Witajcie!

Chwilę to zajęło, ale nareszcie mogę bez wstydu pochwalić się moim spełnionym marzeniem. Czarna TTka z 2001 r., 166 tys. udokumentowanego przebiegu, autko krajowe z krakowskiego salonu. Długo szukałem egzemplarza godnego zainteresowania i wreszcie pojawił się taki miesiąc temu. Szybka podróż na Śląsk i jest Od samego początku zakochałem się w pięknej, ponadczasowej sylwetce. Po pierwszej jeździe wiedziałem, że muszę ją mieć. Autko technicznie już bez większych problemów, z rzeczy niezbędnych zostało mi tak naprawdę wymiana gum drążków stabilizatora i kupić nowy komplet opon, przy okazji chciałem od razu kupić fajne felgi. Oczywiście jest kilka mankamentów takich jak problem z szybami, czy niedziałający jeden spryskiwacz reflektorów, ale wszystko w swoim czasie. Czuję, że to będzie genialna przygoda!

Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do grona posiadaczy oraz fanów tego modelu. Mam nadzieję do zobaczenia na spotach no i oczywiście na ulicach! Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i pomoc

A tu kilka pierwszych zdjęć mojej ślicznotki: https://drive.google.com/open?id=0B5...3g5UFpPTWsxazg

Pozdrawiam!