Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [S] Adaptery pod Big Brake Tył 312mm do Audi TT 8N

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    500
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    13

    [S] Adaptery pod Big Brake Tył 312mm do Audi TT 8N

    Witam, sprzedam adaptery do zamontowania hamulców 312mm na tył do aut na płycie golfa 4, czyli np. Seat leon, toledo, octavia, itp itd.
    Z Tymi adapterami zakładamy zaciski hamulcowe z transportera T5, oraz przednie tarcze 312mm. Adaptery zaprojektowane tak, że nie ma problemów z długością linki ręcznego. Adaptery wykonane na CNC z bardzo lekkiego i wytrzymałego materiału. Posiadam wersje do ośki, jak i 4x4. Po zakupie proszę o informację jakie adaptery wysłać.
    Cena 350zł za 2*adaptery w komplecie ze śrubami potrzebnymi do montażu zacisków z T5 i tarcz 312mm do wyżej wymienionych aut.

    Zapraszam na PW, dla forumowiczów wysyłka w cenie, po wpłacie na konto

    Mam też zestawy na przód pod 370mm na zacisku z18




    Tak się prezentuje w feldze 19"




  2. #2

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    501
    Rocznik
    2006
    Kolor
    RAL 6018
    Posty
    2
    Daj jakiś namiar tele na siebie

  3. #3
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Z czego wykonane są te adaptery ? Rozmawiałem jakiś czas temu z Alim i powiedział, że aluminium nie jest dobrym materiałem na adaptery co potwierdziło moją tezę. A dlaczego to powinienieś wiedzieć wykonując je.

  4. #4

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    500
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Maney Zobacz posta
    Daj jakiś namiar tele na siebie
    693612882

    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    Z czego wykonane są te adaptery ? Rozmawiałem jakiś czas temu z Alim i powiedział, że aluminium nie jest dobrym materiałem na adaptery co potwierdziło moją tezę. A dlaczego to powinienieś wiedzieć wykonując je.
    Wykonane są z alu, ale z jakiego to już nie mogę powiedzieć, po konsultacji z wykładowcami od materiałoznawstwa i wytrzymałości na studiach doszliśmy do wniosku że wytrzymaja, obliczenia tez wykładowca zrobił. Gdyby miało nie wytrzymać to bym nikomu tego nie sprzedawał, ani nie montował u siebie. U siebie nawet na 370mm hamulcach mam adapter ok 20mm grubości, a sily działające na przedni, a tylny adapter są nawet nie porównywalne...

  5. #5
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Nie chodzi o wytrzymałość jedynie, wiem co to materiałoznawstwo, studiowałem inżynierie produkcji na Polibudzie Co to za alu to też nie jest fizyka kwantowa, pewnie użyłeś PA9.
    Ostatnio edytowane przez mlody_mk2 ; 17-11-2017 o 10:32

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Jacek6804 Zobacz posta
    693612882



    Wykonane są z alu, ale z jakiego to już nie mogę powiedzieć, po konsultacji z wykładowcami od materiałoznawstwa i wytrzymałości na studiach doszliśmy do wniosku że wytrzymaja, obliczenia tez wykładowca zrobił. Gdyby miało nie wytrzymać to bym nikomu tego nie sprzedawał, ani nie montował u siebie. U siebie nawet na 370mm hamulcach mam adapter ok 20mm grubości, a sily działające na przedni, a tylny adapter są nawet nie porównywalne...
    Skoro tak juz pięknie liczysz i wiesz jak wszystko dorobić to chociaż przybliż jakie obliczenia wykonaliście w jakim programie albo może na papierze.
    Bo widzę że pięknie brzmi ale podaj chociaż jakie założenia były jakie sily braliście pod uwage itp.
    Nie boj się nie "podkradne" tylko jestem ciekaw bo widzę że teraz nagle jesteś bardzo uczony..

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    500
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    13
    Ahh musisz wszędzie dołożyć swoje złamane 5 groszy
    Przyjedź to ci pokaże, swoje patenty też liczyłeś? Mówię o jarzmach z a8, gdzie zeszlifowales numery by nikt sie nie domyślił z czego pochodzą, i taki "zestaw" sprzedales.
    Zestaw który pozwala zamontować tarczę 280mm+ zacisk od 256mm. Gdzie zestaw zawierał jarzma, dystanse ( i tu sie zastanów czy dystanse pobad 20mm, zrobione z profila aluminiowego ok 20x20 z przewierconym otworem na śrubę i to dla każdej śruby oddzielny adapter)
    Znów się wpieprzasz i chcesz zabłysnąć a się skończy jak na RF. Więc lepiej nie komentuj tu gdzie nie potrzeba.

  8. #8
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    Panowie bez spiny, chciałem tylko zapytać się Jacka czy wie, że alu to nie najlepszy materiał na adaptery. Nie róbmy kłótni jak w temacie toledo.

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Co ty mozesz pokazac. Piszesz bzdury ze liczyles z wykladowca wytrzymałość. Skoro karmisz ludzi takimi bzdurami to wypowiedz sie i wyjaśnij co policzyleś.
    Czy chociaż jestes wstanie określić jakie obciażenia muszą one przenieśc?
    Bo jeśli myslisz że klubtt to forum gejow i fryzjerow i bedziesz takie bajeczki pisal ze policzone a kazdy tutaj bedzie łykal to jestes w bledzie.
    Udajesz uczonego a widze ze jak zwykle umiesz tylko odbic paleczke i nic wiecej. Na rf miales pokazac fotki moich drutow zlaczek od hydrauliki i tez nic. Lupo w plonsku widzialo juz kilka osob i kazdy potwierdzil moje slowa ze to drut. Ale to nie temat o jakis ulepach.
    Skoro nic nie policzyleś i nawet nie wiesz jak sie do tego zabrać to nie pisz bredni o wykladowcach projektach bo jesli ktoś liznal troszke wytrzymalosci materiałow i policzyl cokolwiek w życiu to wie że policzyc cos prostego nie jest tak łatwo, co mowiac taki adapter gdzie pewnie nawet nie wiesz jakie sily na niego dzialaja bo niby skad masz to wiedziec? A jesli wiesz to chociaz powiedz jakie sily wziales pod uwage skoro tak wszystko profi policzone.
    Jest to istotne skoro sprzedajesz i piszesz ze policzone to chociaz wyjasnij co aby wszyscy kupujacy wiedzieli co maja kupic.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-11-2017 o 10:13

Podobne wątki

  1. Big Brake - dyskusja
    Przez PawelM w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post / autor: 07-03-2022, 07:40
  2. Big brake kit od Posche 6 tloczkow
    Przez BelfegorTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2016, 08:34
  3. SWAP zaciskow Big Brake tył do ośki komplet
    Przez BelfegorTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-2016, 22:50
  4. brake light faulty
    Przez Lilia7 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2010, 09:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •