Dzwoniłem do Panów z Ctr-Tuning i polecili mi tak samo jak znajomy mechanik aby obserwować i jeśli wystąpi jakiś dalszy objaw, zadzwonić do nich i umówić się na naprawę.
Korek wytarłem z brudu, płyn nadal czerwony. Na razie nie dzieje się zupełnie nic. Przejechałem ok. 200km, osad na korku się nie pojawił, płynu nie ubyło, olej w porządku, węże nie są twarde, auto się nie przegrzewa. Właściwie wszystko jest w porządku…

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Około 1000km przejechane, nadal wszystko w porządku

Jakiś czas temu wleciały nowe opony zimowe. Zdecydowałem się na Dębica Frigo HP2. Jak na razie spisują się świetnie. Miałem okazję pojeździć w śniegu oraz na mokrej nawierzchni przy niskich, również ujemnych temperaturach - w obu tych warunkach spisały się wzorowo.
O dziwo są one cichsze niż moje byłe opony letnie (Pirelli Cintuarto P7) - da się to znacznie odczuć. Polecam!

Wosk nadal się trzyma i dzięki niemu auTTko jest dość łatwe do mycia.

Dziś odwiedził mnie miły i rzadki gość


Uchwyt niestety niekompletny - brakuje jednego kapsla i jednej gumowej podkładki. Jednak za cenę którą zapłaciłem - jest świetnie (kupiony na grupie facebookowej)


Szybę czołową zdecydowałem się wymienić dopiero na wiosnę. Teraz, gdy nie ma ostrego słońca jest przejrzysta i nic nie przeszkadza

Autkiem od połowy września przejechałem 5000km i jestem bardziej niż zadowolony

Chłopaki ze śląska - może jakiś mały spoTT w sobotę wieczorem ?

Pozdrawiam