Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Uśmiechnięty chłopaczek na osiedlu

  1. #1
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107

    Uśmiechnięty chłopaczek na osiedlu

    Jako, że juz zasłynąłem w moim wątku, iż jęzor mam długi, a w tym przypadku raczej palce, to opiszę dzisiejszą sytuację.
    Nie wiedziałem zbytnio pod jaki dział to podpiąc, ale myslę, że tutaj będzie odpowiednio.
    Nie chcę się też chwalić, zresztą, mamy praktycznie wszyscy takie same auta, więc nie uważajcie mnie za próżnego

    Podjeżdzam dziś pod dom około godziny 16:00. Zmęczony całym dniem, użeraniem się z oddaniem sprzętu na gwarancje, staniem w korkach, pogodą, która raz jest taka, a raz taka. Generalnie, typowy, irytujący dzień, osoby, która jak nie ma co narzekać, to musi na byle co

    Podjeżdżam pod dom, zrywnie, bo po prostu jestem zmęczony. W osiedlowej uliczce samochód piardnął mi tak głośno przy zmianie biegów z 2 na 3, że aż sam się zdziwiłem, czy to aby na pewno nie jest AMG. Naprawdę, a wierzcie mi, bo temat mam już dopracowany huk był bardzo głosny. Parkuje samochód na swoim miejscu. Chwilę czekam, aby turbinka zeszła trochę z temperatury, w tym czasie pakuje się w aucie, klucze, papiery, telefon, portfel, okulary. Dobra, gaszę silnik, otwieram drzwi i.. stoi chłopaczek. Maksymalnie 14 letni. Stoi i się patrzy. Spoglądam na niego, a on
    - Dzień dobry! Ale, ale, ale, ale ma Pan zajebisty samochód. Przepraszam, że przeklinam, ale niesamowite auto.
    Patrzę się na niego i odpowiadam po prostu 'dziękuję'
    On stoi dalej i zadaje w mojej opinii dość niegrzeczne pytanie
    - Ile taki kosztuje?
    ale to dziecko, a że sam mam w sumie jeszcze mleko pod nosem, a oprócz tego był bardzo grzeczny, odpowiedziałem po prostu z uśmiechem
    - Kolego, dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.
    A on wtedy, co bardzo mnie zaskoczyło, przeprosił i spytał
    - Przepraszam, czy mogę zrobić zdjęcie?
    Myślę sobie, kurde, jeżdzę autem za 50 tysięcy. Tutaj na osiedlu auta są warte 2, 3 czy 4 razy więcej. Zaczynając od nowych Yaris z salonów, po Golfy czy BMW, ale ono naprawdę musi w jego oczach wyglądać zajebiście. Wpadłem na pomysł, zapytałem się:
    - Chcesz się przejechać ze mną, bo muszę jeszcze podjechać w jedno miejsce tutaj za rogiem.
    Oczywiście nie musiałem, ale widziałem i wiem, że jak sam byłem dzieckiem, to cieszyłem się z dotknięcia samochodów sportowych.
    Oczy mu się zaświeciły i odparł
    - Pewnie. Super. i zanim się odwróciłem, siedział już w środku.
    Przewiozłem go dosłownie 5 minut. Na prostej wyjazdowej z osiedlowej dając lekkiego kickdowna. Wróciliśmy na miejsce i ponownie spytał
    - Wie Pan co, ja jestem u babci tutaj na wakacje. Mogę zrobić zdjęcie, bo koledzy mi nie uwierzą czym jeździłem.
    Odparłem z uśmiechem, rób, ale bez rejestracji.
    Uśmiechnął się, zrobił i poszedł

    Myslę, że sytuacja win to win. Ja się ciesze, że samochód doceniony, czuję się nawet dowartościowany, a chłopiec napewno też uśmiechnięty i póki nie dorośnie, czym się jarał za dziecka, to będzie się cieszyć


    Kurczę, ale to musi fajne mając jakieś Ferrari czy Aventadora jak tak podchodzą, ale 14 latki, ale mężowie podczas gdy żona i dzieci nie patrzą

  2. #2
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Może kiedyś też sobie takiego kupi
    I to jest właśnie doskonały przykład, że nie trzeba jeździć autem za 200 tysięcy, żeby "zadawać szyku" Ale fakt faktem, mam wrażenie, że na TT bardzo dużo uwagi zwracają właśnie dzieci

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Czesto sie spotykam z tym ze ludzie robia zdjecia, a jak tankuje to ciagle ktos sie gapi magia konia w herbie....pomijam juz gimbazy


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Ja nigdy zdania nie zmienię. MK1 czy MK2 to kultowe auto, z ponadczasowym wyglądem. I to jest piękne...

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Awatar Quuuun
    Dołączył
    Sep 2015
    Płeć
    Skąd
    Zamość
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    163
    Coś w tych TT jest, kiedyś w Lbn na osiedlu gdzie mieszkalem wlasnie chlopaki z 14-15 lat wypytuwali o samochod mimo, ze obok stał zajebisty biały Evo 8.

  6. #6
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    U mnie w niedziele ludzie zamiast do kościoła chodzą pod moją bramę i podziwiają TTS.
    To oczywiście żart.
    Fajnie, że te samochody tak działają na ludzi.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #7
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Czesto sie spotykam z tym ze ludzie robia zdjecia, a jak tankuje to ciagle ktos sie gapi magia konia w herbie....pomijam juz gimbazy


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sam bym się gapił :P

  8. #8
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Jeeeny, jak ja bym tu u siebie przewiozl jakiegos obcego dzieciaka w kolo kwadratu, to mnie by powiezli panowie w granatowych mundurach ze smutnymi minami na szybka spowiedz..

  9. #9
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja też czasem wożę ludzi do ślubu, po takiej imprezie auto jest wymacane obmacane z każdej strony a najlepsze są momenty jak robią sobie przy nim foty, takie Janusze z wąsem opierający rękę o przedni słupek i uśmieszek do fociszy ale ja się cieszę ich uśmiechem, sam się gapię na fajne auta

    A tu kilka na szybko z innych "imprez" - widok lasek siadających na rozgrzanej ponad 30stopniowym upałem masce - bezcenny







    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-08-2017 o 07:17

  10. #10
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Przecież oni robili foty z przyczepką! Sama nazwa Lambo elektryzuje.

  11. #11
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107
    Sam za dzieciaka pamiętam, jak zerkałem za okno do fajnie wyglądających aut, zeby zobaczyć ile mają na liczniku no i oczywiście na koniec ile rur wydechowych.
    Dziś sam z przyjemnością patrze przez okno, jak jakiś małolat spogląda przez okno, a jeszcze lepiej jak jest z kolegą, czy koleżanką, wtedy objawia się w nim Jeremy Clarkson i staje się ekspertem mojego samochodu.
    Wczoraj będąc w centrum Gdyni, jechałem sobie wolno ulicą z tzw. "kocich głów" prowadząca przez środek deptaku. Przez otwarte okno, słyszalem jak facet, starszy ode mnie, zachwala swojej niewiaście samochód. To co słyszałem, to aż miałem ochotę zatrzymać się, wyjść i strzelić mu w łeb, ale z drugiej strony ... fajne uczucie, słysząc, że mam pod maską gdzieś 500 koni i kosztuje z 300 tyś
    On wyszedł na eksperta, ja na jakiegoś pierd**** celebrytę

  12. #12
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Licznik i liczba rur to odwieczny wyznacznik dobrego auta ostatnio Pani z mezem ogladali żabę i ona do niego: Stefan a ile on ma na liczniku?



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107
    Sąsiad ostatnio też pogratulował zakupu, chcąc być młodzieżowy, słowami "Super bryka, ile maksymalnie wyciągnie"

  14. #14
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    czytam, czytam i nawet nie wiedziałem że taki temacik jest
    To ja też coś dorzucę, jakiś miesiąc temu miałem sytuacje że wracaliśmy z Sylwią z knajpki ale auto mieliśmy zaparkowane dalej przy kościele i gdy docieraliśmy do auta po obiedzie zauważyliśmy że nasze autko oglądają z każdej strony starszy Pan z dwójką dzieci, chodzili dookoła, przyglądali się i dzieciaki się cieszyły... postanowiliśmy im nie przeszkadzać i przeszliśmy obok nich podsłuhując (tak specjalnie literówka bo cenzura mi gwiazdki wstawiła ) o czym mówili i udaliśmy się na spacer jeszcze

    To prawda że to miłe że jeszcze ludzie zwracają uwagę na takie auta (jak np. MK1 bo Mk2 czy Mk3 to już wiadoma sprawa że zwracają na siebie uwagę... nie wspominając o "Żabie" od Huberta z wiadomych powodów) które tak na prawdę dla nie których są "tylko" autami a dla innych elementem ważnej historii świata motoryzacji, wspomnieniem, nostalgią, marzeniem z dzieciństwa ... lub po prostu fajnie wyglądają i w nudnym świecie praktycznie bardzo podobnych aut jest to coś co się wyróżnia.

  15. #15
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Hm ja tam lubie auta wyjatkowe i nietuzinkowe, zwlaszcza limitowane edycje wiec jakbym spotkal na parkingu Twoje auto Kanapa to sa dwie opcje, jedna to fotka na grupie z komentarzem, a druga - spotykam Ciebie i wracasz do domu autobusem haha

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •