Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: Zachowanie moderacji:/

  1. #16
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
    Fota fajnie aby była. Mi chodziło aby umożliwić taka sytuacje - wrzucam ogłoszenie na olxa z fotami co idzie piekielnie szybko i łatwo, na forum wrzucam temat: Sprzedam xxxx, w treści pisze w skrócie co chce sprzedać i wklejam link do olx. Dlaczego tak nie może byc?
    Temat zmian zostanie przedyskutowany. Na dzień dzisiejszy obowiązują zasady, których trzeba się trzymać.

    Wszystkie poprawki zawartości postów w dziale sprzedam są bardziej praktykowane, przy nowych osobach i bardzo rzadko piszących posty w dziale sprzedam. Poprawki, upomnienia nie powinny mieć miejsca w przypadku osób z tak dużym doświadczeniem, które budowały przez lata forum, a powinny dawać przykład dla pozostałego społeczeństwa klubu. Paweł, bez urazy, ale jest regulamin i go się trzymamy. Jak w mieście jedziesz 90 i zatrzyma Cię policja to płacisz. Tutaj jak nie stosujesz się do zasad to po prostu post leci do kosza. Są osoby, które to akceptują i ponownie piszą nowego prosta zgodnie z zasadami.

    P.S.
    Polecam używanie na telefonie Tapatalku, nie mam problemów z wrzucaniem zdjęć na forum przez tą apkę.
    __________________________
    Pozdrawiam

  2. #17
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Tak czy siak dziekuje super moderacji za wywalenie tematu do kosza i te durne tlumaczenie zamiast poswiecenia 30s na edycje tematu i pomoc jako kolega bo myslalem ze takich moglem was uważać.
    To może napiszę prościej.
    Ogłoszenie było niezgodne z regulaminem i pomimo kilku wpisów moderatorów nie zostało przez autora poprawione.
    Autor miał możliwość napisania bądź zatelefonowania do moderatorów, bo ma do nich nr telefonów, jest też kontakt poprzez messenger fb.
    Pojawia się pytanie dlaczego tego nie zrobił?
    Komu w tej sytuacji powinno zależeć na pojawieniu się ogłoszenia?

    Paweł, trzeba było napisać do mnie, że nie możesz wstawić zdjęcia, przesłać je do mnie mms, messenger lub e-mail i byłoby dobrze. Chyba że uważasz, że z jakiś powodów działam na Twoją szkodę lub tym podobne?
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 21-10-2017 o 12:45
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    To może napiszę prościej.
    Ogłoszenie było niezgodne z regulaminem i pomimo kilku wpisów moderatorów nie zostało przez autora poprawione.
    Autor miał możliwość napisania bądź zatelefonowania do moderatorów, bo ma do nich nr telefonów, jest też kontakt poprzez messenger fb.
    Pojawia się pytanie dlaczego tego nie zrobił?
    Komu w tej sytuacji powinno zależeć na pojawieniu się ogłoszenia?

    Paweł, trzeba było napisać do mnie, że nie możesz wstawić zdjęcia, przesłać je do mnie mms, messenger lub e-mail i byłoby dobrze. Chyba że uważasz, że z jakiś powodów działam na Twoją szkodę lub tym podobne?
    Napisalem do jednego z modow ale jak widac to malo. Popracujcie nad komunikacja bo nie myslalem ze musze robic takiego poruszenia z powodu braku mozliwosci jednej fotki.
    Skoro tak chcecie pomoc to przywroccie oglosznie i bedzie po sprawie...

