Cytat Zamieszczone przez TT-FREUNDE Zobacz posta
jak bys zobaczył i sie zorientował to najpierw wystawiałem w rubryce nasze auta .... a dopiero póżniej założyłem watek o sprzedazy i czekalem na zatwierdzenie
Jakbyś przeczytał regulamin ogłoszeń, to nie dodawałbyś go 3 razy - czyli nie czekałeś na zatwierdzenie, dodałeś ogłoszenie, potem wątek i znów ogłoszenia...

Najpierw to Ty wstawiłeś ogłoszenie, a dopiero później temat



Jak Twoje tematy przedstawiania aut na innych forach zaczynały się od wklejonych z ogłoszenia linijek, to współczuję.

Każdy moderator na każdym z porządnych for nie zaakceptuje takich zachowań. Może zrobiłeś to nieumyślnie, a może tak - nie wiem.

Cytat Zamieszczone przez TT-FREUNDE Zobacz posta
kupa godzin pracy kupa forsy..... duzo decyzji dobrych i złych ktore sukcesywnie były poprawiane z kolegami z wyżej wymienionych forum .... wiec i tu chciałem tego samego a może ktos by mnie odwiódł od sprzedazy TT bo jak narazie nie widze sie w tym aucie ...... ale dalej utwierdzam sie ze chce je sprzedac przez to jak na samym poczatku zostalem potraktowany prze moderatora hubi_pl
Temat masz odblokowany, ale jak zjedzie w kierunku reklamy auta do sprzedaży to poleci. Mam nadzieję że rozumiesz sytuację.

Pozdrawiam Hubi