dobry serwis proponuje. na slepo zmieniac drogo wychodzi. to co komputer pokazuje to jedno a to co faktycznie dolega to nie rzadko dwie rozne rzeczy. mi na przyklad pokazywal czujnik cisnienia w pompie hamulcowej, zmienilem na nowy (koszt imprezy 5 stów) i dalej to samo, plus ze plyn mam nowy...
jesli wyczyszcenie czujnikow przy kolach nie pomoze to - wydaje mi sie - najrozsadniej dac do serwisu niech wymontuja pompe/sterownik esp/abs i dadza ja do specjaistów - najczesciej to ona jest winna i jej regeneracja z reguly pomaga. jesli umiesz to sobie sam wykrecic, to zrob to i wyslij np na slask albo jak pamietam lodz.
mozna liczyc na ich uczciwosc - np jak kolega wyslal -jak sie okazalo dobrą pompe - to odeslali mu liczac go jedynie za diagnostyke i mowiac ze jest z nia wszystko ok.

ps.
u siebie olalem na razie temat, bo mi esp wywala raz na ruski rok i wystarczy wylaczyc i wlaczyc silnik i jest znowu ok i tak przez nastepny miesiac. tak wiec nawet rtrudno zweryfikowac, czy ewentualna naprawa sie powiodla (po zmianie czujnika, wlasnie dopiero jakos po miesiacu przekonalem sie ze nie pomogla..)