Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Audi TT (8J) R30T - 520KM / 580Nm

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202

    Audi TT (8J) R30T - 520KM / 580Nm

    Sprzedam moja TT

    Wystrojony na 520KM / 580Nm (remap ECU / TCU)

    Dodane i ustawione na APEXI AVCR (tak przygotowane do sprzedaży, czyli EMU już nie ma, żeby uniknąć niepotrzebnych komentarzy)

    Przebieg: 105000
    Produkcja w 12.2006 a rejestracja w 2007
    Auto posiadam od grudnia 2015 i przez ten czas przeszło kilka modyfikacji (dokładniej opisane w linku).

    http://allegro.pl/audi-tt-8j-r30t-52...994274576.html

    Cena: 104999pln

    Możliwa zamiana.

    Pozdrawiam,
    Alek
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    520 KM - duża ta stajnia

    Dodaj kolego numer telefonu w ogłoszeniu na Allegro

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
    Dodaj kolego numer telefonu w ogłoszeniu na Allegro
    Słuszna uwaga. Dziękuję i dodałem.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Ciśnienia nie mam ale ciągle i tak jeżdżę służbowym stąd Audi nadal na sprzedaż...

    Samochód to Audi TT (8J), które seryjnie było 250 konną wersją z silnikiem 3.2 litra, skrzynią DSG i napędem 4x4 (Haldex). Aktualnie samochód wystrojony na 520KM / 580Nm. Legitymuje się czasem 100-200kmh w okolicach 7s. Aktualny przebieg to około 109000. Dla kupującego daje pełen support i kontakt odnośnie samochodu.

    Modyfikacja mechaniczne:
    - Silnik rozebrany na części pierwsze i wszystko co wymagało wymiany zostało zmienione na nowych oryginalnych częściach (PromotoR)
    - Turbosprężarka Garrett GT3582R
    - Kolektor dolotowy (Rothe)
    - Żeliwny kolektor wydechowy pod turbo
    - Kompletny układ wydechowy oraz downpipe (SSGarage.pl)
    - Wtryskiwacze Bosch 630cc (sidmotorsport.pl)
    - Zmodyfikowany układ paliwowy (Genowefa Garage)
    - Intercooler z orurowaniem 600x300x100 (FMIC.pl)
    - Wzmocnione sprzęgła w skrzyni DQ250 (PromotoR)
    - APEXI AVCR do sterowania boostem (Genowefa Garage)
    - Remap ECU i TCU (dobra robota by Genowefa Garage - https://www.facebook.com/genowefagar...91202554258683 oraz https://www.facebook.com/genowefagar...1190810926524/)

    Modyfikacje zawieszenia, kół i hamulców:
    - Bilstein B8
    - Eibach-Pro-Kit -20mm
    - Koła ATS DTC 18" (super lekkie felgi)
    - Tarcze i klocki Hawk Performance wymienione około 5 tys km temu
    - niedawno kupiłem nowe opony letnie Pirelli Pzero NERO GT 225/40/18

    Modyfikacje wizualne:
    - Zegary z Audi TTs (dużo ładniej wyglądają i mają kolorowy FIS)
    - dokupiłem lotkę a la Audi TT-RS która jest aktualnie w hydrografice i będzie "carbonowa"

    Wnętrze to czarna skóra (podgrzewane siedzenia przednie) i czarna podsufitka. Zmieniarka na 6 płyt w schowku.

    Film jak Audi przyspiesza aktualnie: https://youtu.be/NK_jlGBBuek









    Cena wyjściowa to 99k PLN ale możliwa zamiana na coś ciekawego (gawędziarzom do których mam jechać paręset km dziękuje ).

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jako, ze seryjne hamulce R32 (TTS) rozczarowują na całej linii to zamówiłem zestaw przednich hamulców 6tłoczkowych z Porsche w komplecie z tarczą 355mm i klockami. Będzie montowany jeszcze w styczniu. Set R32 będzie na sprzedaż - tarcze i klocki świeże po przebiegu dosłownie paru tysięcy kilometrów.

