Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Blokują się biegi

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    20

    Blokują się biegi

    Mam jeszcze jeden problem. Mianowicie kupiłem ten samochód w dość małych pieniądzach bo nie miałem za dużego budżetu ale zakochałem się w tym samochodzie i musiałem go wziąć. Problem polega na tym że jak jeżdżę normalnie to wszystkie biegi wchodzą jak masło ale jak już chce sobie podeptac i szybko wbije z jedynki na dwójkę to mi się bieg blokuje i muszę użyć dość dużej siły żeby go wybić. Ktoś miał taki problem albo wie co może być przyczyną?

  2. #2
    Awatar K04
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Dobrodzień
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebny
    Posty
    14
    Spróbuj regulacji linek https://www.klubtt.pl/showthread.php...g%C3%B3w/page2
    Problem masz tylko z 2 ?

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    A czy to nie jest problem ze synchronizatorami? Spróbuj też regulacji linek, ale wówczas problem miałbyś cały czas.

    https://www.a3-club.net/forum/showth...-naprawa/page2
    "A kiedyś to ja Wam wszystkim pokażę! ale na razie mi się nie chce." - Motto mojej teTTuni co imię jej brzmi Skarbek

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Zgorzelec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Czarny
    Posty
    20
    Właśnie nie tylko z dwójką jak za szybko walne z trzy na cztery itp to też wyjść potem nie chce, a ostatnio dwójka wgl mi nie chciała z 3 wejść. Te sybchronizatory to drogie są?

  5. #5
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Powiem Ci tak - miałem i mam identyczny problem. Wlałem już trzy różne oleje - Motul 75W90, Red Line i ori. Żaden nie pomógł także prawdopodobnie nie jesteś sam. Z tym że ja mam ten problem tylko i wyłącznie jak samochód jest zimny i tylko i wyłącznie przy redukcji.

    Jak się czegoś dowiesz odnośnie usterki bądź kosztów, to proszę o informacje na PW. Oczywiście w odwrotnym przypadku też Ci napiszę jak to wygląda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •