Nie ma sprawy Kanapa kiedy ci tylko będzie pasować ja się dostosuje Za mną już prawie połowa docierania ale kolejne 2000 km będę utrzymywał max 4000tys obr tak na wszelki wypadek.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Wczoraj wracając do domu znowu lampka Check Engine, nie czekając podpiąłem go do Vaga i wyskoczyły błedy
16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold
P0420 - 35-00 - -
17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean
P1136 - 35-00 - -

Ten pierwszy będę obserwował bo wyskoczył pierwszy raz.Mam dp zamiast kata(może dlatego) natomiast ten drugi wyskakuje coraz częściej. Poczytałem i dotyczy zbyt ubogiej mieszanki czyli wychodzi na to że gdzieś lewe powietrze się dostaje i jest dostarczane zbyt dużo powietrza. Możę ktoś borykał sie z tym błędem i wie co w pierwszej kolejności sprawdzić. Auto na dotarciu po dziadkowemu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Wczoraj wracając do domu znowu lampka Check Engine, nie czekając podpiąłem go do Vaga i wyskoczyły błedy
16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold
P0420 - 35-00 - -
17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean
P1136 - 35-00 - -

Ten pierwszy będę obserwował bo wyskoczył pierwszy raz.Mam dp zamiast kata(może dlatego) natomiast ten drugi wyskakuje coraz częściej. Poczytałem i dotyczy zbyt ubogiej mieszanki czyli wychodzi na to że gdzieś lewe powietrze się dostaje i jest dostarczane zbyt dużo powietrza. Możę ktoś borykał sie z tym błędem i wie co w pierwszej kolejności sprawdzić. Auto na dotarciu po dziadkowemu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

AcidTT licze na twoja pomoc

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

AcidTT licze na twoja pomoc