Cześć,

W związku z wymianą przydomowych flot na sprzedaż idzie mój dotychczasowy dupowóz: A4 B8 Avant FL z 2013 roku.

Auto z polskiego salonu, było moim służbowym, a że sprawowało się zacnie, to po zakończeniu leasingu w firmie wykupiłem je do użytku prywatnego.


KILKA ZDJĘĆ:



Do obejrzenia na żywo i przejechania się wieczorami badź w weekendy na warszawskim Ursynowie (ew. w tygodniu w ścisłym centrum, mogę nim przyjechać do pracy).

Cena: 68 500zł, a ogłoszenie dostępne tutaj: otomoto + kopia poniżej.

HISTORIA:
- Auto kupione w polskim salonie, posiadam oba kluczyki i wszystkie instrukcje, salonową specyfikację itp.
- Używane w ramach pakietu managerskiego w jednej z warszawskich korporacji, przez 2,5 roku jeździł nim kolega, później przejąłem je ja i jeżdżę nim od ok. 40 tys.km.
- Na początku kwietnia b.r. kończył się firmowy leasing i wykupiłem Audi do dalszego użytku prywatnego; służyło za wygodne rodzinne wozidło na trasy (do zabawy mam w domu inne auta)
- Posiadam wydruk pełnej historii serwisowania, z każdym drobiazgiem typu zmiana opon czy wycieraczek (i wskazanymi przy nich datami i przebiegiem)
- Ostatni przegląd zrobiony w lutym przy 86 tys.km, ubezpieczenie ważne do kwietnia 2018
- Auto bezwypadkowe, miało tylko w dwóch miejscach poprawki kosmetyczne (szyba, maska i błotnik lewy przód, czymś oberwał + obtarty na parkingu tył prawej strony)

DANE TECHNICZNE:
- Silnik 1.8 TFSI 170KM/320Nm CJEB (jeden z bardziej udanych silników benzynowych w A4, bezproblemowy, przede wszystkim bez olejowych bolączek starszych wersji)
- Skrzynia manualna 6-biegowa, przyspieszenie 8.4s do 100km/h, vmax 222km/h
- Przebieg na ten moment nieco ponad 91 tys.km, w 100% pewny i potwierdzony w historii, już prawie się nie zmienia

WYPOSAŻENIE:
- Klimatyzacja automatyczna 3-strefowa
- Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu
- Reflektory ksenonowe plus ze światłami do jazdy dziennej LED
- Reflektory przeciwmgielne zintegrowane w zderzaku
- Autoalarm fabryczny
- Immobiliser
- Audi parking system
- Lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami LED, regulowane elektrycznie
- Lusterka zewnętrzne ogrzewane
- Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem
- System radiowy "Concert" (8 głośników, czytnik kart, napęd CD)
- 6,5" ekran kolorowy
- Centralny zamek
- Szyby boczne z przodu i z tyłu, regulowane elektrycznie
- Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego zależne od prędkości
- ABS z EBV oraz ESP
- Kurtyny chroniące głowy z przodu i z tyłu
- Poduszki powietrzne boczne w oparciach przednich siedzeń
- Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
- Podłokietnik z przodu
- Czujnik zapięcia pasów bezpieczeństwa
- Wskaźnik kontroli ciśnienia w oponach
- Obręcze ze stopu metali lekkich 7,5 x 16, 10 ramienne z oponami 225/55 R 16
- Końcówki układu wydechowego po obu stronach
- Relingi dachowe w kolorze czarnym

OFERTA:
- Auto sprzedaję prywatnie, umowa kupna-sprzedaży
- Nie interesuje mnie żadna zamiana ani abstrakcyjne formy płatności
- Za usługi pośredników/komisów/itp. podziekuję, proszę się w ogóle nie fatygować
- Samochód do obejrzenia na żywo wieczorami na warszawskim Ursynowie (ew. po umówieniu także w ciągu dnia w garażu podziemnym jednego z biurowców w centrum).
- Nr rejestracyjny i VIN widoczne, oczywiście możemy też podjechać do najbliższego ASO na sprawdzenie auta na koszt kupującego.


Polecam, auto krajowe i z udokumentowaną historią. W całej masie niepewnych aut ściąganych z zagranicy istny rodzynek. Więcej informacji pod numerem telefonu 602 - sto dwadzieścia - 702.

PS. Widoczny na niektórych zdjęciach fotelik Axkid nie jest elementem oferty
Pozdrawiam

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Auto sprzedane, więc temat do zamknięcia.
Pozdrawiam