Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Alan TT

  1. #1
    Awatar alan
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    18

    Alan TT

    Witajcie!

    Chwilę to zajęło, ale nareszcie mogę bez wstydu pochwalić się moim spełnionym marzeniem. Czarna TTka z 2001 r., 166 tys. udokumentowanego przebiegu, autko krajowe z krakowskiego salonu. Długo szukałem egzemplarza godnego zainteresowania i wreszcie pojawił się taki miesiąc temu. Szybka podróż na Śląsk i jest Od samego początku zakochałem się w pięknej, ponadczasowej sylwetce. Po pierwszej jeździe wiedziałem, że muszę ją mieć. Autko technicznie już bez większych problemów, z rzeczy niezbędnych zostało mi tak naprawdę wymiana gum drążków stabilizatora i kupić nowy komplet opon, przy okazji chciałem od razu kupić fajne felgi. Oczywiście jest kilka mankamentów takich jak problem z szybami, czy niedziałający jeden spryskiwacz reflektorów, ale wszystko w swoim czasie. Czuję, że to będzie genialna przygoda!

    Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona posiadaczy oraz fanów tego modelu. Mam nadzieję do zobaczenia na spotach no i oczywiście na ulicach! Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i pomoc

    A tu kilka pierwszych zdjęć mojej ślicznotki: https://drive.google.com/open?id=0B5...3g5UFpPTWsxazg

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wyglada bardzo ladnie! Grattki auta i oby entuzjazm Cie nie opuszczal, a przygoda z TT trwala jak najdluzej co do mankamentow znajdziesz na forum mega duzo wiadomosci, a jak to bedzie za malo napewno znajda sie tacy ktorzy zechca pomoc szerokosci!

  3. #3
    Awatar alan
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    18
    Dzięki!

Podobne wątki

  1. Alan TT MK2 TDI Quattro
    Przez Alan_Pol w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 15-07-2015, 21:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •