Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Audi TT 225KM quatro 2002r S-line, udokumentowane 207 000 km z Holandii

  1. #16

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Iława
    Pojemność
    2.0T
    KM
    344
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Szymi Zobacz posta
    Pewnie mi nie uwierzysz ale nie mam Facebook’a
    Ps. Skrzynkę juz opróżniłem,także możesz śmiało pisac u mnie tylko z czasem rożnie wiec nie obraz sie jesli odpisze np dnia następnego ale zawsze odpisuje
    Pozdro


    Jasne, rozumiem. Podesłałem Ci niedawno wiadomość. Będę czekał na privie.
    Pozdrówka


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #17

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    No i 214 tys km w mojej TT-uni sie pojawiło
    ...A tak przy okazji odpowiadając zaciekawionym forumowiczom na pytania dot. auttka uświadomiłem sobie,ze nie podałem przecież oznaczenia silnika,co pewnie dla poniektórych bardzo ważne,myśle ze te trzy literki bardzo co niektórych ucieszy;BAM )
    Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Bardzo prawdopodobne,ze odwiedzimy z TT-unia Polskę w terminie 3-6.08.2018
    Czy jest może ktoś chętny na zobaczenie samochodzika w tym czasie?
    Pozdro

  3. #18
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ja bym chętnie go zobaczył. Daj namiar na pw.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #19
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ja też nie mam nic przeciwko i chętnie wpadne odwiedzić i obczaić auttko

  5. #20

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Przepraszam wszystkich ale były wielkie nadzieje,a praca pokrzyżowała mi wszystko. Tak,tak jestem pracoholikiem i generalnie bardzo mało dostępny jestem ale do rzeczy;z tygodniowego wyjazdu na wakacje zrobiły sie tylko/az 2 krótkie dni na Śląsku tj dzisiaj i jutro juz pod wieczór powrót także jesli ktoś chętny na jakiś zlocik,pogaduchy,kawę,czy zobaczyć autko to bede pod kom +31684957880
    Pozdro i mam nadzieje do zoba

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ps. Przepraszam Cie elmacho za brak odzewu ale praca/praca i totalny brak czasu na wszystko. Mam nadzieje,ze nie bedziesz miał mi tego za zle

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam wszystkich
    Na początku przyznam,ze choć wypad do Polski nie wygladal tak,jak go wcześniej zaplanowałem (ponieważ czas pobytu uległ znacznemu skróceniu) i choć było miło i sympatycznie, to jednak szczerze do pełni szczęścia brakowało mi tego,ze nie udało nam się zgadac z żadnym z forumowiczów przynajmniej na przysłowiowa kawę (tak luźno porozmawiać,niekoniecznie o sprzedaży autka)no ale cóż,może następnym razem. Pisze jednak by poinformować ze tt-unia ma się dobrze przejechała bez problemowo drogę tam i spowrotem i obecnie ma 220 tys km na liczniku. W Polsce otrzymała nowe butki bo niestety w Zabrzu złapałem kapcia na tylnym ogumieniu-przez wbity dosyć sporej wielkości odłamek ostrej blachy,który napatoczyl się gdzieś na autostradzie-plus tej przygody to większe buty z rozmiaru 225 na 245 ( niewiem czy ktoś już tak jeździł ale na tył weszły idealnie i muszę przyznać ze dobrze to wyglada Co do spalania nie jestem jakimś tam mistrzem jazdy ekonomicznej ale średnia 7,5 l uważam za mój rekord i wyczyn Co do autka i naszych przygód w Polsce,tt-tunia czeka również na dokładkę spojlera przedniego ale póki co,kuriera nie widać. Co do sprzedaży autko dalej aktualne - choć przyznam,ze ciężko mi się z nią rozstać stad tez,póki co nie zamieszczam żadnych ofert sprzedaży na innych portalach.
    Ps. Następny wypad do Polski czeka nas gdzieś na początku pazdziernika i mam wielka nadzieje,ze może wtedy uda się jakiś mały spocik wykręcić Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Szymi ; 03-08-2018 o 15:10

  6. #21
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Informuj nas na bieżąco co i jak. Chętnie się spotkamy.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #22

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Dzięki wielkie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Samochód sprzedany !!! szczęśliwemu forumowiczowi,który miał odwagę przyjechać po TT-unie do Holandii -Mefi respect dla Ciebie
    Mefi,cieszę się,ze TTunia trafiła do Ciebie i ze przystworzyla Ci już tyle wrażeń w drodze powrotnej. Mam nadzieje,ze wygrałeś z tym Rsem
    230 km/h to jeszcze nie wszystko co to autko potrafi ale-to już jak na pierwszy raz zajebisty początek )
    Mam nadzieje,ze TTunia przysporzy Ci jeszcze wiele powodów do szerszego uśmiechu i zadowolenia z prowadzenia jej.
    Dbaj o Nią jak tylko możesz-najlepiej i dawaj jej wszystko co najlepsze,a odwdzięczy Ci się tym samym )
    Życzę Wam wszystkiego najlepszego )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •