Pokaż wyniki od 1 do 15 z 44

Wątek: Pieniądz i jego skarbonka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrna
    Posty
    262
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Gratki autka! Mam nadzieje, ze tytulowa ''skarbonka'' okaze sie skarbonka w dobrym slowa znaczeniu! co do wyciekow to sprawdz pod deklem zaworowym oraz zwroc uwage czy nie cieknie spod napinacza lancucha rorzadu. Co do mocy w 3 trybach, masz wersje 225konna, a wiec i naped Quattro, planujesz jakas naprawde duza moc zeby dlawic ja trybami? moglbys prosze rozwinac mysl? Zycze powodzenia z nowym nabytkiem!!
    Dzięki, oddałem dziś do umycia (sam nie mam możliwości) i będę szukać.
    Jak zrobię dolot i wylot, to chcę zrobić mapę (zakładam, że moc podciągnę do około 290km). Wówczas chciałbym mieć tryby nie do końca z ograniczaniem mocy, ale bardziej z parametryzacją jak ma być zrywny (przymulony na zime; średni na zwykłą jazdę i wyżyłowaną wersje na "te chwile")

    Cytat Zamieszczone przez mlody_mk2 Zobacz posta
    Masz napęd quattro i skrzynie 5b ? Od czego ta skrzynia jest ? Może samą gałkę masz od 5b a skrzynia jest 6b ?
    Sama gałka jest od ori 6b, ale poprzedni właściciel wrzucił (lub mechanik który chciał go przekręcić) 5b. Na samym początku się wściekłem, ale w sumie jak jeżdżę głównie w mieście, to 5b mi wystarczy, a samo 5b jest bardziej elastyczne do miasta, więc łatwiej mi będzie jeździć. Na koniec się ucieszyłem. Rzadko jeżdżę w trasy, a 180 na tej skrzyni wyciągam z otwartym dachem Może niezbyt rozsądne, ale to był przypływ emocji, 4 puste pasy, obwodnica Warszawy i pierwsze intymne chwile z moją Skarbonką.


    Kolejne dwie rzeczy wpadły do zrobienia:
    - sprawdzenie całej elektryki + poprawić to co poprzednik spieprzył (np radio nie wyłącza się wraz z samochodem, a muszę je wyjmować by wyłączyć), oraz pojawiają się błędy w zamku centralnym
    - rozłożyć i zakonserwować napinacze + blokady pasów (chyba to są napinacze; czasem się blokuję i nie mogę zapiąć pas, ale wystarczy, że przejadę kilka metrów i już spokojnie zaczynają działać).

    Jeśli ktoś w Warszawie chciałby się spotkać, zerknąć, wskazać mi miejsca które powinienem zrobić lub sprzedaż life hacki ze swoich TeTetek, to z chęcią wyskoczę na przejażdżkę
    Ostatnio edytowane przez Pieniadz ; 29-08-2017 o 17:44

Podobne wątki

  1. KrzysiuProgramista i jego MK2 3.2
    Przez KrzysiuProgramista w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 11-06-2019, 20:27
  2. tomaxec i jego TT
    Przez tomaxec w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-05-2015, 10:05
  3. Czy kupno takiego to skarbonka bez dna
    Przez goofer w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-09-2014, 09:23
  4. Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 23:42
  5. srt i jego przyspieszenie
    Przez jzsho w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26-04-2012, 12:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •