Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
To są takie czasy, że nie warto kupować amatorsko aparatu...
Jak to nie? Są mega kompakty w relatywnie niskich cenach (do 1200zł), które robią robotę. Zawsze potem można zrobić jeszcze jakiegoś postproda. Kilka dni/tygodni na naukę obsługi trybów pracy, trochę zmysłu artystycznego (zwłaszcza przy kompozycji) i można robić super fotki. Kiedyś bawiłem się kompaktem od Fujifilm, który ~11-12 lat temu kosztował ~600-700zł, wciąż go posiadam i właśnie wracam do starego hobby. Po tych latach aparat wciąż robi robotę, jak na mój skill. Wadą jak na obecne czasy może być mały zoom optyczny (10x) i rozdzielczość (7.1Mpx - obecnie już większość telefonów ma większą, ale wciąż nie sprawia to, że zdjęcia są lepsze).
Z aparatami jak z samochodami: jak Cię stać to możesz kupić najdroższy, najmocniejszy, ale jak nie masz skilla, to i tak nie wykorzystasz nawet w 20% wszystkich możliwości.

Co do samej ttki, to kolor robi mega robotę. Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęć przy wyłączonych światłach, efekt mógłby być lepszy
Akurat mk2 podoba mi się tylko w czerwieni i najlepiej w kabrio. Kolor robi robotę. Póki co zazdraszczam i mam nadzieję, że kiedyś i na moim podjeździe stanie takie autko.