Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Wątek: Audi TT 225KM quatro 2002r S-line, udokumentowane 207 000 km z Holandii

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #20

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Przepraszam wszystkich ale były wielkie nadzieje,a praca pokrzyżowała mi wszystko. Tak,tak jestem pracoholikiem i generalnie bardzo mało dostępny jestem ale do rzeczy;z tygodniowego wyjazdu na wakacje zrobiły sie tylko/az 2 krótkie dni na Śląsku tj dzisiaj i jutro juz pod wieczór powrót także jesli ktoś chętny na jakiś zlocik,pogaduchy,kawę,czy zobaczyć autko to bede pod kom +31684957880
    Pozdro i mam nadzieje do zoba

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ps. Przepraszam Cie elmacho za brak odzewu ale praca/praca i totalny brak czasu na wszystko. Mam nadzieje,ze nie bedziesz miał mi tego za zle

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam wszystkich
    Na początku przyznam,ze choć wypad do Polski nie wygladal tak,jak go wcześniej zaplanowałem (ponieważ czas pobytu uległ znacznemu skróceniu) i choć było miło i sympatycznie, to jednak szczerze do pełni szczęścia brakowało mi tego,ze nie udało nam się zgadac z żadnym z forumowiczów przynajmniej na przysłowiowa kawę (tak luźno porozmawiać,niekoniecznie o sprzedaży autka)no ale cóż,może następnym razem. Pisze jednak by poinformować ze tt-unia ma się dobrze przejechała bez problemowo drogę tam i spowrotem i obecnie ma 220 tys km na liczniku. W Polsce otrzymała nowe butki bo niestety w Zabrzu złapałem kapcia na tylnym ogumieniu-przez wbity dosyć sporej wielkości odłamek ostrej blachy,który napatoczyl się gdzieś na autostradzie-plus tej przygody to większe buty z rozmiaru 225 na 245 ( niewiem czy ktoś już tak jeździł ale na tył weszły idealnie i muszę przyznać ze dobrze to wyglada Co do spalania nie jestem jakimś tam mistrzem jazdy ekonomicznej ale średnia 7,5 l uważam za mój rekord i wyczyn Co do autka i naszych przygód w Polsce,tt-tunia czeka również na dokładkę spojlera przedniego ale póki co,kuriera nie widać. Co do sprzedaży autko dalej aktualne - choć przyznam,ze ciężko mi się z nią rozstać stad tez,póki co nie zamieszczam żadnych ofert sprzedaży na innych portalach.
    Ps. Następny wypad do Polski czeka nas gdzieś na początku pazdziernika i mam wielka nadzieje,ze może wtedy uda się jakiś mały spocik wykręcić Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Szymi ; 03-08-2018 o 15:10

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •