Pokaż wyniki od 1 do 15 z 94

Wątek: Brilliant Black by kaba

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Udało mi się wczoraj zamontować obudowy lusterek TTS, o które z resztą sporo osób pytało. Generalnie jakość wykonania jest moim zdaniem na wysokim poziomie (dam znać jak się coś zacznie sypać w trakcie eksploatacji). Otwory montażowe pasują w 100% pod przekładkę ze zwykłych lusterek. Z kierunkami też nie ma problemu. Najwięcej problemu miałem z demontażem starych obudów, ponieważ z jednej strony chyba już ktoś się kiedyś bawił bo otwór na imbus nr 3 zrobił się okrągły i dopiero z pomocą wykrętaka udało się usunąć śrubę. Przy okazji kupiłem w ASO zestaw nowych śrubek bo stare były już pordzewiałe. Niestety mocowania kierunkowskazów są dość kruche i kilka się ułamało, ale i tak wszystko siedzi ciasno i stabilnie.
    Wygląda to teraz tak FOTO1 i FOTO2
    Moim zdaniem fajnie i powoli zbliżam się do końca projektu. Zostały do ogarnięcia felgi, zaciski i lakier. Wszystko jest w toku, ale niestety nie wyrobie się z tymi tematami do zlotu
    Problem mam tylko z dystansami bo niestety zakupione 13mm na przód i 15mm na tył są za szerokie, a zwykłe przelotówki bez kołnierza centrującego trzymają się tylko na śrubach
    Może coś nam się uda wymyślić na zlocie
    Ostatnio edytowane przez kaba ; 13-05-2018 o 14:41 Powód: foto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •