Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 80

Wątek: Srebrna TT quattro by Sorprop

  1. #16
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tak czytam jak szukacie wahacze, więc zapytam, czy ktoś z Was pytał np. VRP, czy jest w stanie zrobić ?
    Nie chodzi mi o jedna sztukę (sam kiedyś pytałem i nie było takiej opcji), ale o grupowe zamówienie.
    Widzę, że temat się przewija i coraz większe zainteresowanie wahaczami, więc może zróbcie listę chętnych?
    Jak będzie lista, to łatwiej Wam będzie negocjować cenę, czy ze Stelmim, czy z VRP

    P.S.
    Ja się nie pisze na listę, bo mam od VRP ������
    Ja pytalem VRP na goraco gdy pisalem w innym temacie kilka miesiecy temu, napisalem wtedy ze "bylem pytalem, nie ma i nie bedzie", ze Stelmim rozmawialem na FB i dal mi kontakt do Properfekt'u, odezwe sie do nich zaraz po swietach z konkretnymi pytaniami i konkretna decyzja zakupu. Niestety mialem wazniejsze wydatki, typu nowy silnik + pochodne wymiany w kazdym razie, _kris ma dobry pomysl, bardzo fajnie byloby zrobic watek z lista PEWNYCH zainteresowanych co sa w stanie zainwestowac w komplet wahaczy.. ja jestem za gdyz mam w planach gwint. Wtedy mozna ruszyc do firmy Properfekt z konkretnym zamowieniem od ludzi zdecydowanych i konkretnie porozmawiac o cenach itp. Jestem w stanie sie tym zajac jak cos.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 04-11-2017 o 17:32

  2. #17

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    AcidTT, to może załóż wątek w zakupach hurtowych? Od razu możesz mnie wpisać na listę. Może tak w 1-2 mce, może nawet 3 uda się zebrać chętnych żeby hurtowo im się opłacało siąść do roboty?

  3. #18
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
    AcidTT, to może załóż wątek w zakupach hurtowych? Od razu możesz mnie wpisać na listę. Może tak w 1-2 mce, może nawet 3 uda się zebrać chętnych żeby hurtowo im się opłacało siąść do roboty?
    Dobra. Mamy wknd wiec w poniedzialek zaloze odpowiedni temat. Fajnie byloby zebrac troche chetnych bo regulowane wahacze to nieodzowna sprawa przy niskim zawieszeniu. Te w VRP kosztowaly okolo 600zl za komplet, zobaczymy co powie Proper. Do zobaczenia w odpowiednim temacie
    Ps. Sorka za zasmiecanie Twojego watku ale mysle ze Panowie Moderatorzy zrobia porzadek

  4. #19

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Mały update:
    1) auto stoi już na oryginalnych sprężynach od Pawła (nie pamiętam jaki konfig, czy przód od 32 czy standard, ale tył standard, w każdym razie dzięki!). Od razu wymienione poduszki z przodu, bo została 1/3 w porównaniu do nówek. W planach na wiosnę wymiana paru tulei z przodu i z tyłu.
    2) dzisiaj po rozmowach z Hellboy's Workshop plan jest pozbyć się rdzewiejącego progu i większych ubytków na listwach dachowych. Jakieś poprawki na masce, to co się da i potem detailing + powłoka ceramiczna, ogarnięcie wnętrza. A na koniec zobaczymy co tam się uda/będzie chciało zrobić z fotelami (może jakiś mody zrobienia ich trochę wygodniejszymi).

