Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Wątek: TTS w czerwieni

  1. #1
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124

    TTS w czerwieni

    Pomyślałem, że też małą galerię zrobię Minął ponad miesiąc od zakupu i zrobione już ponad 3kkm - jakoś lubię jeździć bez celu Sam model TT jest chyba ostatnim pomysłem, jaki mógł przyjść mi do głowy, a pomysłów była cała masa - A5, A6, Q7, BMW 3, 5, X5, MB ML, CLS, VW CC - jak widać totalnie rozbieżne wizje Po tym jak już padło na TT, miało być 3.2, ale wskutek Waszych sugestii, że podany przeze mnie egzemplarz nie jest warty zainteresowania, oraz sugestii związanej z TTS’em, finalnie stanęło na tym drugim. Faworytów było dwóch, ale skończyło się na poniższej czerwonej - udokumentowany przebieg poniżej 100kkm, cała historia ASO, wydech Milltek’a, program na 334KM i 425Nm. Zwłaszcza to ostatnie przypadło mi do gustu Droga powrotna do domu to ciągły banan na twarzy i powiem szczerze, że wciąż tak to wygląda jak wsiadam do środka i jadę się pokręcić. Można się już „powygłupiać” na światłach i nie tylko z całkiem ciekawymi autami - np. ostatnio wielokrotnie na światłach objechane M3 E92 - więcej już mi chyba nie trzeba Z rzeczy, których mi trochę brakuje, to czujnik światła/deszczu, elektryka foteli, i do dziś!!! bluetooth - dopiero dziś wyczytałem, żeby łączenia próbować na samym zapłonie - wcześniej się nie udawało, więc zakładałem, że nie ma tej funcjonalności - ale jest! No i pełne skóry są trochę problematyczne, no ale powiedzmy, że nie można mieć wszystkiego - w poprzednim aucie dokładałem całą masę rzeczy, tu już sobie odpuszczę. Generalnie - bardzo zadowolony i do zobaczenia na drodze!




  2. #2
    Awatar Bombardiero
    Dołączył
    Jun 2014
    Płeć
    Skąd
    Wola Uhruska
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    600
    Rocznik
    2015
    Kolor
    czerwony
    Posty
    347
    Pięknie się prezentuje
    Lubię poranki – Są tym lepsze, im później się zaczynają

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Super kolorystyka!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    866
    Ładnie się prezentuje

  5. #5
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Długo kazała sobie "TTS w czerwieni" Mikołaja czekać na nowego właściciela, ale sądząc po Twoim zadowoleniu było warto Bezawaryjności!

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Czerwony z palety audi naprawdę robi robotę. Piękna sztuka
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #7
    Awatar akrisu
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY9B
    Posty
    314
    Piękna sztuka, gratulacje

  8. #8
    Awatar Lipa
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    405
    Rocznik
    1996
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    38
    to mamy w pomorskim kilka naprawdę grubych sztuk trzeba w końcu jakiś spot zrobić, byle przed zimą zdążyć :>

  9. #9
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Bardzo ładna
    Gratulacje

  10. #10
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Nice..... very nice

  11. #11
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Dzięki wszystkim za miłe słowa
    Cytat Zamieszczone przez Lipa Zobacz posta
    to mamy w pomorskim kilka naprawdę grubych sztuk trzeba w końcu jakiś spot zrobić, byle przed zimą zdążyć :>
    No trzeba - a zima się zbliża Już w dziale spotowym poruszałem tę kwestię - tak de facto dwa wątki z ostatniego czasu, a niestety efektów brak... Do boju!

    W uzupełnieniu poprzednich fotek, jeszcze jedno wnętrza:


    No i krótki filmik - oczywiście niemiecka autostrada
    https://www.youtube.com/watch?v=24XdwL7b3Tw

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Czas i kilometry lecą (oba za zdecydowanie za szybko), a TTS sprawuje się wyśmienicie. 2 tygodnie temu wpadł zimowy setup:

    W międzyczasie wymieniłem półeczkę przy ręcznym, bo miałem uchwyt pod jakąs archaiczną Nokię, no i trzeba było delikatnie poprawić inżynierów Milltek’a, bo pomimo, że cały wydech jest w zasadzie jak nowy, to w samych końcówkach ta siateczka od środka wpadała w delikatne drgania i raziło to uszy - chwila roboty i po sprawie
    Za jakieś 2 miechy wypada zmiana oleju - chcę za jednym zamachem zrobić też rozrząd (choć ASO twierdzi, że nie trzeba...), odmę i popychacz wysokiego ciśnienia - wolę mieć spokojną głowę. Coś jeszcze wartego uwagi przychodzi Wam do głowy?

  12. #12
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Wymień olej i filtr w Haldexie (masz 4 generację), plus olej w dyfrze.

  13. #13
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    Ostatnio fajna liczba pojawiła się na liczniku przebiegu - do następnego podobnego układu cyfr może być ciężko „wytrzymać”, więc postanowiłem tę chwilę uwiecznić

    Kolejne kilometry pojawiają się z wciąż częstym bananem na twarzy - na motoryzacyjnych, trójmiejskich, czwartkowych spędach TTS zdecydowanie trzyma formę Niestety ostatnio pojawiły się drobne drgania przy dynamicznych hamowaniach z dużych prędkości - diagnoza stawia na przednie tarcze - czekam na propozycję od Michała26 na jakieś dobre rozwiązanie (oby tańsze niż fabryczne) - polecacie coś szczególnego?

  14. #14
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Ładna kolorystyka, zawsze o takiej marzyłem. Nie, żeby mój (o ile dobrze wiem) oolong gray źle się prezentował...
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  15. #15
    Awatar Nikosnikos
    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    2.0T
    KM
    334
    Rocznik
    2009
    Kolor
    red TTS
    Posty
    124
    TTS doczekał się dziś dobrego uczynku - w przeszłości kilkakrotnie próbowałem ogarnąć końcówki wydechu pastą polerską, ale dziś wreszcie dałem sobie z 0,5h czasu i używając jakże banalnych środków, jakim jest woda z płynem do naczyń i gąbka, doprowadziłem do poniższego stanu:

    Z bliska widać jakieś drobne plamki, ale porównując to do fotki z początku tego wątku, jestem bardzo zadowolony z efektu.
    A tak przy okazji wydechu - jakoś ostatnio chodzi mi po głowie downpipe - z uwagi na to, że jest już catback Milltek’a, to najchętniej uderzyłbym w tego samego producenta, ale cena dość mało zachęcająca:
    http://wydechowe.pl/index.php?route=...product_id=379
    Co myślicie? Wiadomo, że za jakość i markę trzeba zapłacić, ale może warto uderzyć w coś innego. Oczekiwania - fajnie jakby doszlo tych kilkanaście KM i Nm (ok. 350KM i 450Nm brzmi zachęcająco ) oraz trochę bardziej rasowe brzmienie (ale żeby przy normalnej jeździe nie było to uciążliwe).
    Ostatnio edytowane przez Nikosnikos ; 16-06-2018 o 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •