Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Z tego co wiem to za wiele się nie zmieniło (oprócz tego, że Cepik nie działa, bo diagności hurtowo wpisują przeglądy do systemu), i wydaje mi się, że jakiś diagnosta nastraszył niepotrzebnie W każdym razie po roku będziemy mogli stwierdzić, czy coś się zmieniło, bo wszystkie auta, które nie przeszłyby przeglądu, to przyjechały, przed zmianą prawa
Możliwe że tak właśnie było i nie potrzebnie nastraszył, może sam do końca nie wiedział co powiedzieć a wyszło by że się nie zna w takim przypadku

Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
Kanapa nie mierzyli, bo pewnie nie mają takiego sprzętu i wygląda na to, że nie jest wymagany, bo jeżeli po wejściu przepisów dalej mogą "podbijać dowody". Ja i tak jestem przekonany, że będą dalej istniały stacje gdzie będzie "przymykane oko" na brak katalizatora, głośny wydech, air ride itp.
Jesteśmy biednym społeczeństwem i jest masa aut do np. 2-4tys zł (efekt 500 plus), gdzie stan ich jest bardzo różny i w większości nieopłacalna jest reanimacja.
Tutaj dokładnie Omerta myślę że masz rację, to biznes więc na bank się znajdą takie a nie inne stacje które dalej będą przymykać oko na takie przypadki... gdyby jednak się okazało że stację faktycznie będą trzymać restrykcyjne przepisy to chyba muszę się szybciej zastanawiać nad opcją żółte blachy do auttka i będę miał po problemie