Jako że była dziś ładna pogoda i miałem trochę wolnego czasu, zabrałem się za umycie i nawoskowanie samochodu. Oto efekty:


Ostatnio przy pomocy taty udało się naprawić lampkę oświetlająca wnętrze auTTka.

Wreszcie mogę cieszyć się z klubowych ramek na tablice rejestracyjne W drodze do mnie jest też już znaczek na tylny zderzak którego niestety u mnie brakowało.

Wczoraj odbyłem pierwszą nieco dłuższą podróż - wybrałem się pod Opole do Morrisa (pozdrawiam ) po koła które sprzedawał. Zmieściły się wszystkie 4 Na autku bedą założone dopiero na wiosnę, teraz czekają grzecznie w garazu.

Wysłałem rownież swoje radio do Pana Andrzeja z firmy MaxElectronics. Gdy wróci (za około tydzien), będzie odmłodzone o przynajmniej 10 lat - zyska Bluetooth, AUX, czytnik kart SD oraz zostanie usunięta wada głosu.

Plany na najbliższa przyszłość: regeneracja lamp - odbłyśnik i klosz - teraz światła świecą bardzo słabo. Polerowanie przedniej szyby - podczas jazdy pod słońce wyglada jakby leżał na niej piasek (mikro odpryski). Obie te operacje zlecę jakiejs firmie - jeśli znacie jakąś na Śląsku to czekam na info.

Po wczorajszej trasie zastanawiam się rownież nad dołożeniem tempomatu.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk