Kwinto żarówka ma niebieskie szkło ze względu na to, że z ledami jest problem, a świeci tak jak ledy. Moim zdaniem nie wygląda to jak wieś tuning
Zrobiłem pomiar mocy i wyszło 212KM i ponad 300Nm, także całkiem zdrowa seria. Kresek jeszcze niestety nie mam, ale jak będą to wrzucę.
Ostatnio oddałem też lusterka do oklejenia, żeby ich nie malować. Niestety firma, która się tego podjęła poległa i nie dość, że nie okleili to jeszcze połamali mi wkład Na szczęści zamówili nowe i dziś jadę na montaż. Z tego wszystkiego postanowiłem zamówić całe chromowane obudowy.
Najwięcej zastanawiałem się nad przednim zderzakiem. Myślałem o TTS, ale ostatecznie będzie s-line, ze względu na to, że właściwie poza zderzakami całe auto jest s-line.
Znalazłem na TT forum UK projekt, który jest bardzo podobny do tego, co zamierzam osiągnąć link
Fajnie widać różnicę pomiędzy zwykłym zderzakiem, a s-line. Postanowiłem, że zmienię zderzak i kratki, a grill zostanie. Mały hokej zderzaka też pomaluję na srebrny kolor.
Wydech będzie na dwie strony tak jak w wersji 3.2. Zderzak zostaje na wymianę pójdzie tylko dyfuzor.
Zastanawiam się jeszcze na jaki kolor pomalować zaciski, ale chyba poleci czerwony.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Wykres z hamowni.
wykres tt 8j nil 48530.jpg