Pomyślałem, że też małą galerię zrobię Minął ponad miesiąc od zakupu i zrobione już ponad 3kkm - jakoś lubię jeździć bez celu Sam model TT jest chyba ostatnim pomysłem, jaki mógł przyjść mi do głowy, a pomysłów była cała masa - A5, A6, Q7, BMW 3, 5, X5, MB ML, CLS, VW CC - jak widać totalnie rozbieżne wizje Po tym jak już padło na TT, miało być 3.2, ale wskutek Waszych sugestii, że podany przeze mnie egzemplarz nie jest warty zainteresowania, oraz sugestii związanej z TTS’em, finalnie stanęło na tym drugim. Faworytów było dwóch, ale skończyło się na poniższej czerwonej - udokumentowany przebieg poniżej 100kkm, cała historia ASO, wydech Milltek’a, program na 334KM i 425Nm. Zwłaszcza to ostatnie przypadło mi do gustu Droga powrotna do domu to ciągły banan na twarzy i powiem szczerze, że wciąż tak to wygląda jak wsiadam do środka i jadę się pokręcić. Można się już „powygłupiać” na światłach i nie tylko z całkiem ciekawymi autami - np. ostatnio wielokrotnie na światłach objechane M3 E92 - więcej już mi chyba nie trzeba Z rzeczy, których mi trochę brakuje, to czujnik światła/deszczu, elektryka foteli, i do dziś!!! bluetooth - dopiero dziś wyczytałem, żeby łączenia próbować na samym zapłonie - wcześniej się nie udawało, więc zakładałem, że nie ma tej funcjonalności - ale jest! No i pełne skóry są trochę problematyczne, no ale powiedzmy, że nie można mieć wszystkiego - w poprzednim aucie dokładałem całą masę rzeczy, tu już sobie odpuszczę. Generalnie - bardzo zadowolony i do zobaczenia na drodze!