Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz

  1. #1
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986

    TT mk2 2.0 TFSI MaTTeusz

    Witam,

    znowu nadchodzi moment kiedy trzeba podjąć poważną decyzję i iść w stronę realizacji kolejnego marzenia, które nosi nazwę Roadster Tak więc moja TT po dwóch latach użytkowania trafia na sprzedaż. Nie będę cukrował, że auto jest w bardzo dobrym stanie itd. kto będzie poważnie zainteresowany to sam przyjedzie, obejrzy i się przekona. Z jednej strony mi szkoda, a z drugiej, no cóż będzie kolejne TT i to już trzecie w moim przypadku w ciągu tej 7 letniej przygody

    Auto zakupione od forumowej Madzi, gdzie przeszło małą reanimację i ma się dobrze i ciągle cieszy właściciela, a wkrótce może cieszyć kolejną osobę

    Rok produkcji: 2006
    Przebieg: 170 000 km
    Silnik: 2.0 TFSI
    Moc: 257 KM
    Napęd: FWD

    Obecne wyposażenie auta:
    Nawigacja BNS 5.0 ( RNS LOW) z radiem CD, MP3 i Bluetooth

    Wielofunkcyjna kierownica

    Skórzane podgrzewane fotele

    Gałka zmiany biegów TTS

    Elektryczne i podgrzewane lusterka

    Nagłośnienie BOSE

    Reflektory BI-ksenonowe

    Tempomat

    Climatronic

    Lusterko wsteczne automatycznie ściemniane

    Automatyczna regulacja reflektorów

    Czujnik deszczu i zmierzchu

    Czujnik parkowania

    Jednym słowem pełen pakiet wewnętrzny, plus dodatkowo stylistyczny TTS z przodu i dokładka Sline z tyłu.

    Auto prezentuje się tak:




















    Auto do sprzedania na kołach zimowych, prezentuje się jak na zdjęciu poniżej + dodatkowo felgi letnie z oponami. Na wszystko mam stertę faktur i rachunków o sumie nawet nie będę wspominał





    Cena: 53500 zł

    Zainteresowanych zapraszam na PRIV!

    Proszę o nie tworzenie w temacie sprzedaży auta zbędnego OT.
    Posty przeniesione do tematu o aucie:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...o-trwaj/page12
    Dziękuję i pozdrawiam _kris






















    Podbijam dla zdecydowanych forumowiczów cena 49 999 zł bez kompletu kół letnich
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 12-11-2017 o 15:43 Powód: porządki

  2. #2
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Witajcie, po miesiacach nieobecności. Mateusz zadziwiasz Mnie
    Masz mega fajne to auto. Zawsze jak mamy okazje sie widziec na Łódzkich zlotach moge podziwiac Twoje TT.
    Co wiecej dziwi Mnie, że to auto jeszcze stoi. Gorąco polecam auto tym bardziej, że znam auto od dnia zakupu.
    A Ty Mati kupuj cos szybkiego bo ja sie zbroje

  3. #3
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Dzięki Damian mamy sporo do nadrobienia po dłuższej przerwie, właśnie słyszałem, że szybko się zbroisz i mi trochę uciekasz w tych tematach. Może uda się w sobotę na zlocie spotkać to pogadamy

  4. #4
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Oj tak juz mysle lada dzien mocne 300+
    Niedlugo zmienie dane
    Na forum wraz z nowa miniatura

  5. #5
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    A więc, żeby skończyć dmuchanie bańki przez ludzi, którzy na oczy nie widzieli mojej TT, bądź widzieli ale niestety ich poziom wiedzy jest na znikomym poziomie, wrzucam zdjęcia jak auto wyglądało zaraz po mocnym dzwonie z pionową betonową ścianą i stadem słoni.







    Co zostało wymienione:
    błotnik,
    maska,
    nadkole,
    cała kolumna MacPhersona zapobiegawczo,
    zderzak,
    chłodnica,
    przednie wzmocnienie bo się pokrzywiło,
    lampy cały komplet, żeby nie było że jedna inna od drugiej,
    felga została zakupiona nowa bo miała bicie i to na tyle,















    Najwięcej bałaganu narobiła lampa która się rozpadła. Po uprzątnięciu szkła, plastików nie wyglądało to tak strasznie. Auto było robione dla mnie, a nie na handel, więc nie było oszczędzania. Wszystko miało być wymienione i już. Duża część rzeczy mogła zostać, np. chłodnica, kolumna mcPersona też nie musiała być cała wymieniana. Ale tak jak wspominałem miało być dobrze innej opcji bym nie zaakceptował.

    Podsumowując:

    Poduszki jak widzicie, były całe,
    podłużnice całe, nie pokrzywione,
    belka przednia praktycznie nie ma oznak że coś się stało.


    UWAGA: PROSZĘ O ROZWAGĘ PRZY WYPISYWANIU KOMENTARZY. NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA TO SOBIE DARUJ, WSZELKIE UWAGI. JEŚLI CHODZI O WYCIECZKI SŁOWNE POD MOIM ADRESEM TO UPRZEDZAM, ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE, ŻEBY KTOŚ MNIE ZA PLECAMI OBGADYWAŁ I NAZYWAŁ KŁAMCĄ, OSZUSTEM I INNYM. JAK KTOŚ MA PROBLEM TO NIECH MI TO POWIE.
    KAŻDY KTO JEST ZAINTERESOWANY ZAKUPEM DOSTAJE ODE MNIE MASĘ ZDJĘĆ, NIE MAM POTRZEBY WRZUCANIA ICH TUTAJ I NIE WIDZĘ JAKICHKOLWIEK PODSTAW DO TEGO BY KTOŚ ROBIŁ ZE MNIE OSOBĘ, KTÓRA NIE JESTEM!

    Tak odbiegając od tematu, większość osób jeździ szrotami, nie mając o tym pojęcia, albo po prostu udaje, że nie wie i oczywiście jak sprzedają na forum to jasne, że perełki a tak naprawdę to syf z gilem, jeszcze nie wiadomo po jakich przejsciach. Przejrzyjcie mobile.de i zobaczcie sobie ceny za TT z 2008 roku, w podstawowej wersji, w większości przypadkach takiej biednej że się patrzeć nie chce z przebiegiem grubo ponad 200tys, km. Koszt całej zaczynają się od ok 45tys, rozbitki chodzą po 35-50tys. Teraz zróbcie rachunek sumienia i przejrzyjcie allegro i odpowiedzcie sobie pytanie skąd się biorą TT za 35tys sprowadzone z Niemiec?! Jakbyście zobaczyli jak te auta wyglądają przed sprowadzeniem to myślę, że duża część z Was byłaby mocno zdziwiona. Mam znajomych, którzy siędzą w tych tematach więc słyszę jak to jest. Policzcie sobie koszty paliwa, sprowadzenia auta na lawecie własnej, albo i wypożyczonej, koszty tablic tymczasowych i ubezpieczenia w Niemczech. Inaczej przez granicę nie przejedziecie. Na sam koniec dodajcie koszt naprawy i zastanówcie się gdzie w tym wszystkim zarobek handlarza i koszt zakupu auta.


    Ogólnie autem jest bardzo duże zainteresowanie wbrew temu co niektórzy mówią i piszą. Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie zadzwonił. Z kilkoma osobami jestem umówiony bo brakuje im jeszcze funduszy, ale wiadomo kto pierwszy ten lepszy. Ze sprzedażą mi się absolutnie nie śpieszy, głównie tak jak wspominałem sprzedaż jest spowodowana chęcią zakupu kabrioleta. Mam w głowie kilka wyjazdów na przyszły rok po EU i nie ukrywam, że fajnie by się śmigało takim autem. A jak się moje TT nie sprzeda to będę kontynuował swoją przygodę z coupe i tyle w temacie.



