Czesc
Niestety nadszedl ten czas, ze musze sie w koncu rozstac ze swoim TT. Dawno tu nie zagladalem. Zmiany w pracy, w zyciu prywatnym i niestety nie mam juz czasu zajmowac sie TT’ka jak bym chcial.
Audi TT 8N, 1.8T quattro 225KM, 2001r, kolor czarny, przebieg 188724 km. Pierwsza rejestracja 04.2001. Auto krajowe. Przeze mnie kupione od jednego z forumowiczow w grudniu 2012.
W skladzie
• ABS, Kontrola trakcji
• Reflektory ksenonowe
• Fotele i tylna kanapa skora Alcantara
• Oryginalen radio Concent 1 + glosniki Bose (potencjometr w radiu naprawiany jeszcze przez poprzedniego wlasciciela)
• Oryginalna zmieniarka na 6 plyt
• Podgrzewane fotele
• Klimatyzacje (napelniana w zeszlym roku w lipcu)
• Elektryczne szyby, elektryczne i podgrzewane lusterka
• Wspomaganie kierownicy
• Komputer pokladowy
• Oryginalne felgi MOMO 17” (mam jeszcze poprzednie oryginalne felgi Audi – tez 17” – moge dorzucic jesli bedzie zainteresowanie, jedna felga wymaga prostowania)
• 2-letnie opony letnie Bridgestone Potenza
• Zimowe opony na stalowych felgach 16”
• Dodatkowy alarm (z dokumentacja montazu)
• 2 pary kluczykow, karta pojazdu
• Przeglad rejestracyjny robiony w sierpniu 2017
• Ubezpieczenie OC do grudnia 2017

Co bylo robione w aucie podczas mojego uzytkowania:
• Naprawiane czujniki przyspieszenia poprzecznego (w lipcu 2017 – jeszcze na 12 miesiecznej gwarancji) i wzdłuznego (w kwietniu 2015)
• W czerwcu 2017 wymieniany olej silnikowy MOTUL 5W40 (razem z filtrami powietrza, oleju, kabiny). Olej wymieniany regularnie co roku – wczesniej byl Mobil 1 5W50. Olej napedu przedniej osi. Wymienione swiece zaplonowe.
• Nowy akumulator kupiony w maju 2017 (na gwarancji)
• Wymieniony komplet rozrzadu, pompa wody, kolo alternatora, pasek klinowy, rolka napinacza paska klinowego w marcu 2015 przy 174tys km.
• Regeneracja turbosprezarki w lipcu 2014 (gwarancja juz minela ale dokumenty potwierdzajace wykonanie mam)
• Wymienione tarcze hamulcowe (ATE Power Discu) i klocki hamulcowe (ATE Ceramic) w lipcu 2013 przy 148tys km
• Naprawiany maly FIS w marcu 2013 (wyswietlal „krzaki”)
• Na biezaco co roku w razie koniecznosci wymieniane laczniki stabilizatorow z przodu i z tylu i gumy stabilizatorow

Auto na zewnatrz posiada normalne slady uzytkowania. Lakier nie jest pierwszej mlodosci, ale po wypolerowaniu z woskiem odzyskuje swoj naturalny blask i swieci jak lustro 
Niestety podczas mojego uzytkowania auto pare razy mialo lakierowany tylny zderzak. Roznego rodzaju przetarcia o otarcia. Ostatnie przetercie (prawdopodobnie na jakims parkingu) jeszcze nie zrobione i widoczne na zdjeciach.
Jedynym mankamentem, ktorego juz nie bede naprawial, jest bardzo ciezko wchodzaca jedynka. Wszystkie pozostale biegi wskakuja bez problemow. Gdyby nie ten mankament, auto spisuje sie doskonale i nie sprawia zadnych klopotow.

Cena: 19000 zl (do negocjacji)

Nie wystawialem jeszcze na zadnych portalach sprzedazowych

Auto do obejrzenia w Łodzi. Kontakt:663-776-935
IMAG0477.jpgIMAG0471.jpgIMAG0468.jpgIMAG0461_1.jpgIMAG0460.jpgIMAG0462_1.jpgIMAG0464.jpgIMAG0465_1.jpgIMAG0466_1.jpgIMAG0476_1.jpgIMAG0463.jpgIMAG0467.jpg