Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Wątek: Zachowanie moderacji:/

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Zachowanie moderacji:/

    Nie wiem czemu tak sie dzieje ale myslałem że funkcja moderatora to nie tylko zwracanie uwagi kasowanie postow ale tez pomoc.
    Nie od dzis wiadomo ze form dziala slabo. Wchodzac przez google wyskakuja wirusy, ladowanie fotek nie dziala( bynajmniej mi i nie tylko). Z serwerami bywa roznie bo dzialaja a za x czasu juz nie.
    Przed wrzuceniem ogloszenia pisalem do moda czy proponowana przeze mnie forma jest akceptowalna. Dostalem durna odpowiedz zebym sobie regulamin przeczytal.
    Wiec wrzucilem ogloszenie z dokladnym opisem cena i linkiem gdzie byla fotka.
    Przepis mowi ze ma byc fotka wiec byla. Nie jest napisane czy miniaturka czy link gdzie widac foto.
    Mod przyczepil sie i pomimo iz napisalem ze mi nie dziala to temat polecial do kosza.
    Co tutaj jest za bajzel. Skoro robie cos zle to mozna bylo poprawic a na pw zasugerowac jak to zrobic aby byla ta miniaturka o ktorej nie ma mowy w regulaminie.

    Prosze admina o przywrocenie ogloszenia bo moderacji to chyba nie zależy na poprawie jakosci forum....

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zamieściłem adnotację, że poczekamy kilka godzin na pojawienie się wymaganych zdjęć. Nie wszyscy mają fb, więc link nie spełniał wymagań regulaminu. Bo link nie jest zdjęciem, jest odnośnikiem. Napisałem też, że jeśli zdjęcia się nie pojawią, to temat usunę. Zdjęcia niestety się nie pojawiły, zatem nie pozostało mi nic innego, jak być słownym.
    Regulamin obowiązuje nas wszystkich, bez wyjątku na rangę, staż i koneksje.
    Dodam również, że obecna ekipa moderatorów daleka jest od kasowania tematów i postów.
    Chętnie służymy też pomocą w miarę naszych możliwości.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Zamieściłem adnotację, że poczekamy kilka godzin na pojawienie się wymaganych zdjęć. Nie wszyscy mają fb, więc link nie spełniał wymagań regulaminu. Bo link nie jest zdjęciem, jest odnośnikiem. Napisałem też, że jeśli zdjęcia się nie pojawią, to temat usunę. Zdjęcia niestety się nie pojawiły, zatem nie pozostało mi nic innego, jak być słownym.
    Regulamin obowiązuje nas wszystkich, bez wyjątku na rangę, staż i koneksje.
    Dodam również, że obecna ekipa moderatorów daleka jest od kasowania tematów i postów.
    Chętnie służymy też pomocą w miarę naszych możliwości.
    Może nie jest to konieczne bym się wtrącał, lecz sam temat czytałem i widziałem co pisaliście. Jeżeli Pawel-2005 ma problem by wkleić zdjęcie, a Wam (moderatorom) wychodzi to bez problemu, to czy zamiast pisać kilka postów o tym by zdjęcie wkleić, nie lepiej byłoby poprawić główny post Pawel-2005 poprzez dorzucenie tam zdjęcia, a ewentualne "upomnienie" czy też wyjaśnienie jak to zrobić dobrze na PW? Odkąd jestem na forum, to panuje dość przyjemna atmosfera, a ludzie sobie pomagają i chciałbym by tak pozostało

    Mam nadzieję, że za to delikatne spostrzeżenie nie zostaję zlinczowany

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Za moich czasow nie raz edytowalem czyjes posty i poprawialem. Arttur tez to robil.
    Skoro od jakiegos czasu wrzucanie fotek zazwyczaj nie dziala wyskakuje mi blad to co zmieni kilka godzin ( bardziej dwie niz kilka). Chyba srednio z kojarzenirm tych faktow. Poza tym moje zycie to nie forum abym non stop czekal co moderator laskawie napisze.
    Wchodze i nagle widze ze temat polecial.
    Zrobcie aby dodawanie fotek kazdemu dzialalo bez wirusow a potem ekzekwujcie przepisy bo teraz to tylko osmieszacie sie ze swoim naglym przestrzeganiem zasad...
    Skoro tak to moze wywalcie wszystkie moje tematy bo tez fotki wygasly i nie spelniaja zasad. Wtedy forum na prawde sie rozwinie...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-10-2017 o 17:11

  5. #5
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami w temacie, który usunąłem, miałeś czas na korektę.
    Dodawanie zdjęć jest wymagane w temacie giełda, w innych są one sprawą indywidualną.
    Jeśli chcesz, to oczywiście na wyraźną Twoją kolejną prośbę i z pełną akceptacją administratorów i moderatorów wszystkie Twoje posty zostaną usunięte. Bycie klubowczem nie jest przymusem, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tylko warto się zastanowić, czy można zmienić swoje podejście do pewnych spraw, brać życie takim, jakim jest i być jak kiedyś bardzo pomocną i szanowaną osobą na naszym forum?
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami w temacie, który usunąłem, miałeś czas na korektę.
    Dodawanie zdjęć jest wymagane w temacie giełda, w innych są one sprawą indywidualną.
    Jeśli chcesz, to oczywiście na wyraźną Twoją kolejną prośbę i z pełną akceptacją administratorów i moderatorów wszystkie Twoje posty zostaną usunięte. Bycie klubowczem nie jest przymusem, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Tylko warto się zastanowić, czy można zmienić swoje podejście do pewnych spraw, brać życie takim, jakim jest i być jak kiedyś bardzo pomocną i szanowaną osobą na naszym forum?
    Grzesiu z całym szacunkiem do Twojej inteligecji ale wiesz co Ty piszesz? Czy udajesz ze nie wiesz a prawdziwy powod usuniecia tematu jest gdzie indziej.
    Od jakiegos czasu fotki mi nie dzialaja. Serwery zmienily polityke i tutaj sie nie wyswietlaja moje fotki. Wrzucanie fotek przez forum nie dziala od dawna wiec te 2 gora 3 godziny co maja zmienic?
    A co do szanowania na forum to ci co mnie szanowali to szanuja nadal bo dla mnie liczy sie pasja. A ci co nigdy nie szanowali i udawali to mnie nie interesuja wiec nie wiem po co te pouczania.
    Temat dotyczy posta czemu madra moderacja nie pomogla tylko wywalila posta i teraz sie glupio tlumaczy szacunkiem na forum. Przeciez skoro hubiemu dzialalo to jaki problem byl edytowac i na pw mnie nakierowac bo moze cos zle robie....oj kiepsko pogrywacie

  7. #7
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Zdjęcie określonego formatu można wgrać bezpośrednio z komputera. Zewnętrzne serwery nie są tu potrzebne.
    Przecież zdjęcia na forum ciągle się pojawiają, znaczy to, że ewentualny problem z ich dodawaniem może leżeć gdzieś indziej.
    Powód usunięcia tematu podałem, niczego nie ukrywając.
    Oczywiście zawsze można założyć nowy temat, spełniający wszelkie kryteria forum, do czego zachęcam.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  8. #8
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Zdjęcie określonego formatu można wgrać bezpośrednio z komputera. Zewnętrzne serwery nie są tu potrzebne.
    Przecież zdjęcia na forum ciągle się pojawiają, znaczy to, że ewentualny problem z ich dodawaniem może leżeć gdzieś indziej.
    Powód usunięcia tematu podałem, niczego nie ukrywając.
    Oczywiście zawsze można założyć nowy temat, spełniający wszelkie kryteria forum, do czego zachęcam.
    Okreslonego tzn jakiego? Przeciez pisze jak krowie na granicy ze wyskakuje mi blad. Nie wiem kiedys to dzialalo a teraz sobie nie chce dzialac. Nie wiem czy dlatego ze korzystam z telefonu czy co.
    Fachowo bylo poprawic skoro tak bardzo zalezalo porzadku w ciagu chwili a potem bysmy mogli wyjasnic na pw albo fb tym bardziej ze pisalem do jednego z modow w tej sprawie zanim wrzucilem ogloszenie. Zostalem zlany a teraz takie traktowanie starszych forumowiczow.
    Poza tym od kiedy na poprawe ogloszenia dajecie 2h? Akceptujecie dobe a od kogos wymagacie chwile na poprawe czegos co niedziala tym bardziej ze problem zglaszalem jeszcze dzien wczesniej.
    Nie zamieram pisac na nowo ogloszenia bo ktos mial kaprys je wywalic i podniesc sobie ego , fotki nie tylko mi nie dzialaja ale kogo to obchodzi ...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-10-2017 o 18:52