  4. #19
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Komunikacja moderacji ma się dobrze, w razie potrzeby piszemy do siebie, dzwonimy i się spotykamy.
    Kolektywnie jednak nie omawiamy jednostkowych problemów w postach lub tematach. Sytuacja tego nie wymaga.
    Co do przedmiotowego tematu, to jak wcześniej pisałem jest on usunięty.
    I jak wcześniej pisałem możesz założyć nowy, zgodny z regulaminem. Jeśli masz problem z dodaniem zdjęcia, to mi je prześlij, a ja je dodam.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #20
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Temat zmian zostanie przedyskutowany. Na dzień dzisiejszy obowiązują zasady, których trzeba się trzymać.
    Dzieks za info, trzymam kciuki za zmianę mysle ze wielu osoba by to ułatwiło życie

  6. #21
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Zmiany nie bedzie. Ogloszenia musza byc ze zdjeciami.
    Pawel, nie klam. Nie posales o problemie tylko z pytaniem j/w, napisalem Tobie ze jest regulamin, a Ty po swojemu zinterpretowales i wrzuciles zle, nie rozumiem dlaczego masz do kogokolwiek pretensje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #22
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Moim zdaniem ogłoszenie w dziale "sprzedam" ma charakter wyłącznie informacyjny. Kwestie zaufania lub jego braku buduje się działaniem, a nie pisaniem. Fotografia na ew ułatwić wybór, a nie być wiążącym elementem ( koniecznym do zamieszczenia ogłoszenia). Uważam, że link załatwia sprawę, bo jeśli nie działa, to zmniejsza szanse na sprzedaż ( a to akurat nie powinno moderatorów interesować). Może ktoś ma życzenie, sprzedawać a nie sprzedać... na niektórych forach ogłoszenia "sprzedam" wiszą na tapecie dwa tygodnie i są z automatu wywalane( oczywiście można je odnowić). Przykro się patrzy na jakieś roztrząsanie tematu i "zasadnicze" traktowanie podpierane nic nie znaczącymi frazesami "z całym szacunkiem", "z przeproszeniem" i pisanie do forumowicza " per autor". Nie namawiam do naginania zasad do granic wytrzymałości, ale na pewno można było sprawy w ogóle nie robić. Załatwić z "tyłu sklepu" dwoma e-mailami lub sms-ami.
    Nie zachowujcie się jak małolaci ze zbyt wrażliwym i rozbuchanym ego. W tym przypadku żadna ze stron nie ma do końca racji.
    Oczywiście moim zdaniem!

  8. #23
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    W tym przypadku nie znasz całokształtu sprawy.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #24
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    W tym przypadku nie znasz całokształtu sprawy.
    Więc...

  10. #25
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Więc jako moderator mam wgląd w większą ilość tematów, postów. Również tych, które zostały usunięte. I nie tylko tych pisanych.
    Zainteresowani wiedzą o czym piszę. Na tym zakończę powyższą kwestię.
    Jeśli chodzi o przedmiotowy temat, to moderatorzy postępują zgodnie z regulaminem i zasadami naszego forum.
    Dzięki temu mamy ład i porządek. Chyba że jesteś zwolennikiem chaosu i anarchii?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #26
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez 4mario Zobacz posta
    Moim zdaniem ogłoszenie w dziale "sprzedam" ma charakter wyłącznie informacyjny. Kwestie zaufania lub jego braku buduje się działaniem, a nie pisaniem. Fotografia na ew ułatwić wybór, a nie być wiążącym elementem ( koniecznym do zamieszczenia ogłoszenia). Uważam, że link załatwia sprawę, bo jeśli nie działa, to zmniejsza szanse na sprzedaż ( a to akurat nie powinno moderatorów interesować). Może ktoś ma życzenie, sprzedawać a nie sprzedać... na niektórych forach ogłoszenia "sprzedam" wiszą na tapecie dwa tygodnie i są z automatu wywalane( oczywiście można je odnowić). Przykro się patrzy na jakieś roztrząsanie tematu i "zasadnicze" traktowanie podpierane nic nie znaczącymi frazesami "z całym szacunkiem", "z przeproszeniem" i pisanie do forumowicza " per autor". Nie namawiam do naginania zasad do granic wytrzymałości, ale na pewno można było sprawy w ogóle nie robić. Załatwić z "tyłu sklepu" dwoma e-mailami lub sms-ami.
    Nie zachowujcie się jak małolaci ze zbyt wrażliwym i rozbuchanym ego. W tym przypadku żadna ze stron nie ma do końca racji.
    Oczywiście moim zdaniem!
    Moderatorzy zachowali się tak , jak powinni. Przestrzegają regulaminu forum klubtt.pl Nie ma o co tutaj bić piany. Regulamin na forum jest. Zdjęcia są wymagane. Można dyskutować czy może to zmienić, ale na ten moment ogłoszenie było niezgodne z obecnym regulaminem. Więc poleciało do kosza. Póki nie ma zmiany regulaminu, trzeba przestrzegać obecnych zasad.
    Ostatnio edytowane przez PiotrekHIT ; 21-10-2017 o 18:47

  12. #27
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Więc jako moderator mam wgląd w większą ilość tematów, postów. Również tych, które zostały usunięte. I nie tylko tych pisanych.
    Zainteresowani wiedzą o czym piszę. Na tym zakończę powyższą kwestię.
    Jeśli chodzi o przedmiotowy temat, to moderatorzy postępują zgodnie z regulaminem i zasadami naszego forum.
    Dzięki temu mamy ład i porządek. Chyba że jesteś zwolennikiem chaosu i anarchii?
    Tak jestes teraz wszechwiedzacym czlowiekiem i widzisz to co nie istnieje.
    Skoro tak trzymacie sie zasad jako moderacja to przestance pisac te pierdy w tematach nabijajac postow i kolejnych stron pisania o niczym. Duzo tego ot jest.

    Hubi nic nie klamie bo w temacie ktory usunalem napisalem do wszystkich ze mi nie dziala. Wtedy nie dosalem propozycji wyslij foto a ja je wrzuce. A sam pokazales ze nawet nie bylo to konieczne bo foto wrzuciles w swoim poscie.Tylko temat polecial do kosza a nagle jak zrobilem gownoburze to teraz jest taka propozycja. Troche pozno bo nie mam skopiowanej tresci ogloszenia a troszke mi zajelo ulozenie tej tresci za to usuniecie posta 3s. Szanuje swoj czas ale ktos mojego nie poszanowal.

  13. #28
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Propozycja dodania zdjęcia powinna wyjść od Ciebie, bo sprzedaż leżała w Twoim interesie.
    Owszem, pokazałem, że można bezproblemowo dodawać zdjęcia. Wielu klubowiczów nie ma z tą czynnością problemów.
    Wspomniałeś o swoim cennym czasie. Dobrze wiesz, że dawno i bez wysiłku zredagowałbyś nowe ogłoszenie.
    Pytanie czy jesteś zbyt leniwy by to zrobić, czy zbyt urażony?
    I zgadzam się z Tobą. Zrobiłeś gównoburzę.
    Możesz poczuć się kolejny raz skrzywdzony przez moderację, gdy uzna, że takie zjawiska pogodowe na forum nie są pożądane.
    Od tej chwili w stosunku do Twojej osoby dbać będę o dobra pogodę.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #29
    Awatar 4mario
    Dołączył
    Dec 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    264
    Jestem zwolennikiem powszechnie panującego szacunku i spokoju. Tak po prostu.

  15. #30
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kochani, kazdy powiedzial co chcial, wyjasnilismybsytuacje a dalsza dyskusja zmierza do bicia piany bez sensu. Wrocmy do porzadku i lektury lepszych watkow niz ten. Milej niedzieli


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Podobne wątki

  1. Elektryka - dziwne zachowanie
    Przez milek06 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 03-11-2017, 22:10
  2. Dziwna zachowanie obrotów
    Przez KrzyszTTof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 10:59
  3. dziwne zachowanie kierunkowskazów
    Przez piotreksz605 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 14:50
  4. Silnik irytujace zachowanie ?!!
    Przez Bagin w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-02-2009, 23:05
  5. dziwne zachowanie auta
    Przez dariofox w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-06-2008, 06:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •