Dawno tutaj nie pisałem W najbliższym czasie nadrobię zaległości, ale teraz pochwalę się inną rzeczą. Wczoraj podjechałem do Pawła do Płońska aby odebrać mechanizm do dachu (siłowniki, węże, pompa). Przy okazji przejechał się moją Skarbonką, zerknął pod maskę, szybki test szczelności i dwa przewody do wymiany. Po wymianie zrobiliśmy logi i powiem Wam, że auto odżyło, nabrało wigoru, jedzie dużo ładniej, a logi wyszły nieźle. Jedyne co, to przepływka trochę niedomaga, więc w najbliższym czasie będę się z nią bawił. Nic tak nie cieszy jak opinia Pawła, że jest dobrze.

Najbliższe rzeczy do zrobienia:
* wiatraki... wpierw do wymiany termowłącznik, a później się zobaczy (ale stawiam że to to)
* AC gdzieś coś wariuje, pokazał się problem ze zwarciem, ale wyskoczył raz. Niedługo znów przeskanuje auto i zobaczę czy powrócił
* czujnik od świateł stop (ten obok hamulca) do wymiany, bo czasem sypnie błędem mimo że światła działają
* wymiana mechanizmu soft topu
* przepływka

Lista rzeczy na trochę późniejszą chwilę:
* regeneracja foteli (pisałem o moich zmaganiach w innym dziale - dwukrotnie czyszczone i konserwowane, czas teraz na pełną renowacje)
* elektryka - canbus sypnął problemem, kabel do tylnej szyby do zlutowania, zrobienie konektora pod elektrykę hardtopu, moja przeróbka z puszczeniem zasilania do skrzyneczki obok dźwigni zmiany biegów - chcę tam wyprowadzić gniazda usb + zasilanie do ringa świetlnego; zmiana podłączenia radia - jest na stałe zasilanie podpięte