  9. #9
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Paweł, temat powstał wczoraj po godzinie 12.00. I wczoraj i dziś pojawiały się w nim wpisy o wstawienie zdjęć i możliwe konsekwencje ich nie wstawienia.
    Temat usunąłem dziś po godzinie 16.00. Jak by nie licząc, to wychodzi ponad doba na korektę.
    Odnośnie Twojego problemu że wstawianie zdjęć z komputera bądź telefonu, to akurat niedawno dodałem kilka zdjęć z telefonu.
    Bezpośrednio, bez zewnętrznych serwerów, serwisów lub programów.
    Ile masz urządzeń, z których mógłbyś dodać zdjęcia? Sprawdź je, może to wina jednostkowa sprzetu? Lub Ty masz jakiś problem z dodawaniem, ale to raczej wykluczam.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  10. #10
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Pawel dziwne jest Twoje zachowanie. Pytales, odpowiedzialem prosto a nie durnie, prosze bardzo zeby kazdy mogl ocenic:



    Jak jest pkt o zdjeciu to wklejasz zdjecie, nie link, to kazdy rozumie tylko nie ty. Przypomne Tobie po raz kolejny ze ten regulamin tworzylem razem z Wami, wtedy nie miales zadnych “ale”.

    Jak Tobie nie dzialaja zdjecia na forum to podpytaj kogos kto sie zna na komputerach co masz nie tak. Mi dzialaja bez problemow od zawsze. Zewnetrzne serwery tez dzialaja tylko trzeba je oplacic, jak masz darmowe konto to niestety zniknely-tak jest wszedzie.

    Odnosnie wirusow, czy zlapales jakiegos ze ten temat nagle tu wlales? Bo widze ze wrzucasz wiele do 1 worka a przypomne Ci ze ta strona o rzekomych wirusach pojawiala sie za Twoich czasow bycia modem, wiec dlaczego tego naprawiles?...

    Konczac niepotrzebna rozmowe- wstawiaj tematy zgodne z regulaminami, tymi samymi ktorych to Ty kiedys pilnowales i bedzie wszystko ok.

    Personalne wycieczki sa nie na miejscu.

    Pzdr
    Hubi



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Paweł, temat powstał wczoraj po godzinie 12.00. I wczoraj i dziś pojawiały się w nim wpisy o wstawienie zdjęć i możliwe konsekwencje ich nie wstawienia.
    Temat usunąłem dziś po godzinie 16.00. Jak by nie licząc, to wychodzi ponad doba na korektę.
    Odnośnie Twojego problemu że wstawianie zdjęć z komputera bądź telefonu, to akurat niedawno dodałem kilka zdjęć z telefonu.
    Bezpośrednio, bez zewnętrznych serwerów, serwisów lub programów.
    Ile masz urządzeń, z których mógłbyś dodać zdjęcia? Sprawdź je, może to wina jednostkowa sprzetu? Lub Ty masz jakiś problem z dodawaniem, ale to raczej wykluczam.
    Slabo liczysz bo o 12 go napisalem a zatwierdzony zostal znacznie pozniej. Poza tym od napisania posta ze za kilka h usuwasz nie minelo zbyt wiele i nawet nie zdazylem wejsc ns forum a co mowiac zareagowac!!!



    Hubi co do rozumienia to wlasnie o to pytalem. Odpowiedz byla zlewcza bo jak wiesz znam regulamin i wlasnie chodzilo czy linki do fotek wystarcza i za przeproszeniem gowno sie dowiedzialem. Teraz jakos umiesz duzo pisac a wczesniej nie...
    Tak czy siak brawo za mile rozegranie sytuacji. Jak zwkle nie widzicie swojej winy i jest super.
    Szkoda mi juz czasu na was i pisanie bo mam ciekawsze rzeczy do robienia.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-10-2017 o 19:38

  12. #12
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Hmmm logiki wrzucania fotek do ogłoszenia nie czaje, dlaczego na forum nie mozna napisać "sprzedam xxx" i wszelkie info i fotki w ogłoszeniu (link) ?

    Pamietam przez mgle taki gdzieś wyczytany argument "bo jak ogłoszenie wygaśnie to nic nie bedzie widać" No ale po kiego wała ma byc to widac skoro ogłoszenie juz nieaktualne ? Bo ktoś historycznie bedzie chciał cos sprawdzić ?

    Regulamin zawsze mozna aktualizować, w takich banalnych kwestiach z których korzystają użytkownicy jak sa podzielone zdania nawet ankietę zrobic aby sie ludzie wypowiedzieli jak im bedzie lepiej a nie forsować czyjeś zdanie.

    Pomyslcie o tym aby dać zielone światło na wrzucanie linków. To tylko ułatwi wszystkim życie.

    No chyba ze sa z tym związane jakieś zagrozenia a ja nie jestem świadomy jakie ?

