Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: Audi TT 225KM quatro 2002r S-line, udokumentowane 207 000 km z Holandii

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38

    Audi TT 225KM quatro 2002r S-line, udokumentowane 207 000 km z Holandii

    Witam wszystkich forumowiczów
    Niestety dla mnie i mojej nietuzinkowej TT-ki o którą zawsze dbam jak tylko mogę przyszedł czas rozstania i zamiany na większego braciszka,stąd post w dziale sprzedam.
    Chciałem poinformować ale i też znaleźć odpowiednie ręce dla mojej TT-ki, która w rzadko spotykanym kolorze i body ujrzała świat we wrześniu 2002 r ,a w moim szczęśliwym posiadaniu jest od 1,5 roku.

    Jeśli chodzi o specyfikację auta jest to bardzo bogato wyposażona wersja S-line:
    -z kubełkowymi siedzeniami RECARO
    - sportowym gwintowanym zawieszeniem
    - sportowym filtrem powietrza
    - dotykowym radiem Pioneer 7" (z twardym dyskiem, bodajże 20GB)
    - xenonami.

    Szczegóły techniczne:
    Audi TT 1.8 5V Turbo quattro 225 KM. 2002r.

    Wersja S-line (myśle,że te 225KM jest tylko na papierku,a w rzeczywistości ok 240-250 KM ale prawda jest taka,że nie sprawdzałem tego na hamowni bo nie było mi to potrzebne).

    Niedaleko po kupnie TT-ki, przy stanie licznika 191 tys km został wymieniony kompletny rozrząd wraz z pompą wody, wszystkie możliwe oleje, płyny i filtry łącznie z filtrem i olejem w haldexie oraz sportowym filtrem powietrza K&N (do użytkowania na 1 000 000 km).

    Pełny serwis klimatyzacji; z odgrzybianiem i napełnianiem klimatyzacji i wymianą filtra kabinowego.

    Silnik w bardzo dobrej kondycji, z udokumentowanym przebiegiem NAP - jest to taka specjalna instytucja w Holandii,która za dodatkową opłatą śledzi i rejestruje przebieg samochodu od momentu jego wyjazdu z fabryki.W obecnej chwili jest to ok 207 tys km.

    Nie ma mowy o kopceniu z rur wydechowych, czy dolewaniem oleju pomiędzy wymianami bo jest to praktycznie znikome (na stan 5 tys po wymianie jeszcze nie dolewałem)
    APK (w Holandii tak sie nazywa przegląd techniczny) jeśli ktoś chce tutaj jeździć,to jest ważne do listopada 2018!

    moje Audi posiada:
    sportowy zderzak,lotka i grill - plaster miodu
    sportowe - gwintowane zawieszenie, jest delikatnie obniżone (bardzo dobrze radzi sobie w zakrętach)
    sportowe, skórzane, kubełkowe siedzenia Recaro (mają mega dobre trzymanie w zakrętach)
    nowe opony na lato i zimę R17
    duże, dotykowe radio 7" wraz z nawigacją
    elektryczne szyby i lusterka
    xenony w pieknym, nietuzinkowym kloszu Bosch-a

    Jeżeli o czymś zapomniałem, chętnie udzielę odpowiedzi na pytania

    Obecnie żyję i mieszkam w Holandi więc zobaczenie samochodu na żywo jest znacznie utrudnione dlatego zapraszam tylko najbardziej zainteresowanych ale często odwiedzam Polskę i w najbliższym czasie (w lutym) planuję tam parę dni pobyć.

    Cena jaka mnie interesuje to 6000 euro oczywiście do drobnych negocjacji (np zwrot kosztów paliwa na powrót)

    Aha i jeszcze jedno: Nie sprzedaje auta handlarzom i sam też nie jestem handlarzem!
    Pozdrawiam








    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam
    Dla zainteresowanych dodam,ze jestem w stanie pomoc we wszelkich formalnościach papierkowych by wywieźć auto z Holandii. Auto będzie mozna tez zobaczyć w Polsce w miesiącu lutym przez okres 1 tygodnia ale niewiem jeszcze dokładnie w jakim terminie tam bede. Niewiem czy wspomniałem o tempomacie ale moje TT rownież jest w nie wyposażona. Auto nie ma żadnych wad ukrytych,mozemy na koszt kupującego podjechac do każdego serwisu lub mechanika.
    To chyba tyle więcej info na priv
    Pozdrawiam wszystkich prawdziwych pasjonatów dbających o swoje maleństwa

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Grattki autka, wyglada bardzo ladnie! Bardzo ciekawa dokladka pod zderzakiem przednim, widzialem juz kiedys taka ale nie znalazlem informacji jakiej jest firmy - wiesz moze?? Powodzenia z autem!

  3. #3

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Dzięki AcidTT znalazłem te informacje bo pamietam,ze kiedyś dyskutowałem o tym z kolega delleto ale w tej chwili nie pamietam dokładnie,a nie chce Cie wprowadzać w błąd wiec jak tylko sie upewnię to napewno napisze
    Jeszcze raz dzięki za komentarz
    Pozdrawiam

  4. #4
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Najlepsze jest to że z tego co pamiętam to w wersji ABT limited można było sobie zamówić takie fotele ale one nie miały regulacji przód-tył niestety ... grzanie ci tam dziala normalnie? Lotka też taka jakby ABT

  5. #5
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    No nic nowego nie napiszę .... piękna .. jest piękna!!! Zadbana, uszanowana, serwisowana i to z takim wyposażeniem ! Same fotele przecież kosztują ok 4 - 5 tys zł jak nie więcej?! Jak ktoś poszukuję to się nie zawiedzie. Do tego jeszcze niespotykany zderzak + spoiler, kompletne zawieszenie. Miód! Wiem że ciężko będzie Ci się rozstać z nią no i ostatnie cena - wbrew pozorom za ten rocznik plus to co wyżej napisałem to TANIO bo ok 25 tys zł. Pewnie dla kogoś kto ma ofertę za trupka dać 15 a tu jeszcze 10 trzeba dołożyć to powie że drogo... ale nigdy nie zrobi takiej wersji.

  6. #6

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Dziekuje Ci delleto )
    To szczera prawda,co piszesz;masz racje i co do rozstania z moja tt-unia i co do ceny. Co do ludzi mamy mega złożoności na tym Świecie,dla jednych zawsze będzie drogo i bedą narzekać niezależnie od ceny i wypozasezia ale na szczęście,sa jeszcze Ci rozsądni,co zanim cos napiszą,to przemyślą sprawę bez tzw klapek na oczach. Jak juz mówiłem,mam nadzieje ze w lutym zrobimy jakiś zlocik delleto bo tacy ludzie jak Ty,sa warci uwagi nawet w tym mega pędzącym i zajętym dla nas wszystkich czasie - na to naprawdę czekam )
    Pozdro

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolego Kanapa grzania wlasnie nie ma ale jesli komuś bardzo na nim zależy to mozna wrócić do poprzednich standardowych foteli bo wszystkie przewody,podłączenia i przycisk istnieją. Co do ceny za te fotele jesli dobrze pamietam,to na fakturze istnieje cena 2,5 tys euro ale jak wrócę do domu,to sprawdzę jeszcze dokładnie,upewniając sie w tym lub poprawiając ten wpis.

  7. #7
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolego Kanapa grzania wlasnie nie ma ale jesli komuś bardzo na nim zależy to mozna wrócić do poprzednich standardowych foteli bo wszystkie przewody,podłączenia i przycisk istnieją. Co do ceny za te fotele jesli dobrze pamietam,to na fakturze istnieje cena 2,5 tys euro ale jak wrócę do domu,to sprawdzę jeszcze dokładnie,upewniając sie w tym lub poprawiając ten wpis.[/QUOTE]

    własnie się zastanawiałem czy u Ciebie to jakoś rozwiązali bo w ABT też była opcja takich foteli i też własnie zostawały przyciski same i instalacja - ogólnie u Ciebie nie dość że autko ładne to jeszcze fotele jak dla mnie na wielki plus Powodzenia w takim razie i nie robie OT.

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2018
    Płeć
    Skąd
    Holandia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    2
    Szkoda ze miesiąc wcześniej nie pisałes o sprzedaży, sporo po Holandii się najeździłem żeby znaleźć TT w dobrym stanie i było ciężko

  9. #9

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Bo ja tak zwlekałem z ta sprzedażą Mejron ale dzięki za dobre słowo

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Zainteresowanych kupnem mojej TT-uni zapraszam do zobaczenia autka na żywo, na śląsku (okolice Katowic) w dniach 28.02 do max 2.03 (do popoludnia) ponieważ poźniej wracam już spowrotem.
    Pozdrawiam

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam z powodu wielokrotności zadawanego pytania;jak to wyglada z papierkowym sprawami związanymi ze sciągnięciem auta z Holandi,wklejam bardzo użyteczny link opisujący ten temat w przystępny sposób: http://www.wiatrak.nl/53297/import-samochodu-z-holandii
    Pozdrawiam

  10. #10

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2004
    Kolor
    red
    Posty
    7
    Oferta aktualna? Jak cenowo wygląda sytuacja?

  11. #11

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Oferta jeszcze aktualna. Sory ze odpisuje dopiero teraz ale nie mogłem wbić sie na forum wcześniej. Cenowo interesuje mnie 6 tys euro ale moge spuścić na benzynę jesli ktoś po nią przyjedzie z Polski Ok 250€ cała reszta pozostaje bez zmian. Aha na ta chwile jest juz wymieniony świeżo olej wraz z filtrem oleju i filtrem paliwa. Jesli ktoś mieszka w Eindhoven to napewno widział ja na zlocie,który świeżo zaliczyliśmy )
    Myśle,ze jest to bardzo atrakcyjna cena. Mam nadzieje Mati 123 ze usatysfakcjonowałem Cie ta odpowiedzią
    Ps. Przebieg masz na 1000% niekręcony
    W tej chwili prawie 212 tys km także nie sprzedaje spowodu wad ukrytych, poniewaz autko jest w ciągłej eksploatacji. Z racji powiększania rodziny zamienię tez chętnie na audi a4 lub a6 w kombi z tym ze interesuje mnie tylko i wyłącznie audi na holenderskich tablicach. Pozdro

  12. #12

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Iława
    Pojemność
    2.0T
    KM
    344
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    27
    Kurcze z chęcią bym się przyjrzał i porozmawiał o kupnie jeśli nadal jest aktualne, tylko super by było jak byłaby już w Polsce. I gdybyśmy mogli porozmawiać indywidualnie na temat ceny i wyposażenia. PIĘKNA!

  13. #13

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Dziekuje Ci za miłe słowa dotyczące TT-uni i za zainteresowanie-zgadzam sie z Twoja opinia Co do prywatnej pogawędki,dla mnie spoko,pisz na priv albo jesli bardzo chcesz to podam Ci moj numer i bardzo chętnie poroozmawiam z Toba. Co do Polski,niestety do wakacji nie wybieram sie,może w sierpniu bede ale to jeszcze nic pewnego. Co do ceny owszem mozemy troszeczkę podyskutować ale musze Cie tez poinformować,ze najprawdopodobniej gdzieś pod koniec czerwca autko może juz być nie aktualne,poniewaz umówiłem sie nie formalnie z jednym z naszych forumowiczów,ze jesli do konca czerwca zostanie jeszcze w moich rękach,to przyjedzie po nią. Ja poki co,niewystawiam jej jeszcze na żadnych portalach sprzedażowych i cieszę sie być może ostatnimi chwilami z moja piękna,na co wskazuje nowy,aktualny przebieg 213 tys km
    Pozdro

  14. #14

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Iława
    Pojemność
    2.0T
    KM
    344
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    27
    Chciałem napisac Ci wiadomość prywatna aczkolwiek masz zapewniona wiec napisze tutaj

    Witam witam, masz może Facebooka byśmy mogli wygodnie popisać? Byłoby lepiej jak dla mnie ^^.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. #15

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Pewnie mi nie uwierzysz ale nie mam Facebook’a
    Ps. Skrzynkę juz opróżniłem,także możesz śmiało pisac u mnie tylko z czasem rożnie wiec nie obraz sie jesli odpisze np dnia następnego ale zawsze odpisuje
    Pozdro

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •