Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Sprawdziles szczelnosc? Odepnij wezyk od wg na chwile i wyjedz ale z glowa sprawdz czy cokolwiek dmuchnie. Sprawdz tez czy przepustnica dziala poprawnie bo przeplyw stoi w miejscu i nawet bez doladowania powinno byc wiecej.
Tak szczerze to dziwne cos bo kolega od ktorego kupiles turbo jest na forum. Sam moze potwierdzic ze jezdzil caly rok na 1.5 bara i nic mu nie dolegalo. Ja przed wyjeciem turbiny tez smigalem tym autem i jezdzilo jakby lepiej niz na poczatku a u Ciebie juz 2 raz jest jakis problem.
Nawet jakby wg sie urwal to turbo gora by cos dmuchalo wiec sprawdz z przepustnica czy na zaplonie chodzi w pelnym zakresie a potem przelec sie bez wezyka w wg tylko tak aby nie zaladowalo maxa;/
Szczelność sprawdzałem dmuchając w tipa a potem w rure (turbo --> intercooler). Sprawdzę wg. Nie wiedziałem jak sprawdzić przepustanice, chociaż na nią stawiałem. Czyli po zapłonie przepustnica robi jakąś adaptacje (sorry nie dokońca zrozumiałem tematu jak sprawdzić przepustnicę), sądziłem żeby tylko logi zrobi