    Auto nadal na sprzedaż bo od 3 tygodni nie ruszane rozważę każdą ofertę gotówkową.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    I byłbym zapomniał o spoilerze a la TT-RS który zamieszkał na klapie bagażnika


  5. #5
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Piękny, świetny bolid gdyby na koncie było kilka niepotrzebnych zer... Eh mam nadzieje ze trafi w dobre ręce

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Fajnie ze auto udalo sie wreszcie wystroic.
    Szkoda ze jak kiedys z zuczyslawem pisalismy ze swinki ecumastery itp w tym aucie sie nie sprawdza to byla wielka awantura.
    Jak widac mielismy racje o czym jest napisane na stronie genowefy bo auto wreszcie wystrojone na seryjnym kompie przez gto z tego co dobrze kojarze
    No wskazowki cos tam sie poruszaja ale podobnie jak wtedy gdy auto mialo tylko 400km co utwierdza mnie w przekonaniu o autentycznosci tamtych filmikow.
    No coz byla gownoburza , teraz wyszlo kto mial racje chociaz nikt nigdzie honoru nie zwrocil ale pewnie wiekszosc tutaj pamieta tamte wpisy i teraz może skojarzyć fakty.

    Tak czy siak fajnie ze auto wreszcie dziala jak powinno. Powodzenia w sprzedazy i oby nowy wlasciciel rozwijal projekt bo to dopiero poczatek mozliwosci tego silnika ktory wreszcie działa jak powinien działac od początku.
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 06-02-2018 o 09:25

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Fajnie ze auto udalo sie wreszcie wystroic.
    Szkoda ze jak kiedys z zuczyslawem pisalismy ze swinki ecumastery itp w tym aucie sie nie sprawdza to byla wielka awantura.
    EMU Black to jest zajebisty komputer. Poszukaj w wolnej chwili na czym Dutter postawił R32T to może uwierzysz. Na chwilę obecną ECUmaster pracuje nad pełną obsługą komunikacji po CAN z użyciem EMU Black'a. Mogłem czekać około rok aż skończą i zostawić na Blacku bo jestem pewien, że to zadziała albo sprzedać komputer w dobrej cenie i wystroić na seryjnym aby uniknąć większej ilości komentarzy w Twoim i Żuczka stylu oraz potencjalnie ułatwić sobie sprzedaż.
    Nie mam do Was nic ale pora, żeby dotarło do Was, że nie jesteście wszechwiedzący i mimo, że działasz przy Audi to nie wiesz wszystkiego.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Jak widac mielismy racje o czym jest napisane na stronie genowefy bo auto wreszcie wystrojone na seryjnym kompie przez gto z tego co dobrze kojarze
    Czy mieliście rację? Przyznaje, że połowicznie tak, bo na chwilę obecną Black nie obsłuży tego setupu zgodnie z tym co napisał Genowefa a połowicznie nie bo... "patrz wyżej".
    Również tutaj Cię rozczaruje gdyż po pamiętnych odwiedzinach w Wołominie, GTO nie dotykał tego samochodu (i za mojej kadencji nie dotknie) a wystrojone jest przez Genowefę nad czym spędził dużo godzin, więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    No wskazowki cos tam sie poruszaja ale podobnie jak wtedy gdy auto mialo tylko 400km co utwierdza mnie w przekonaniu o autentycznosci tamtych filmikow.
    O jakiej autentyczności tamtych filmików mówisz? Zarzucasz mi przyspieszanie filmów lub jazdę z góry?
    Wg mnie wskazówki poruszają się zdecydowanie szybciej (boost 1.1 vs 0,7) ale może każdy widzi co chce.
    Parę razy prosiłem aby Marcin nagrał film swoich wskazówek czymś lepszym niż kalkulator ale niestety bez efektu... ciężko mi w takim razie odnieść się do dopracowanego w każdym calu benchmarku za jaki stawiacie jego TT.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    No coz byla gownoburza , teraz wyszlo kto mial racje chociaz nikt nigdzie honoru nie zwrocil ale pewnie wiekszosc tutaj pamieta tamte wpisy i teraz może skojarzyć fakty.
    Honoru nie mam zamiaru Ci zwracać bo gdyby nie Wasze pyskówki to byście go nie stracili. Dokładnie pamiętam tamte rozmowy... święty nie byłeś.

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Tak czy siak fajnie ze auto wreszcie dziala jak powinno. Powodzenia w sprzedazy i oby nowy wlasciciel rozwijal projekt bo to dopiero poczatek mozliwosci tego silnika ktory wreszcie działa jak powinien działac od początku.
    Dziękuje za dobre życzenia. Jak się nie sprzeda (a ciśnienia jak widać nie mam) to być może wjedzie Stage2 ale zupełnie nie po to abyś Ty Pawle był zadowolony.

    Pozdrawiam.

    P.S.: Proszę nie zaczynajmy kolejnej kłótni lub niepotrzebnej dyskusji i przyjmijmy sytuację taką jaka jest... mam nadzieję, że Twój wpis nie był prowokacyjny a i moja odpowiedź jest w spokojnym tonie.

  8. #8
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Pytania odnośnie auta proszę kierować do właściciela, Alexander jak coś będziesz chciał dodać do ogłoszenia to daj mi proszę znać.

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Aktualizacja:

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-52...5-IDu2mat.html


    Mam do sprzedania Audi TT mk2 R32 wyprodukowane w grudniu 2006 roku i zarejestrowane w 2007. Audi jest modyfikowane poprzez dołożenie turbo co podwoiło seryjną moc 250KM. Prace zostały zakończone w sierpniu 2017 roku kiedy to auto zostało finalnie wystrojone. Poprawione zostały również hamulce, zawieszenie i wygląd. Auto jest świeżo po serwisie olejowym oraz montażu przednich hamulców 6-cio tłoczkowych Porsche. Dokładna specyfikacja samochodu znajduje się poniżej:

    Modyfikacja mechaniczne:
    - Silnik rozebrany na części pierwsze i wszystko co wymagało wymiany zostało zmienione na nowych
    i oryginalnych częściach (PromotoR)
    - Turbosprężarka oryginalna Garrett GT3582R (PromotoR)
    - Kolektor dolotowy (Rothe)
    - Żeliwny kolektor wydechowy
    - Kompletny układ wydechowy 3 cale oraz downpipe 2.5 cala (SSGarage.pl) z czterema ładnie wpasowanymi końcówkami
    - Wtryskiwacze Bosch 630cc (sidmotorsport.pl)
    - Pompa paliwa Deatschwerks DW65V (FMIC.pl),
    - układ paliwowy zmodyfikowany (Genowefa Garage)
    - Intercooler 600x300x100 z orurowaniem (FMIC.pl)
    - Wzmocnione sprzęgła w skrzyni DQ250 (PromotoR)
    - Zewnętrzny komputer APEXI AVCR do sterowania doładowaniem (Genowefa Garage)
    - Remap ECU i TCU wykonany w sierpniu 2017 (Genowefa Garage)

    Modyfikacje zawieszenia i hamulców:
    - Amortyzatory Bilstein B8 zamontowane w kwietniu 2017
    - Sprężyny Eibach-Pro- Kit -20mm zamontowane w kwietniu 2017
    - Koła ATS DTC 18" (super lekkie felgi)
    - Opony Pirelli Pzero Nero GT 225/40/18 z przebiegiem 1000km kupione nowe w listopadzie
    - Zaciski przednie Porsche 6-cio tłoczkowe z Porsche Cayenne (BagCorp) zamontowane w kwietniu 2018 razem z nowymi tarczami i klockami przednimi Brembo
    - Tarcze i klocki tylne wymienione 10 tys kilometrów temu (Hawk Performance)

    Modyfikacje wnętrza:
    - Zegary z Audi TTS (dużo ładniej wyglądają i mają czarno-biały centralny FIS)

    Modyfikacje zewnętrzne:
    - zamontowana replika spoilera z Audi TT-RS (TTRS) po hydrografice
    - dodaje do samochodu przedni zderzak poliftowy z kratkami bocznymi, progi poliftowe (takie jak montowane w TTS/TTRS)

    Przy doładowaniu 1.15 bara samochód legitymuje się mocą około 520KM / 580Nm

    W razie pytań proszę o wiadomość lub telefon.

    Cena 89.999pln do negocjacji.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Podbicie (raz w miesiącu) zgodnie z regulaminem.

    72.000 do negocjacji (all offers welcome)

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Odebrałem już nowy samochód więc sprzedaje bardzo po kosztach gotowy projekt.

    CENA: 60.000pln do negocjacji

    Samochód aktualnie do obejrzenia na al. Krakowskiej 178 w AutoAuto.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6AoAtk.html

    Możemy się dogadać poza AutoAuto i Otomoto.
    Ostatnio edytowane przez Alexander ; 04-05-2018 o 08:31

Podobne wątki

  1. Audi TT R30T by MK2 VRT
    Przez miki001 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 10-04-2016, 04:41
  2. audi TT R30T PTE 6765 vs Audi TT 1.8T EFR7670
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 07-11-2015, 19:55
  3. Audi TT RS (340ps / 480nm) vs BMW e330 (286ps / 580nm)
    Przez MichalTT w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-07-2010, 09:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •