Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami w temacie, który usunąłem, miałeś czas na korektę.
Dodawanie zdjęć jest wymagane w temacie giełda, w innych są one sprawą indywidualną.
Jeśli chcesz, to oczywiście na wyraźną Twoją kolejną prośbę i z pełną akceptacją administratorów i moderatorów wszystkie Twoje posty zostaną usunięte. Bycie klubowczem nie jest przymusem, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tylko warto się zastanowić, czy można zmienić swoje podejście do pewnych spraw, brać życie takim, jakim jest i być jak kiedyś bardzo pomocną i szanowaną osobą na naszym forum?
Grzesiu z całym szacunkiem do Twojej inteligecji ale wiesz co Ty piszesz? Czy udajesz ze nie wiesz a prawdziwy powod usuniecia tematu jest gdzie indziej.
Od jakiegos czasu fotki mi nie dzialaja. Serwery zmienily polityke i tutaj sie nie wyswietlaja moje fotki. Wrzucanie fotek przez forum nie dziala od dawna wiec te 2 gora 3 godziny co maja zmienic?
A co do szanowania na forum to ci co mnie szanowali to szanuja nadal bo dla mnie liczy sie pasja. A ci co nigdy nie szanowali i udawali to mnie nie interesuja wiec nie wiem po co te pouczania.
Temat dotyczy posta czemu madra moderacja nie pomogla tylko wywalila posta i teraz sie glupio tlumaczy szacunkiem na forum. Przeciez skoro hubiemu dzialalo to jaki problem byl edytowac i na pw mnie nakierowac bo moze cos zle robie....oj kiepsko pogrywacie