  13. #13
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Slabo liczysz bo o 12 go napisalem a zatwierdzony zostal znacznie pozniej. Poza tym od napisania posta ze za kilka h usuwasz nie minelo zbyt wiele i nawet nie zdazylem wejsc ns forum a co mowiac zareagowac!!!
    Akurat na tych lekcjach matematyki byłem.
    Pomiędzy moim wpisem o ewentualnym usunięciu tematu a jego rzeczywistym usunięciem byłeś aktywny na forum. Niczego nie zrobiłem pochopnie i bez sprawdzenia.
    Zadałem również pytanie z ilu i jakich sprzętów próbowałeś wygrywać zdjęcia? Domyślam się, że masz do dyspozycji minimum dwa urządzenia.
    Nie rób z siebie ofiary działań moderatorów i forum, bo nią nie jesteś. Zadaj sobie trochę trudu, regulamin przecież znasz i będzie ok.

    Cytat Zamieszczone przez czerniel2 Zobacz posta
    Hmmm logiki wrzucania fotek do ogłoszenia nie czaje, dlaczego na forum nie mozna napisać "sprzedam xxx" i wszelkie info i fotki w ogłoszeniu (link) ?

    Pamietam przez mgle taki gdzieś wyczytany argument "bo jak ogłoszenie wygaśnie to nic nie bedzie widać" No ale po kiego wała ma byc to widac skoro ogłoszenie juz nieaktualne ? Bo ktoś historycznie bedzie chciał cos sprawdzić ?

    Regulamin zawsze mozna aktualizować, w takich banalnych kwestiach z których korzystają użytkownicy jak sa podzielone zdania nawet ankietę zrobic aby sie ludzie wypowiedzieli jak im bedzie lepiej a nie forsować czyjeś zdanie.

    Pomyslcie o tym aby dać zielone światło na wrzucanie linków. To tylko ułatwi wszystkim życie.

    No chyba ze sa z tym związane jakieś zagrozenia a ja nie jestem świadomy jakie ?
    Fotka od razu obrazuje przedmiot sprzedaży. Link może być dodatkiem.
    Sam link może nie działać poprawnie lub ktoś może mieć problemy z jego otworzeniem. Na przykład ktoś może mieć problem z prostą czynnością jaką jest wgranie zdjęcia.
    Dobrze jest też, gdy w ogłoszeniu jest zdjęcie, bo na przykład pomiędzy kontrahentami może dojść do sporu o przedmiot sprzedaży. Fotografia w takim przypadku może pomóc w wyjaśnieniu sporu. Link natomiast jak wiadomo może szybko przestać być aktywny.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 21-10-2017 o 05:59
    AUDI nie przestaje się kochać.

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Co to za bzdury. Klubtt to nie allegro jak za x czasu ze klinales kup teraz i podpisales umowe cywilnoprawna.
    Dobrze wiemy ze ogloszenie jest po to aby ktos zobaczyl a reszta jest dogadywana na pw. Na fotografii moze byc cos a ktos wysle co innego dlatego to dziwne argumenty. Jak sie chce oszukac to czy z foto czy nie to i tak sie to zrobi a przez tyle lat tutaj mojej obecnosci na forum nie mialem takich problemow.


    Ale najdziwniejsze jest to ze moderacja ma teraz czas na pisanie tych tlumaczen a 30s na edycje mojej fotki nie miala.
    Co do urzadzen to na chwile obecna jest jedno lub co jakis czas drugie. Juz sie to zmienia ale na razie jest jak jest i dlatego te moje problemy z fotkami.
    Co do mojej obecnosci to forum dzialalo mi w tle dlatego niby czas bylem a jednak nie przegladalem.

    Tak czy siak dziekuje super moderacji za wywalenie tematu do kosza i te durne tlumaczenie zamiast poswiecenia 30s na edycje tematu i pomoc jako kolega bo myslalem ze takich moglem was uważać.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-10-2017 o 07:42

  15. #15
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Fota fajnie aby była. Mi chodziło aby umożliwić taka sytuacje - wrzucam ogłoszenie na olxa z fotami co idzie piekielnie szybko i łatwo, na forum wrzucam temat: Sprzedam xxxx, w treści pisze w skrócie co chce sprzedać i wklejam link do olx. Dlaczego tak nie może byc?

Podobne wątki

  1. Elektryka - dziwne zachowanie
    Przez milek06 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 03-11-2017, 22:10
  2. Dziwna zachowanie obrotów
    Przez KrzyszTTof w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 10:59
  3. dziwne zachowanie kierunkowskazów
    Przez piotreksz605 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-02-2009, 14:50
  4. Silnik irytujace zachowanie ?!!
    Przez Bagin w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-02-2009, 23:05
  5. dziwne zachowanie auta
    Przez dariofox w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-06-2008, 06:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •