Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: Audi TT 225KM quatro 2002r S-line, udokumentowane 207 000 km z Holandii

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Dziekuje Ci delleto )
    To szczera prawda,co piszesz;masz racje i co do rozstania z moja tt-unia i co do ceny. Co do ludzi mamy mega złożoności na tym Świecie,dla jednych zawsze będzie drogo i bedą narzekać niezależnie od ceny i wypozasezia ale na szczęście,sa jeszcze Ci rozsądni,co zanim cos napiszą,to przemyślą sprawę bez tzw klapek na oczach. Jak juz mówiłem,mam nadzieje ze w lutym zrobimy jakiś zlocik delleto bo tacy ludzie jak Ty,sa warci uwagi nawet w tym mega pędzącym i zajętym dla nas wszystkich czasie - na to naprawdę czekam )
    Pozdro

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolego Kanapa grzania wlasnie nie ma ale jesli komuś bardzo na nim zależy to mozna wrócić do poprzednich standardowych foteli bo wszystkie przewody,podłączenia i przycisk istnieją. Co do ceny za te fotele jesli dobrze pamietam,to na fakturze istnieje cena 2,5 tys euro ale jak wrócę do domu,to sprawdzę jeszcze dokładnie,upewniając sie w tym lub poprawiając ten wpis.

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolego Kanapa grzania wlasnie nie ma ale jesli komuś bardzo na nim zależy to mozna wrócić do poprzednich standardowych foteli bo wszystkie przewody,podłączenia i przycisk istnieją. Co do ceny za te fotele jesli dobrze pamietam,to na fakturze istnieje cena 2,5 tys euro ale jak wrócę do domu,to sprawdzę jeszcze dokładnie,upewniając sie w tym lub poprawiając ten wpis.[/QUOTE]

    własnie się zastanawiałem czy u Ciebie to jakoś rozwiązali bo w ABT też była opcja takich foteli i też własnie zostawały przyciski same i instalacja - ogólnie u Ciebie nie dość że autko ładne to jeszcze fotele jak dla mnie na wielki plus Powodzenia w takim razie i nie robie OT.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •