Witam wszystkich forumowiczów
Niestety dla mnie i mojej nietuzinkowej TT-ki o którą zawsze dbam jak tylko mogę przyszedł czas rozstania i zamiany na większego braciszka,stąd post w dziale sprzedam.
Chciałem poinformować ale i też znaleźć odpowiednie ręce dla mojej TT-ki, która w rzadko spotykanym kolorze i body ujrzała świat we wrześniu 2002 r ,a w moim szczęśliwym posiadaniu jest od 1,5 roku.

Jeśli chodzi o specyfikację auta jest to bardzo bogato wyposażona wersja S-line:
-z kubełkowymi siedzeniami RECARO
- sportowym gwintowanym zawieszeniem
- sportowym filtrem powietrza
- dotykowym radiem Pioneer 7" (z twardym dyskiem, bodajże 20GB)
- xenonami.

Szczegóły techniczne:
Audi TT 1.8 5V Turbo quattro 225 KM. 2002r.

Wersja S-line (myśle,że te 225KM jest tylko na papierku,a w rzeczywistości ok 240-250 KM ale prawda jest taka,że nie sprawdzałem tego na hamowni bo nie było mi to potrzebne).

Niedaleko po kupnie TT-ki, przy stanie licznika 191 tys km został wymieniony kompletny rozrząd wraz z pompą wody, wszystkie możliwe oleje, płyny i filtry łącznie z filtrem i olejem w haldexie oraz sportowym filtrem powietrza K&N (do użytkowania na 1 000 000 km).

Pełny serwis klimatyzacji; z odgrzybianiem i napełnianiem klimatyzacji i wymianą filtra kabinowego.

Silnik w bardzo dobrej kondycji, z udokumentowanym przebiegiem NAP - jest to taka specjalna instytucja w Holandii,która za dodatkową opłatą śledzi i rejestruje przebieg samochodu od momentu jego wyjazdu z fabryki.W obecnej chwili jest to ok 207 tys km.

Nie ma mowy o kopceniu z rur wydechowych, czy dolewaniem oleju pomiędzy wymianami bo jest to praktycznie znikome (na stan 5 tys po wymianie jeszcze nie dolewałem)
APK (w Holandii tak sie nazywa przegląd techniczny) jeśli ktoś chce tutaj jeździć,to jest ważne do listopada 2018!

moje Audi posiada:
sportowy zderzak,lotka i grill - plaster miodu
sportowe - gwintowane zawieszenie, jest delikatnie obniżone (bardzo dobrze radzi sobie w zakrętach)
sportowe, skórzane, kubełkowe siedzenia Recaro (mają mega dobre trzymanie w zakrętach)
nowe opony na lato i zimę R17
duże, dotykowe radio 7" wraz z nawigacją
elektryczne szyby i lusterka
xenony w pieknym, nietuzinkowym kloszu Bosch-a

Jeżeli o czymś zapomniałem, chętnie udzielę odpowiedzi na pytania

Obecnie żyję i mieszkam w Holandi więc zobaczenie samochodu na żywo jest znacznie utrudnione dlatego zapraszam tylko najbardziej zainteresowanych ale często odwiedzam Polskę i w najbliższym czasie (w lutym) planuję tam parę dni pobyć.

Cena jaka mnie interesuje to 6000 euro oczywiście do drobnych negocjacji (np zwrot kosztów paliwa na powrót)

Aha i jeszcze jedno: Nie sprzedaje auta handlarzom i sam też nie jestem handlarzem!
Pozdrawiam








- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Witam
Dla zainteresowanych dodam,ze jestem w stanie pomoc we wszelkich formalnościach papierkowych by wywieźć auto z Holandii. Auto będzie mozna tez zobaczyć w Polsce w miesiącu lutym przez okres 1 tygodnia ale niewiem jeszcze dokładnie w jakim terminie tam bede. Niewiem czy wspomniałem o tempomacie ale moje TT rownież jest w nie wyposażona. Auto nie ma żadnych wad ukrytych,mozemy na koszt kupującego podjechac do każdego serwisu lub mechanika.
To chyba tyle więcej info na priv
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych pasjonatów dbających o swoje maleństwa