    AMEN !
    Pozdrawiam
    MaTTeusz
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 25-11-2017 o 14:02

  6. #6
    Awatar darula73
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    251
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Witam. Siedzę w branży aut od 27 lat i tak jak piszesz wszyscy by chcieli bezwypadkową w super stanie i za 25000 max. Od marca tego roku szukałem TT i to z czym się spotkałem po pokonaniu sporej ilości km to masakra. I jak najbardziej autko niech sobie będzie po jakiś przygodach ale niech będzie dobrze zrobione a nie zdrutowane. Moja TT jest teraz na odnowie lakierniczej auto kompletnie bezwypadkowe ale pewnie jak przyszła by mi ochota na sprzedaż to pewnie z 99 procent potencjalnych kupujących będzie stękać. Rok temu sprzedawałem swoją e46 gdzie wyglądała jak nowa z orginalnym przebiegiem 130 tyś ale miała robione drzwi i to wg kupujących było nie do zaakceptowania. Niestety jaki kraj tacy kupujący. Życzę udanej sprzedaży.

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pamiętam jak ją sprowadzalem dla Magdy wtedy chyba cena była coś ok 15tys euro auto serwisowane do samego końca w ASO D.e i bezwypadkowe teraz jest mocniejsze ma pakiet S więc dobra oferta.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    MATEUSZU moj imienniku wrzuć nu luz a kupiec się znajdzie. Dobrze pamiętam zdjęcia ktore Magda wyrzuciła. Dla mnie to jest zwykła stłuczka a nie wpadek. Większość aut na naszym rynku jest w dużo gorszym stanie a kupujący nic nie widzą bo miernik pokazał fabrykę a tak naprawdę to żaden problem kupić części pod kolor bądź nowe z aso i ni hu hu nie będzie nic widać...... powodzenia w sprzedaży bo auto naprawdę jest super no może trochę by mi brakowało quattro

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    59
    Śliczna furka, tak mnie dawno tu nie było, że nie wiedziałem, że tamtą srebrną już nie jeździsz

    Pozdro.

  10. #10
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    RoberTT kupę lat! dzięki no już myślałem że nie masz TT wcześniej miałem czarną



    Cena dla forumowiczów 46 999 zł

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Podbijam

  11. #11

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    jestes sklonny jeszcze opuscic czy zostajesz przy tej kwocie to skutku?

  12. #12
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Jestem sklonny opuścić ale tylko przy poważnych ofertach. Nie będą to oczywiście kwoty 5-10tys. bo za bezcen nie sprzedam, wole zostawić i jeździć dalej. Zamianą tez nie jestem zainteresowany na golfy,BMW i inne.

  13. #13

    Dołączył
    Sep 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa i okolice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Czarny
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    RoberTT kupę lat! dzięki no już myślałem że nie masz TT wcześniej miałem czarną



    Cena dla forumowiczów 46 999 zł

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Podbijam
    Żona zaczęła marudzić o zmianie 8N i wpadło mi w oko ogłoszenie na otomoto ale widzę że auto w internetach taniej niż dla członków?

  14. #14
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Tak, cena z ogłoszenia czyli 45 999 zł do drobnej negocjacji.

  15. #15
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Matteusz, w poście nr 1 masz błąd, bo wpisałeś tam że auto jest z 2006r, a wygląda na to że jest chyba 2007.

Podobne wątki

  1. MaTTeusz | przygodo trwaj |
    Przez MaTTeusz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 198
    Ostatni post / autor: 03-03-2018, 11:34
  2. TT tfsi vs bmw e36 4,4
    Przez bolek80 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-04-2017, 11:18
  3. [ MaTTeusz ]- Black TT, FWD 180 ps
    Przez MaTTeusz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 219
    Ostatni post / autor: 28-09-2015, 07:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •