Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Co to za wąż?

  1. #1
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314

    Co to za wąż?

    Cześć, wczoraj zaobserwowałem w swojej TT ubytek oleju.

    Na pierwszy rzut oka nie widziałem żadnego wycieku, ale dziś zauważyłem że jeden z węży przecieka w dwóch miejscach. Nie jestem pewien czy ten przeciek to olej ale tak czy siak wąż trzeba wymienić.

    Ciężko było zrobić dobre zdjęcie ze względu na jego umiejscowienie, zwłaszcza telefonem i po ciemku
    Wąż znajduje się między osłoną filtra powietrza a osłoną silnika, dość nisko. Na zdjęciu jest zaznaczony na czerwono (najlepiej przybliżyć).



    Wiem że to dość trudne ale czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co to za wąż? Z góry dziękuję
    Ostatnio edytowane przez akrisu ; 08-11-2017 o 20:49

  2. #2
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Patrze na moje foty silnika i tam koło łapy silnika jest gruby przewód chyba ze wspomagania ale głowy nie dam. Bo ten cienki też nie wiem z czego. No i raczej nie pomogłem Musiałbyś to od spodu zerknąć lub zdjąć filtr pow.

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wydaje mi sie, ze na foto masz zaznaczony waz od wspomagania. Nie napisales, jakiego oleju ubytek zaobserwowales jezeli silnikowego to ten waz nie ma z tym nic wspolnego. Plyn wspomagania, a olej silnikowy to dwa rozne plyny.

  4. #4
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Tak, silnikowego Ok, dzięki Panowie. Tak jak napisałem - nawet jeśli to nie olej to wąż cieknie wiec leci to wymiany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •