Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Wątek: Aviator Grey

  1. #16

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Progi wypiaskowane ? Tzn ?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  2. #17

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Tzn, że na rancie nie ma lakieru i pojawiła się rdza.

  3. #18

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    poka wiecej fotek

  4. #19
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
    Pełny detailing wnętrza, bo pomimo tego, że samochód jest czysty i zadbany, nie wygląda tak, jak bym sobie tego życzył.
    Progi są trochę wypiaskowane od przodu.
    Na tylnym zderzaku jest mały uszczerbek o wielkości 5-złotówki. Muszę porozmawiać z lakiernikiem jak to mądrze zrobić.
    Przedni zderzak po lewej stronie na dole również jest trochę porysowany, ale w przyszłości zderzak i tak pójdzie do zmiany, więc nie chcę tego dotykać.
    Zawsze coś do poprawy/zmiany się znajdzie
    łooo Paaaanie hehe ... jak detailing wnętrza to ja tylko powiem "dzień dobry bardzo" , jak masz pytania jakieś to daj znać to będę mógł ci polecić jakie preparaty użyć itd itp.

  5. #20

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Ale tu pomocni ludzie na forum Dzięki!

    Na szczęście mój kolega prowadzi profesjonalne studio detailingu samochodowego (Odachowsky Auto Detailing) i dbają tam o każdy mój samochód, więc z TT nie może być inaczej

  6. #21

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    DGL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    30
    Fajnie, że udało się kupić! Bardzo fajna sztuka i dobrze się ja stroiło Wtedy powinna wypluć ok. 250KM.

  7. #22

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Zazdroszcze serio TTtki

  8. #23
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
    Ale tu pomocni ludzie na forum Dzięki!

    Na szczęście mój kolega prowadzi profesjonalne studio detailingu samochodowego (Odachowsky Auto Detailing) i dbają tam o każdy mój samochód, więc z TT nie może być inaczej
    Najbardziej rozbroiło mnie nowiutkie audi a5 z salonu dane do autodetailingu... no nie wiem po co ale może dawał powłokę ceramiczną :/ ... ogólnie jak masz takiego znajomego co Ci machnie takie auto za "Free" w dwa dni, łącznie z komorą silnika to "cacy" ale jak jednak chciałbyś spędzić weekend na browarku plus jakimś spociku to zapraszam ... spytaj znajomego czy używa takich preparatów jak "Shiny Garage", "Poorsboys world", "Menzerna", "ADBL", "Colourlock", "Colinite" ... "temat rzeka" kolego

  9. #24

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Rozbroiło Cie nowiutkie Audi oddane do detailingu, bo widocznie nie przeszkadza Ci karoseria porysowana suchą szmatą w salonie
    Nasze samochody po odbiorze z salonu jadą najpierw do studia detailingu, a dopiero pózniej wyjeżdżają na ulicę i nie uważam, by było w tym coś dziwnego.
    Samochody w salonach są porysowane, ponieważ nikt nie zwraca tam uwagi na takie 'pierdoły' jak mikrorysy, ponieważ nawet ich nie zauważają. Większość aut nadaje się od razu do odświeżenia lakieru, a niektóre na pełną korektę - wiem co mówię

    Marki, które wymieniłeś nie są mi obce, choć bawiłem się w polerowanie (czysto amatorsko) bardzo dawno temu..
    Odachowsky Autodetailing to profesjonalne studio, nie youtubowy uczeń
    Zrobienie samochodu mimo wszystko nie jest za 'free', ale w dwa dni kompletu przy aucie nie da się zrobić, a jeśli mówimy o powłoce, tym bardziej

  10. #25

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Mad nie przesadzasz ? Trzy stopniowa polerke plus wos ogarnalem w jeden dzien . Tu chyba jest tworzony mit aby ludzie chetniej gruba kase ladowali firma car detalingowa . Kiedys uzywalo sie farecli g3 jako pasty 3 stopniowej i ludzie zadowoleni byli. Zreszta farecla g3 i tak nadal jest najlepsza pasta .
    Ps . Ja jechalem akurat manzerna .

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  11. #26
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Oglądam auta w salonach na codzień i wcale sie nie dziwie że z salonu trafiają na detalling. (I mowię tu o markach nie byle jakich bmw, mercedes, porsche).
    I sam u siebie robiłem 3 etapową korektę i kładłem powłokę i nie wiem jak mozna to ogarnąć w 1 dzien

    Auto bardzo ładne, podoba mi się

  12. #27

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Hm, no jak można ogarnąć poprostu robić, nie zajmować się innymi rzeczami...

  13. #28
    Awatar pentak
    Dołączył
    Apr 2016
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    132
    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    Hm, no jak można ogarnąć poprostu robić, nie zajmować się innymi rzeczami...
    I oczywiście przygotowałeś odpowiednio lakier przed korektą jak i przed woskiem?
    Nie chce się kłócić bo to zależy od wielu czynników, byc moze robię wolno

  14. #29

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    No tak. Przed polerką dokładnie wyczyszczony lakier został . Póżniej po polerce ręczna myjka. Po tym Psikacz z wodą ( nie pamiętam już co tam było ) ale miało paste usuwać z karoseri. Na koniec ręczne smarowanko. No ale nie robmy Off w temacie

  15. #30
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
    Rozbroiło Cie nowiutkie Audi oddane do detailingu, bo widocznie nie przeszkadza Ci karoseria porysowana suchą szmatą w salonie
    Nasze samochody po odbiorze z salonu jadą najpierw do studia detailingu, a dopiero pózniej wyjeżdżają na ulicę i nie uważam, by było w tym coś dziwnego.
    Samochody w salonach są porysowane, ponieważ nikt nie zwraca tam uwagi na takie 'pierdoły' jak mikrorysy, ponieważ nawet ich nie zauważają. Większość aut nadaje się od razu do odświeżenia lakieru, a niektóre na pełną korektę - wiem co mówię

    Marki, które wymieniłeś nie są mi obce, choć bawiłem się w polerowanie (czysto amatorsko) bardzo dawno temu..
    Odachowsky Autodetailing to profesjonalne studio, nie youtubowy uczeń
    Zrobienie samochodu mimo wszystko nie jest za 'free', ale w dwa dni kompletu przy aucie nie da się zrobić, a jeśli mówimy o powłoce, tym bardziej
    O patrz to akurat ciekawostka jak dla mnie, nie sądziłem że aż takie jełopy robią w salonie żeby o taki produkt nie dbać...
    Nie mów że "Nie przeszkadza mi" bo trochę to nie na miejscu jest ale rozumiem bo się w sumie nie znamy (trochę mnie to uraziło)
    Nie sądziłem że aż tak źle traktują nowe auta w salonie, zbyt rzadko tam bywam ale dobrze wiedzieć (nawet się nad tym nie zastanawiałem).
    W dwa - trzy dni da radę ogarnąć środek plus zewnątrz z korektą lakieru jeśli nie jest bardzo z nim źle ( bez powłoki ceramicznej oraz komory silnika) w profesjonalnym zakładzie autodetailingowym (lampy itd itp do osuszania i wygrzewania) w okolicach Katowic (BraciaPietrzak na przykład koszt 1999zł za auto gabarytu Corsa ) ale taki pełny wypas to tak jak mówisz 3-5 dni to norma.

    Cytat Zamieszczone przez pentak Zobacz posta
    Oglądam auta w salonach na codzień i wcale sie nie dziwie że z salonu trafiają na detalling. (I mowię tu o markach nie byle jakich bmw, mercedes, porsche).
    I sam u siebie robiłem 3 etapową korektę i kładłem powłokę i nie wiem jak mozna to ogarnąć w 1 dzien

    Auto bardzo ładne, podoba mi się
    W 12h jednego dnia z lampami da radę ogarnąć lakier z zewnątrz plus wosk ale pod warunkiem że nie ma tragedii z lakierem.
    Ceramika to już inna bajka i w 12h nie ma opcji tego zrobić.


    No ale tak po za tematem całkowicie to i tak uważam że autko nie dość że ma świetny kolorek to te felgi też pasują, jednak jeśli będziesz je zmieniał to masz już jakiś typ konkretnie na co chciałbyś zmienić ?
    Może jakaś podpowiedź ?
    Ostatnio edytowane przez Kanapa ; 08-08-2017 o 07:57

Podobne wątki

  1. G9 KPR R30T MRS Grey.
    Przez KpRacing w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 05-11-2018, 11:00
  2. Nazywam się GREY. TTS METEOR GREY.
    Przez elmacho w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 132
    Ostatni post / autor: 29-09-2018, 21:31
  3. Aviator Grey 225PS Quattro - Legion
    Przez Legion w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-05-2013, 12:40
  4. PICIU - TT 225 Arrow Grey
    Przez Piciu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-10-2011, 00:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •