Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: BaTTmobil

  1. #31
    Awatar Lipa
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Pomorskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    405
    Rocznik
    1996
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez pavvel Zobacz posta
    Hmm, powiem szczerze, jest glosno w srodku. Powyzej 2 tys obrotow jest juz bardzo glosno. Jednak mimo wszystko strzał przy zmianie biegów głośniejszy niż w S63 a i swietnie bulgocze i strzela schodzac z obrotow. Jak dla mnie bomba. Ciekawe tylko jak dlugo.. Pewnie do pierwszej migreny .. albo kaca
    Znam to uczucie i spojrzenia ludzi dookoła- bomba Idealnym rozwiązaniem jest przepustnica w wydechu, mam u siebie i sobie chwalę.
    Tutaj mam filmik jak u mnie to wygląda na otwartym 3" wydechu, ale przy delikatnym przyspieszaniu i nagrywany telefonem :/


    No i trzeba w końcu jakiś spot w 3mieście zrobić, bo zaraz zima :P

  2. #32
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez pavvel Zobacz posta
    Hmm, powiem szczerze, jest glosno w srodku. Powyzej 2 tys obrotow jest juz bardzo glosno. Jednak mimo wszystko strzał przy zmianie biegów głośniejszy niż w S63 a i swietnie bulgocze i strzela schodzac z obrotow. Jak dla mnie bomba. Ciekawe tylko jak dlugo.. Pewnie do pierwszej migreny .. albo kaca
    Do pierwszej dłuższej trasy autostradą

    Ja nie wytrzymałem długo bez kata i środkowego tłumika i w końcu zamontowałem środkowy sportowy /przelotowy. Teraz mogę wyjeżdżac na autostradę

  3. #33
    Awatar pavvel
    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdynia
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    brak
    Kolor
    Black
    Posty
    107
    E tam, mysle, ze szanse, ze bede jechal tym autem w trase są równe wygraniu w totka. To był wlasnie jedyny argument, który pozwolił mi się zdecydowac na to

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •