Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 94

Wątek: Brilliant Black by kaba

  1. #61
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Komplet 2800zł, czyli po 700zł za felgę
    Kurcze no to chyba dość drogo

  2. #62
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Kwestia podejścia... Jak by nie było to są to 2 częściowe BBS-y. Ja też bym wolał wydać tyle na regenerację niż kupować coś nowego z niższej półki


    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Mod, który był w planach od dawna, ale dopiero niedawno znalazł się na niego czas - zaciski. Kolor oklepany - czerwony, ale w moim przypadku chyba nic innego by nie pasowało.
    Wszystko zostało rozebrane, oczyszczone, pomalowane, przy okazji wymiana płynu hamulcowego na ATE 200.
    Efekt przed/po czyszczeniu FOTO1
    A tak się prezentuje z przodu FOTO2 i w całości FOTO3.

    Ja wiem czy oklepany .... Bardziej moim zdaniem ''naturalnie'' pasujący do zacisków I chyba do czarnego auta najlepszy wybór.
    Tak czy inaczej , wyszło bardzo dobrze. Gratki !







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #63
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Wczoraj dotarła kolejna paczka od michal26 (jak zawsze porządnie zapakowana) tym razem z lewym kierunkiem lusterka. Stary od jakiegoś czasu nie działał. Okazało się, że plastik był lekko pęknięty i dostała się woda. Z racji tego, że mam już niemałą wprawę w demontażu lusterek wszystko poszło szybko i sprawnie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ostatnio nic wielkiego się przy aucie nie działo, ale nie znaczy to, że nie działo się nic.
    Podjechałem do elmacho na regulację szyb, która dziwnym trafem nie odbyła się na rozpoczęciu sezonu...
    Przy okazji Grzegorz poprawił mi spasowanie maski, reflektorów i uporaliśmy się z mocowaniem tylnej półki oraz jeszcze kilku drobnostek.
    Przed samym Summer Cars Party TT wylądowało na SPA u Kanapy. Mimo mocno ograniczonego czasu efekt jest zadowalający, co z resztą widać na poniższej fotce ze zlotu.
    SCP_2018_1.jpg
    Grzegorz zaszczepił we mnie jeszcze jeden pomysł, który być może za jakiś czas się zrealizuje...

  4. #64

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Fotka trochę podkręcona, ale i tak szacun, bo wygląda pięknie

  5. #65
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Cytat Zamieszczone przez badej Zobacz posta
    Fotka trochę podkręcona, ale i tak szacun, bo wygląda pięknie
    Wiadomo, że podkręcona;P Auto było już lepiej wypieszczone, ale wtedy nie udało mi się oddać tego na fotkach. Dobry aparat i chwila obróbki robi swoje.

  6. #66
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Fotki tego gościa moim zdaniem są świetne chyba każdy kto miał jakieś foto od niego jest zadowolony... mnie tylko ciekawi jak to rozpoznać że fotka jest podkręcona jakimś programem itd itp... osobiście jak znajoma P.fotograf robiła nam sesję zdjęciową to po długiej zabawie w ustawieniach aparatu i trafieniu (jak to mówiła) "w odpowiednie niebo" to właśnie zdjęcia jakościowo wychodziły bardzo podobnie a nie które aż wydawały się wręcz być nie naturalne z kolorem. No nic temat rzeka autko bardzo ładnie się prezentowało a felgi serio wyglądają idealnie !

  7. #67
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Dziś mija rok od zakupu. Auto daje dużo frajdy, nic złego się z nim nie dzieje. Obecnie na liczniku ok. 195k km. Ostatnio ze spraw eksploatacyjnych wymieniony został olej (jak zawsze Liqui Moly 5W40) i filtr oleju, a także osłony amortyzatorów tylnych. Z dużą pomocą Grzegorza wygluszone zostały drzwi (mata butylowa + pianka). W środku zrobiło się ciszej i drzwi lepiej się zamykają Tydzień temu nowe OC+AC mini i przegląd.
    W najbliższym czasie do wymiany jeszcze tarcze i klocki z tyłu oraz osłona przegubu przedniego lewego.
    Wosk, który nałożyliśmy przed SCP u Kanapy jeszcze się trzyma

  8. #68

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań/Komorniki
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2007
    Kolor
    granatowy
    Posty
    217
    Mega dobrze to słyszeć - w końcu ma dawać radochę Masz może fotki jak wygłuszyłeś drzwi? Interesuje mnie taki zabieg - chcę na wiosnę się tym zająć

  9. #69
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Fotek nie robiłem, bo byliśmy zajęci pracą
    Obklejona została zewnętrzna i wewnętrzna blach drzwi, fabryczne wygłuszenie boczku też zostało. Grzegorz pewnie wie ile poszło materiału.

  10. #70
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez kaba Zobacz posta
    Grzegorz pewnie wie ile poszło materiału.
    Wie i chętnie pomoże.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #71
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Jak zawsze

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Święta za rogiem, więc skusiłem się na nową zabawkę do TT FOTO
    Poza tym wpadł nowy akumulator tj. Varta Silver Dynamic F19 12V 85 Ah / 800 A. Jak się okazało stary akumulator nie był wymieniany od nowości, także 11 lat. Wątpię, że nowy tyle wytrzyma:P

  12. #72
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Nie no piękny uchwycik na smartfona

  13. #73
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Z uwagi na pracę auto ostatnio więcej stoi niż jeździ, ale ciągle coś się dzieje. Niedawno zostały wymienione tarcze i klocki z tyłu (wszystko ATE), do tego osłona przegubu (była pęknięta). Niestety idioci, którzy mi zakładali później koła dokręcili kluczem pneumatycznym śruby zabezpieczające. W efekcie jednej śruby nie byłem w stanie odkręcić i trzeba było ją rozwierać. Oto efekt paru godzin pracy FOTO. I tym samym pożegnałem się ze śrubami zabezpieczającymi.
    Wpadłem też niestety w spora dziurę i konieczne było prostowanie felgi. Operacja się udała, pacjent przeżył, a wszystko odbyło się w CNF autocentrum w Gdańsku. Ogólnie mogę polecić firmę, bo załatwili temat praktycznie od ręki. Niestety zgubili mi zakrętkę do wentyla, co uświadomiłem sobie dopiero przy okazji zmiany opon na letnie w ubiegłą sobotę.
    Wiosna się zbliża, więc teraz do pełni szczęścia przydałoby się jeszcze SPA u Kanapy

  14. #74
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Jakość obsługi... Xd co do śrub antykradzieżowych, to wystarczy 1 na koło, jak ktoś jednej nie odkręci, to koła nie ruszy.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  15. #75
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jakość obsługi... Xd co do śrub antykradzieżowych, to wystarczy 1 na koło, jak ktoś jednej nie odkręci, to koła nie ruszy.
    A gdzie ja napisałem, że było więcej niż jedna na koło?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •