Pokaż wyniki od 1 do 15 z 94

Wątek: Brilliant Black by kaba

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Ja na przykład zrobiłem ten prestiżowy zakup skórzanej obudowy kluczyka z Ali :P Teraz tylko 2 miesiące i mogę zdać relację :P Ogółem to raczej nie warto brać z Ali rzeczy większych, jak sprawdzałem to na ogół nie warto było.
    A co to wnosi do tematu? To nie jest wątek o tym czy warto robić zakupy na aliexpress...

    MaTTeusz tak jak napisałem w pierwszym poście pomysłów było dużo, ale zostałem z TT i póki co nie żałuję. Sam wiesz jak mało zabrakło, a jeździłbym dziś Twoim autem

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dziś udało mi się w końcu ogarnąć ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej. Tak to teraz wygląda link. Kupiłem te ledy: link, długość 36mm. Ta żarówka pobiera 5W i dzięki temu nie ma błędu w komputerze. Nie mogę znaleźć dobrych postojówek. Z tej samej firmy kupiłem ledy H6W 5W i żarówka zapala się na jakieś 2-3sek, po czym gaśnie i wyskakuje błąd w komputerze. Może ktoś coś polecić? I ponawiam pytanie z #3 posta.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ogarnęliśmy z Fazerem ostatnio projekt "wydech" w naszych TT. Mój się prezentuje następująco tu. Niestety nie mogę dodać zdjęć bezpośrednio w wątku:/ Tu jeszcze film jak całość wygląda od spodu.
    Downpipe 2,75", reszta 2,5", wszystko z kwasówki o grubości 1,5mm. Katalizator sportowy (euro 3, 200cpsi), tłumik pośredni i końcowy, końcówki Buzzer ZZ102X fi 102mm.
    Wydech był robiony w Inochi motosport w Łodzi.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wczoraj została podniesiona moc w TT u Pawła Zaprzalskiego z Turbodiesel.
    Już po zmianie wydechu przybyło parę koni i niutonów tu wykres.
    Po strojeniu doszły kolejne i finalnie auTTo legitymuje się mocą 261KM i 376Nm, wykres tu
    A elmacho nie wierzył...
    Do wymiany w najbliższym czasie jeszcze dla pewności popychacz pompy wysokiego ciśnienia i świece.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 28-08-2018 o 21:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •