli nadchodzi czas rozstania się z TT. Powodem sprzedaży jest zakup busa osobowego. Także po ponad trzech latach eksploatacji przyszedł czas na zmianę właściciela. Autko zakupiłem osobiście w Niemczech od prywatnego właściciela spod domu we wrześniu 2014 r przy przebiegu ok. 170 000 km. Po moich weryfikacjach auto miało naprawiany błotnik tylny lewy, malowane drzwi prawe i lewe, przedni lewy błotnik, lewa osłona progu oraz wymienianą przednią szybę. Reszta szyb ori oraz lampy przednie. Po zakupie w aucie zmieniłem kpl. rozrząd z pompą wody oraz olej, filtry itp. W grudniu 2014 została założona instalacja gazowa STAG 4 z butlą w kole 51 l za kwotę 2700 zł. W 2016 r. zostało wymienione kompletne sprzęgło z dwumasą firmy LUK oraz zregenerowana została turbosprężarka (wymiana części gorącej ze względu pęknięcia oraz nowe uszczelnienia i wyważenie) i zregenerowany rozrusznik. W tym roku został wymieniony ponownie rozrząd z powodu awarii pompy wody (INA), końcówki drążków, drążki kierownicze, łączniki stabilizatora (MOOG), tuleje na wahaczach (Lemforder), oraz amortyzatory z tyłu (Bilstein B4). Zmienione zostały również świece na platynowe Beru (poprzednie z emblematami Audi/VW zostawiłem na pamiątkę). Aktualnie auTTko jeździ na oleju Liqui Moly 5W 40, w skrzyni Motul Gear 300 75W 90 oraz płynie chłodniczym Motul. Teraz Audi jeździ na stalówkach 16" z oponami 205/60/16 Sportiva Snow win 2 z 2014 r. kupione jako nowe. Lato 17" ori Ronal z oponami 225/45/17 2x Bridgestone Potenza 2014 r i 2x Goodyear Efficientgrip 2017 r. (prawie nowe). Jak wiadomo auTTko ma prawie 20 lat więc posiada też mankamenty
- pasowałoby polakierować prawą listwę na dachu (bąbelki na aluminium) oraz na lewej osłonie progu są odpryski na baranku
- dwie opony letnie są lekko ścięte (efekt jazdy na wyrobionych tulejach na wahaczach)
- "wisząca końcówka wydechu", miałem to zrobić lecz nie miałem do tego weny
- tylna prawa sprężyna jest pęknięta na ostatnim zwoju
- nie działa podgrzewanie tylnej szyby
- mała wgniotka na tylnym prawym błotniku
Na dzień dzisiejszy autko ma 237 000km przebiegu i cały czas rośnie. Podczas mojej kadencji autko miało delikatną stłuczkę (najechanie na tył) przez co ucierpiała lewa tylna lampa oraz wgniecony został zderzak (posiadam zdjęcia). Zderzak kupiłem nowy oraz lampę (niestety z anglika ale w białe miejsce wstawiona jest czerwona żarówka Led i przegląd przechodzi bez problemów). Narazie autko wystawiam tutaj ponieważ bardzo mi się nie pali ze sprzedażą Zdjęcia narazie z jesieni na kołach letnich, a na dniach wstawię nowe aktualne na zimówkach


Cena jaka mnie interesuje to 15 500 do negocjacji.
Pozdrawiam.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

UP
Obiecane zdjęcia








Nowa cena to 15 000 zł do negocjacji. Dla forumowiczów 14 000 zł do negocjacji.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Autko sprzedane. Można zamknąć