Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: PanTTera Annubisa

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272

    PanTTera Annubisa

    Jako że człowiek parę dni siedzi na forum postanowiłem pochwalić się następnym nabytkiem, parę osób widziało, wszyscy pochwalili a ci co skrytykowali niech spoczywają w pokoju .
    Poprzedniczka poszła na sprzedaż, trochę sił i pracy, nie mówiąc o workach banknotów kosztowała, łezka się kręci. Co mnie trochę pocieszyło od ogłoszenia sprzedała się w 3 dzień i mam nadzieje
    że sprawi nowemu nabywcy tyle radochy co mnie.



    Czas na nowe , bestia to 250 warczących czarnych panter, krajowa po 1 właścicielu,2007r, serwis ASO do 11.2018 i kupa faktur, wyposażenie takie sobie ale rozsądek podpowiedział BIERZ I NIE MARUDŹ.
    Lakierek był trochę zaniedbany więc została powierzona chłopakom z RSdetailing i tak aktualnie się prezentuje. Z mojej strony czarna dostała RNS-e i jak zrobi się trochę cieplej podłączy się ori blutuka
    co by mieć wszystko na ekranie i czeka mnie regulacja szyby i drzwi. Niedługo pewnie trafi w ręce jakiegoś zadłużonego mechanika i dostanie nowe oliwki,filterki i inne pierdolety .











    Zatem do zobaczenia na trasie

  2. #2
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    No, ślicznie!!! Przy okazji - dzięki za pomoc przy Yodzie.

    Czas na spot w Wawie!!!!

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Pomoc sprowadziła się do zdobycia używanej płyty bo stara była za przeproszeniem tak "spróchniała" że po zrobieniu jednego padało drugie i odpadało trzecie, fakt kosztowała mnie trochę poświęcenia
    w zdobyciu ale to historia. Spocik chętnie, najlepiej jakiś parking Auchan łomianki to dojadę na jednym baku hehe

  4. #4
    Awatar Wojti2
    Dołączył
    Feb 2019
    Płeć
    Skąd
    Pyskowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2013
    Kolor
    BORDO
    Posty
    94
    Ładna. Kusiła mnie taka pod turbo ale kompoty dali cenę zaporową za przeróbkę i zwyciężył zdrowy rozsądek.

  5. #5
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Ładniutka, cieszy oko. Pozdrawiam kolegę

  6. #6

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Dzięki . Ja również pozdrawiam i nadal zazdroszczę towarzystwa i widoków heheh

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Wojti2 Zobacz posta
    Ładna. Kusiła mnie taka pod turbo ale kompoty dali cenę zaporową za przeróbkę i zwyciężył zdrowy rozsądek.
    Na kompotach świat się nie kończy

    Co do tt 3.2 to widze ze dostala korekte lakieru czarny robi robote po takim detalingu.
    Ciekawe kiedy na zywo bede mogl ja pobrudzic swoimi "czystymi" paluszkami

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    Wiedziałem, że wkrótce ukarze się fajna fura na forum ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony. Łomianki dobry pomysł

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Szewc no powiem szczerze że tam ciągle pusto i kilka dróg dojazdu, więc jak coś, ktoś, kiedyś ..... to ja jestem na tak

    Drogi Pawle, dostała nie tylko korektę ale i GYEON Q2 DuraFlex'a. Jeśli nie zobaczę u Ciebie białych rękawiczek osobiście wyparzę twe ręce wrzątkiem i wyszoruje druciakiem hehehe.
    PS. Nie zapominaj że mam zakładnika na stole i co mogę mu zrobić

  10. #10
    Awatar Wojti2
    Dołączył
    Feb 2019
    Płeć
    Skąd
    Pyskowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    211
    Rocznik
    2013
    Kolor
    BORDO
    Posty
    94
    [QUOTE=Pawel-2005;291124]Na kompotach świat się nie kończy

    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    [QUOTE=Wojti2;291135]
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Na kompotach świat się nie kończy

    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.
    Faktycznie to spory off top...

  12. #12
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Jako że człowiek parę dni siedzi na forum postanowiłem pochwalić się następnym nabytkiem, parę osób widziało, wszyscy pochwalili a ci co skrytykowali niech spoczywają w pokoju .
    Poprzedniczka poszła na sprzedaż, trochę sił i pracy, nie mówiąc o workach banknotów kosztowała, łezka się kręci. Co mnie trochę pocieszyło od ogłoszenia sprzedała się w 3 dzień i mam nadzieje
    że sprawi nowemu nabywcy tyle radochy co mnie.



    Czas na nowe , bestia to 250 warczących czarnych panter, krajowa po 1 właścicielu,2007r, serwis ASO do 11.2018 i kupa faktur, wyposażenie takie sobie ale rozsądek podpowiedział BIERZ I NIE MARUDŹ.
    Lakierek był trochę zaniedbany więc została powierzona chłopakom z RSdetailing i tak aktualnie się prezentuje. Z mojej strony czarna dostała RNS-e i jak zrobi się trochę cieplej podłączy się ori blutuka
    co by mieć wszystko na ekranie i czeka mnie regulacja szyby i drzwi. Niedługo pewnie trafi w ręce jakiegoś zadłużonego mechanika i dostanie nowe oliwki,filterki i inne pierdolety .











    Zatem do zobaczenia na trasie
    Kolejne czarne TT 8J 3.2, które niedawno pojawiło się w klubie.

    Cytat Zamieszczone przez Wojti2 Zobacz posta
    Sorry za mały offtop ale czy da się Pawle z silnika cesa 211 km wycisnąć koło 350 km bez wymiany całego wydechu a jedynie dp + ic, turbo i soft.
    Kompoty piszą że konieczny jest cały wydech a żonka nie chce zbyt głośnego auta.
    Nie rób więcej OT.
    Swoje pytania powinieneś skierować do Żaby, daleko do niego nie masz. Ma odpowiednia wiedzę, umiejętności i dotrzymuje ustaleń.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #13
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    ... dostała nie tylko korektę ale i GYEON Q2 DuraFlex'a. Jeśli nie zobaczę u Ciebie białych rękawiczek ....
    Uuuuu no i to mnie cieszy i to bardzo !!! 3.2 do tego czarna i w dodatku na dzień dobry ktoś kto dba ... ojjj chyba trzeba będzie wypić kilka piw, zabrać leżaczek, jeszcze parę piw, i tak się rozłożyć i gapić w te autko bo efekt na żywo w słońcu w lato jest piękny (nie piszę że "musi być" tylko że "jest" bo wiem jak te powłoki wyglądają na żywo)... Brawo !!!

  14. #14
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Znowu TT, znowu czarne...

    gratki, prezentuje sie ładnie, a gadać to pewnie gada pięknie

  15. #15

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    No powłoka robi wrażenie, szczególnie jak woda spływa, efekt naprawdę robi wrażenie a kilka wosków i powłok miałem i narazie ta bije wszystkie. Czas pokaże czy rzeczywiście jest warta

    Co do mruczenia to jest co posłuchać a na stacji paliw Panie z kasy płaczą i machają jak odjeżdża hehe
    Ostatnio edytowane przez Annubis ; 22-03-2019 o 23:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •