Pokaż wyniki od 1 do 15 z 67

WÄ…tek: BÅ‚edy do odczytu

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   NastÄ™pny post NastÄ™pny post
  1. #1
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Na allegro nie ma takiej części ale zadałem pytanie gościowi czy miałby coś takiego o tym numerze. Znalazłem na google taki z creations Motorsport w różnych kolorach- czerwony wygląda zacnie. Koszt ok 100zl nie ma tragedii .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://m.ebay.pl/itm/AUDI-S3-TT-SEAT-LEON-CUPRA-R-BAM-210-225-BHP-CRANKCASE-BREATHER-PIPE-H0015-/252079091443

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A jeszcze jedno pytanie. Czy ten błąd może być spowodowany również złej jakości paliwem? Zalane jest 98 ale nie na bp czy shellu ehhh pokusiłem się :/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzwoniłem dzisiaj do ASO bo ta część jest niedostępna na innych portalach i za ori trójnik powiedzieli mi 225zl nie mało ale jak nie będę miał wyjścia to będę musiał wypłacić no chyba że AcidTT jesteś w stanie poratować człowieka w potrzebie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    OdezwÄ™ siÄ™ wieczorem do ciebie na priva

  2. #2
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    SkÄ…d
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
    Na allegro nie ma takiej części ale zadałem pytanie gościowi czy miałby coś takiego o tym numerze. Znalazłem na google taki z creations Motorsport w różnych kolorach- czerwony wygląda zacnie. Koszt ok 100zl nie ma tragedii .

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://m.ebay.pl/itm/AUDI-S3-TT-SEA...-/252079091443

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A jeszcze jedno pytanie. Czy ten błąd może być spowodowany również złej jakości paliwem? Zalane jest 98 ale nie na bp czy shellu ehhh pokusiłem się :/

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dzwoniłem dzisiaj do ASO bo ta część jest niedostępna na innych portalach i za ori trójnik powiedzieli mi 225zl nie mało ale jak nie będę miał wyjścia to będę musiał wypłacić no chyba że AcidTT jesteś w stanie poratować człowieka w potrzebie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    OdezwÄ™ siÄ™ wieczorem do ciebie na priva
    Mi za taki trojnik w ASO mówili coś koło 170. Jest zamiennik topran za 30, podobno nie warto zamiennika w tym przypadku.
    Powiem ci czy to prawda na wiosnÄ™, na razie u mnie topran siÄ™ trzyma (zmieniany jakoÅ› w maju).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Awatar eslaw79
    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    SkÄ…d
    Boguchwałowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Mi za taki trojnik w ASO mówili coś koło 170. Jest zamiennik topran za 30, podobno nie warto zamiennika w tym przypadku.
    Powiem ci czy to prawda na wiosnÄ™, na razie u mnie topran siÄ™ trzyma (zmieniany jakoÅ› w maju).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Powiem tylko że w ASO za tą część mówią 225zl pytałem więc pisze jak jest. Przy nowym silniku jednak albo oryginał albo zakup przez kolegę z forum AcidTT 😀
    Ale nie twierdzę że tańsze do gorsze . Ważne żeby funkcjonowało jak najdłużej

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Dobra więc mogę się podzielić rozwiązaniem mojego problemu z wyskakującym checkiem. Nic innego jak nieszczelnosc. Skompletowałem graty do próby szczelności i po kolei eliminowalem dziurawe węże . Prawie same nieszczelnosc w odmie. Został mi jeszcze jeden wężyk ale to może ogarnę za niedługo . Więc morał zbyt ubogiej mieszanki prowadzi do nieszczelnosc w dolocie.

Podobne wÄ…tki

  1. błędy esp
    Przez ZUCZEK w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-07-2021, 21:37
  2. Błędy vag
    Przez markow w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 12:58
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-06-2014, 08:32
  4. 3-rzy błędy...
    Przez lelu666 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2012, 13:02
  5. Błędy DTC
    Przez qba12345 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2010, 15:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •