Cytat Zamieszczone przez tomirally Zobacz posta
Widzisz dawno mnie nie było na forum. Docelowo wlew będzie w połysku. Tu szybka sprawa obklejone w 10 min. Testowo nakleilem jak się będzie sprawować. Jest git.

Co do foli to moja praca. przyciemnianie szyb metoda bezinwazyjna, folie ochronne itd. Wyciągnie wgniot gradobicia itd.

Narazie walczę z problemem chłodzenia brak pierwszego biegu i prawdopodobnie rozszczelnione rura do turbiny. Czekam na termin u mechanika.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
ooo to widzę że będe miał romans kiedyś w przyszłości do Ciebie z tą folią (do szyb bo mi powoli po 10-15latach zaczyna powoli odchodzić z tylnej szyby).
Z brakiem pierwszego biegu w nawiewie gdzieś widziałem temat chyba jak dobrze pamiętam a nieszczelność jak już będziesz robić to poproś mechanika żeby zerknął na kolektor wydechowy oraz samo turbo czy się pojawiają jakieś mikropęknięcia (ja tak mam niestety, i jakby turbo przypadkiem ściągał to niech założy nowy zestaw montażowy-śruby bo jak stare da to może się luzować, przy ściąganiu musi uważać bo ponoć z tego co słyszałem łatwo szpilki połamać)