Witam,
Mam do sprzedania Audi TT 8N z roku 1999.
Samochód o pojemności 1,8 turbo z instalacją LPG firmy STAG (jeszcze na gwarancji).
Unikatowa sztuka, bardzo zadbana i mocno doinwestowana.
W przeciągu 4 lat inwestowałem w samochód wszystkie wolne środki, dzięki czemu jest teraz niezawodny oraz bardzo dobrze wygląda.
Oryginalny kolor - czarny (na ostatnim zdjęciu), jednak zdecydowałem się na nałożenie folii ARLON ze względu na chęć zmiany koloru, a także ochrony ori lakieru.
To jedyna taka TT w Polsce 
Jako, że jestem od kilku lat członkiem klubu AudiTT to samochód szybko stał się moim oczkiem w głowie.
Dobrze znany jest Klubowiczom  Dodatkowo w moim wątku jest cała historia samochodu.
Posiadam również całą papierową historię samochodu – co i kiedy zostało zrobione wraz z kwotami, gwarancjami oraz rachunkami.
Oto kilka ostatnich rzeczy jakie wpadły do samochodu w przeciągu ostatnich miesięcy:
• Wymiana oleju MOTUL, filtrów (paliwo, powietrza, oleju, filtry gazu)
• Serwis klimatyzacji, uzupełniony, odgrzybiony.
• Nowe klocki, tarcze hamulcowe tył ATE
• Kompletny wydech + kat FISCHER
• Nowy akumulator
• Tuleje wahacza, amortyzatory Monroe
• Sprężyny, poduszki, łożyska amortyzatorów, poduszki pod belkę
Samochód regularnie serwisowany, w ciągłym użytku.
Oczywiście zarejestrowany z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczony.
Dodatkowo do samochodu dorzucam nowe opony zimowe 16’’ (felga stalowa GUNMETAL półmat aktualnie na nich stoi, oraz letnie 19-ki 235/35/R19 alu).
Oba komplety widoczne na zdjęciach. Ponadto zestaw naprawczy kół oraz pół bagażnika innych gratów, które wymieniałem w przeciągu tych 4 lat.

CENA: 20500zł do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego celem umówienia się na oględziny/przejażdżkę.
Samochód użytkowany w Rudzie Śląskiej i Katowicach.
TK 508 329 668
mail: kamilsobek1988 na gmail'u







- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Jakby kto był zainteresowany to mogę poważnie zejśc z ceny.
Zależy mi, żeby sprzedać w tym miesiącu, bo od stycznia musze wykupić kolejne OC a nie czarujmy się to są koszta

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Proszę o zamknięcie tematu, samochód sprzedany.
Pozdrawiam
Per-der