  5. #20
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Sorprop Zobacz posta
    Mały update:
    1) auto stoi już na oryginalnych sprężynach od Pawła (nie pamiętam jaki konfig, czy przód od 32 czy standard, ale tył standard, w każdym razie dzięki!). Od razu wymienione poduszki z przodu, bo została 1/3 w porównaniu do nówek. W planach na wiosnę wymiana paru tulei z przodu i z tyłu.
    2) dzisiaj po rozmowach z Hellboy's Workshop plan jest pozbyć się rdzewiejącego progu i większych ubytków na listwach dachowych. Jakieś poprawki na masce, to co się da i potem detailing + powłoka ceramiczna, ogarnięcie wnętrza. A na koniec zobaczymy co tam się uda/będzie chciało zrobić z fotelami (może jakiś mody zrobienia ich trochę wygodniejszymi).
    ooo podpunkt numer dwa, w szczególności "detailing + powłoka ceramiczna, ogarnięcie wnętrza" mi się podoba sam chcesz to robić czy dać komuś do zrobienia? bo jak komuś to chyba domyślasz się mniej więcej jakie to koszta?

  6. #21

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    ooo podpunkt numer dwa, w szczególności "detailing + powłoka ceramiczna, ogarnięcie wnętrza" mi się podoba sam chcesz to robić czy dać komuś do zrobienia? bo jak komuś to chyba domyślasz się mniej więcej jakie to koszta?
    Hellboy's Workshop będzie robić, koszta znam i się na nie godzę (akurat ja się u nich łapię na fajną promkę, bo samochód jest kupowany od Hellboy's Garage ).

  7. #22

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Z racji braku czasu niestety detailing jeszcze się nie odbył. I jeszcze przez dość długi czas się nie odbędzie - kasa przekierowana na rzeczy, o których będzie niżej.
    Póki co samochód poszedł na wymianę tulei przyprogowych z tyłu (+co tam jeszcze wyszło) i z przodu przy wahaczach.
    I dostałem od mechanika taki kwiatek:

    Zamówione nowe mocnowania w ASO, bo cena w Skodzie 140zł/szt. Miały być dzisiaj, ale nie doszły. I nie wiedzą kiedy będą.
    Także póki co samochód kolejny miesiąc będzie śmigał na skorodowanych, bo jeszcze się jakoś trzymają Wymiana planowana na czerwiec przy innych pracach.

    W ciągu najbliższych dwóch tygodni turbo leci do regeneracji, napinacz łańcuszka do wymiany. Plan jest też sprawdzić w końcu kondycję silnika pod kątem modów, aby móc zaplanować ewentualne prace i budżet na doprowadzenie do stanu zdatnego na dalsze grzebanie.

    Jak pisałem w innym temacie planuję w tym roku zacząć pojawiać się na jakimś torze i miały być jakieś pierwsze budżetowe mody pod hamulce (lepsze klocki i płyn hamulcowy sportowy). Niestety okazało się, że tarcze się nie będą nadawać do takiej zabawy. Przez moment myślałem dalej nad jakąś budżetówką, ale po taniości będzie tylko częściowo. Jestem w trakcie rozmów z BelfegorTT, zawalając go noobowskimi pytaniami Myślę, że będzie dobrze, o ile mnie nie pogoni. Będzie trochę kombinowania z finansami, ale jakoś damy radę. Jak mawiają górale: na przypale albo wcale.
    Bez pomocy oOkillerjezOo (jeszcze o tym nie wie, że pomaga sprzedając mi dwie pary gratów) przedsięwzięcie byłoby trochę trudne do wykonania (a na pewno musiałbym spędzić bardzo dużo czasu na szukanie).

  8. #23
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Krok po kroku i dojdziesz Nie od razu Rzym zbudowano...





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #24
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    Potwierdzam Trwają rozmowy, juz wiem ze bedzie tłusto jak sie kolega zdecyduje to na tyle bedzie taki kit jakiego chyba jeszcze nie ma nikt na tym forum :P

  10. #25

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Trzeba by też było zrobić korektę opisu samochodu.
    Napisałem, że samochód przedliftowy i że nie miał fabrycznie czerwonych foteli. Tak mnie coś podkusiło miesiąc, czy dwa temu, aby jeszcze raz przejrzeć nalepkę w bagażniku. A tam jak byk widnieje kod wnętrza jako: N1U/JY, czyli z tego co znalazłem: czerwony. Do tego kod lakieru LY7J, czyli Avus Silver Pearl. Patrzę zdjęcia aut, o podobnym kolorze i dostaję wyniki o ALMS.

    Szukałem info o wersji ALMS i z samych fotek wszystko by się zgadzało: wnętrze (prócz czerwonej kierownicy, obszycia gałki i ręcznego), kolor, światła, rocznik (tylko 2002 i lakier o tym kodzie był w tt tylko w 2002 roku). Był ponoć dodawany jakiś certyfikat, u mnie go nie ma w papierach.
    Z tego co czytałem wersja ALMS jest tylko i wyłącznie zbiorem powyższych cech. W salonie do tego była dodawana naklejka i to wszystko. Żadnej numeracji, żadnego innego oznaczenia wersji.

    Reasumując: wszystko wskazuje na to, że jest to 1 z 500 ALMS w wersji Avus Silver Pearl + Brilliant Red.
    Jeśli się mylę, to prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu

  11. #26
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    To ja coś napisze musiałbyś wymienić parę rzeczy żeby mieć wersję ALMS, tak jak piszesz ręczny na obszyty czerwoną skórą, kierownicę na obszytą czerwoną skórą, gałkę zmiany biegów na czerwoną oraz osłony na kolano/noge (czy jak to nazwać to co jest na alu trójkątach zazwyczaj czarne) też na czerwone, alusy na 18cali bo były dodawane do właśnie tej wersji głównie ale mogło by się je jeszcze udać dorwać ... no i 1000 sztuk było możesz próbować odbudować taki projekt bo byłby również całkiem rzadki.
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 30-04-2018 o 21:47

  12. #27

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    1000szt było wszystkich, po 500 dla wersji kolorystycznej i do tego uderzałem
    1 z 500 ALMS w wersji Avus Silver Pearl + Brilliant Red.
    Nie pytam, czy jest to kompletny ALMS, tylko czy fabrycznie ten konkretny samochód wyszedł jako ALMS. Wiem, że to był tylko pakiet wizualny, który też niekoniecznie w 100% mi się podoba. Kierownica w oryginale na pewno nie wpadnie, bo po prostu mi się nie podoba wizualnie. Dodatkowo samo koło kierownicy jest dla mnie za duże. Co do reszty nie wiem czy będzie mi się chciało kompletować, nie czuję żeby brakowało tych czerwonych dodatków. Czarna skóra z czerwonym obszyciem moim zdaniem zrobi większą robotę.

    A tymczasem w przygotowaniu no nowe heble udało się kupić ori felgi z audi tt. Są do regeneracji, ale póki co zostanie jak jest.

    Także samochód teraz jeździ na 8j18 et33 i do tego ozute w Michelin Pilot Sport 4. Prosi się jeszcze o lekkie obniżenie, ale póki nie zakupię regulowanych wahaczy na tył to grzebania przy zawiasie nie będzie.
    Przepraszam za brudny samochód! Jedyne wytłumaczenie to, że stoi przed domem i czeka w kolejce na mechanika.
    Ostatnio edytowane przez Sorprop ; 22-05-2018 o 16:15

  13. #28
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    A tam nie ma za co przecież przepraszać ładnie się na tych alusach prezentuje dbaj dbaj o auttko !

  14. #29

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180

    Taka zajawka tego co będzie wchodzić dzięki uprzejmości kolegi BelfegorTT. Fotek jest więcej, ale póki co myślę, że ta wystarczy
    Ostatnio edytowane przez Sorprop ; 30-05-2018 o 22:50

  15. #30
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pięknie..
    Zdradź chociaż jakie zaciski 17Z, 18Z ?









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Srebrna TT - OEM 180 FWD
    Przez Sodi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-10-2016, 15:08
  2. Srebrna TT 1.8T OEM+ „Oliczek Line”
    Przez Quarter w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 22:22
  3. wilk28 - kolejna srebrna TT 1.8T 98r
    Przez wilk28 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 12:24
  4. Furak srebrna strzała :) TT 180KM
    Przez ela w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 12-07-2014, 01:38
  5. Witam - srebrna TT Q225
    Przez MichalTT w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-05-2008, 08:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •