Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Fajnie ze auto udalo sie wreszcie wystroic.
Szkoda ze jak kiedys z zuczyslawem pisalismy ze swinki ecumastery itp w tym aucie sie nie sprawdza to byla wielka awantura.
EMU Black to jest zajebisty komputer. Poszukaj w wolnej chwili na czym Dutter postawił R32T to może uwierzysz. Na chwilę obecną ECUmaster pracuje nad pełną obsługą komunikacji po CAN z użyciem EMU Black'a. Mogłem czekać około rok aż skończą i zostawić na Blacku bo jestem pewien, że to zadziała albo sprzedać komputer w dobrej cenie i wystroić na seryjnym aby uniknąć większej ilości komentarzy w Twoim i Żuczka stylu oraz potencjalnie ułatwić sobie sprzedaż.
Nie mam do Was nic ale pora, żeby dotarło do Was, że nie jesteście wszechwiedzący i mimo, że działasz przy Audi to nie wiesz wszystkiego.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Jak widac mielismy racje o czym jest napisane na stronie genowefy bo auto wreszcie wystrojone na seryjnym kompie przez gto z tego co dobrze kojarze
Czy mieliście rację? Przyznaje, że połowicznie tak, bo na chwilę obecną Black nie obsłuży tego setupu zgodnie z tym co napisał Genowefa a połowicznie nie bo... "patrz wyżej".
Również tutaj Cię rozczaruje gdyż po pamiętnych odwiedzinach w Wołominie, GTO nie dotykał tego samochodu (i za mojej kadencji nie dotknie) a wystrojone jest przez Genowefę nad czym spędził dużo godzin, więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
No wskazowki cos tam sie poruszaja ale podobnie jak wtedy gdy auto mialo tylko 400km co utwierdza mnie w przekonaniu o autentycznosci tamtych filmikow.
O jakiej autentyczności tamtych filmików mówisz? Zarzucasz mi przyspieszanie filmów lub jazdę z góry?
Wg mnie wskazówki poruszają się zdecydowanie szybciej (boost 1.1 vs 0,7) ale może każdy widzi co chce.
Parę razy prosiłem aby Marcin nagrał film swoich wskazówek czymś lepszym niż kalkulator ale niestety bez efektu... ciężko mi w takim razie odnieść się do dopracowanego w każdym calu benchmarku za jaki stawiacie jego TT.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
No coz byla gownoburza , teraz wyszlo kto mial racje chociaz nikt nigdzie honoru nie zwrocil ale pewnie wiekszosc tutaj pamieta tamte wpisy i teraz może skojarzyć fakty.
Honoru nie mam zamiaru Ci zwracać bo gdyby nie Wasze pyskówki to byście go nie stracili. Dokładnie pamiętam tamte rozmowy... święty nie byłeś.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Tak czy siak fajnie ze auto wreszcie dziala jak powinno. Powodzenia w sprzedazy i oby nowy wlasciciel rozwijal projekt bo to dopiero poczatek mozliwosci tego silnika ktory wreszcie działa jak powinien działac od początku.
Dziękuje za dobre życzenia. Jak się nie sprzeda (a ciśnienia jak widać nie mam) to być może wjedzie Stage2 ale zupełnie nie po to abyś Ty Pawle był zadowolony.

Pozdrawiam.

P.S.: Proszę nie zaczynajmy kolejnej kłótni lub niepotrzebnej dyskusji i przyjmijmy sytuację taką jaka jest... mam nadzieję, że Twój wpis nie był prowokacyjny a i moja odpowiedź jest w spokojnym tonie.