Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Zachowanie Moderatora Hubi_pl

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    DZIAŁDOWO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    26

    Zachowanie Moderatora Hubi_pl

    Czy to normale ze zamykaja watek bez podania przyczyny ?

  2. #2
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kolego, dodałeś kilka razy ogłoszenie które w żaden sposób nie spełniało regulaminu - wklejony link i info że "doinwestowane". Jak ogłoszenie się nie pojawiło to utworzyłeś ala wątek o swoim aucie, wklejając opis z ogłoszenia kolejnego ... po czym ponownie dodałeś ogłoszenie....to jest forum czy allegro?
    Tutaj auta forumowicze pokazują bo chcą się podzielić nimi, a nie zaprezentować do sprzedaży - to duża różnica.

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    DZIAŁDOWO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    26
    jak bys zobaczył i sie zorientował to najpierw wystawiałem w rubryce nasze auta .... a dopiero póżniej założyłem watek o sprzedazy i czekalem na zatwierdzenie , i nie było to zamierzone ..... Jesli tak myslisz to jestes w błedzie . chciałem sie pochochwalic autem wśród fanatyków TT i dowiedziec sie kilku rzeczy . typu ze fotele mam poliftowe bo nie wiedzialem i moze tez po to by ktos mnie przekonal ze mozna zrobic fajne tt tak samo jak miałem fajnie zrobione a4 b5 i go nie sprzedawac . ale ty wolałeś odrazu zamknac watek ..... wiec twoja wola ale niegdzie indziej nie spotkałem ssie z takim zachowaniem ... czy to b5 battalion czy a4 klub polska .....

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    to mój poprzedni projekt który tworzyłem 6 lat ....

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    kupa godzin pracy kupa forsy..... duzo decyzji dobrych i złych ktore sukcesywnie były poprawiane z kolegami z wyżej wymienionych forum .... wiec i tu chciałem tego samego a może ktos by mnie odwiódł od sprzedazy TT bo jak narazie nie widze sie w tym aucie ...... ale dalej utwierdzam sie ze chce je sprzedac przez to jak na samym poczatku zostalem potraktowany prze moderatora hubi_pl

  4. #4
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez TT-FREUNDE Zobacz posta
    jak bys zobaczył i sie zorientował to najpierw wystawiałem w rubryce nasze auta .... a dopiero póżniej założyłem watek o sprzedazy i czekalem na zatwierdzenie
    Jakbyś przeczytał regulamin ogłoszeń, to nie dodawałbyś go 3 razy - czyli nie czekałeś na zatwierdzenie, dodałeś ogłoszenie, potem wątek i znów ogłoszenia...

    Najpierw to Ty wstawiłeś ogłoszenie, a dopiero później temat



    Jak Twoje tematy przedstawiania aut na innych forach zaczynały się od wklejonych z ogłoszenia linijek, to współczuję.

    Każdy moderator na każdym z porządnych for nie zaakceptuje takich zachowań. Może zrobiłeś to nieumyślnie, a może tak - nie wiem.

    Cytat Zamieszczone przez TT-FREUNDE Zobacz posta
    kupa godzin pracy kupa forsy..... duzo decyzji dobrych i złych ktore sukcesywnie były poprawiane z kolegami z wyżej wymienionych forum .... wiec i tu chciałem tego samego a może ktos by mnie odwiódł od sprzedazy TT bo jak narazie nie widze sie w tym aucie ...... ale dalej utwierdzam sie ze chce je sprzedac przez to jak na samym poczatku zostalem potraktowany prze moderatora hubi_pl
    Temat masz odblokowany, ale jak zjedzie w kierunku reklamy auta do sprzedaży to poleci. Mam nadzieję że rozumiesz sytuację.

    Pozdrawiam Hubi

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    DZIAŁDOWO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    26
    i tak jak mówiłem najpierw założyłem watek auta a potem wystawiłem na sprzedaz

  6. #6
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ty chyba masz coś z oczami.....

    Ogłoszenie wystawione o 11:10, a wątek o aucie bazujący na ogłoszeniu 11:13...



    Pzdr i powodzenia

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    DZIAŁDOWO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    26
    No popatrz ..... Bo jednoczesnie robiłem to i to tylko w watku nasze auta wsztawiałem zdjecia z fotosika

  8. #8
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zachowanie moderatora hubi_pl jest jak najbardziej prawidłowe.
    Co więcej, znowu dodałeś ogłoszenie o sprzedaży. I to wiedząc, dlaczego poprzednie się nie ukazały, bo powyżej miałeś to wyjaśnione. Tutaj link:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...n-bardzo-dobry

    Zrób tak raz jeszcze, a tym razem to ja podejmę odpowiednie kroki. Na tym forum klubowicze się szanują, szanują też innych klubowiczów.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    DZIAŁDOWO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Zachowanie moderatora hubi_pl jest jak najbardziej prawidłowe.
    Co więcej, znowu dodałeś ogłoszenie o sprzedaży. I to wiedząc, dlaczego poprzednie się nie ukazały, bo powyżej miałeś to wyjaśnione. Tutaj link:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...n-bardzo-dobry

    Zrób tak raz jeszcze, a tym razem to ja podejmę odpowiednie kroki. Na tym forum klubowicze się szanują, szanują też innych klubowiczów.
    Grozisz mi

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Sam ciągnąłem Cię za język i uznałeś, że "co tu pisać". Dopiero postawiony do pionu przez Moderatora coś tam od siebie dorzuciłeś. Nikt tu od nikogo nie wymaga esejów na temat TTek jednakże większość opisów zawiera jakieś wzmianki o historii auta, tego co zrobione czy planów na przyszłość. U Ciebie opis jak od Mirka z OLX więc nie dziw się, że zostałeś potraktowany jak typowy skoczek, który pojawia się z "perełką" na forum tylko po to by ją komuś wcisnąć.
    Z innej beczki, mam wrażenie że część z nas miała podobne odczucia po zakupie TT. Moje były podobne jednak "rozczarowanie" trwało krótko i cieszyłem się autem przez kolejne 3 lata. Jest tyle wątków o MK1 doczytaj może coś z tego złożysz bo na pierwszy rzut oka bazę na kolejny projekt masz fajną.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  11. #11
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez TT-FREUNDE Zobacz posta
    Grozisz mi
    Przekazuję informacje.
    Udzielam ostrzeżenia.
    Chcesz brnąć dalej?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  12. #12

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    A nie lepiej temat zamknąć po prostu ?

  13. #13
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    A nie lepiej temat zamknąć po prostu ?
    Znacznie lepiej sytuację wyjaśnić, wyciągnąć wnioski, odpowiednio reagować.
    AUDI nie przestaje się kochać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •