Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Witam w nowym wątku

Mk2 chodziło w głowie od dłuższego czasu. Myślałem, czy przypadkiem nie kupić sobie jakiegoś wygodnego suva (rozglądałem się za Cayennem), no ale potem walnąłem się w głowę i powiedziałem sobie: "no way, musi być TT"
Zgapa

Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Generalnie w środku dosyć biednie, ale też chciałem mało bajerów, żeby nie było się za bardzo co zepsuć
eee tam takie gadanie....dołożysz wyposażenia i będziesz się cieszył


Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Wracając do domu zakochałem się w tym brzmieniu V6 <3

To jest inny świat, tego nie usłyszysz w mk3+


Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Co do planów, to
1. Po pierwsze pakiet wstępny, wszystkie oleje do wymiany
2. Z technicznych spraw widzę, że lewy przegub jest do wymiany, ręczny też trzeba poprawić.
3. No musi wejść przedni zderzak od TT'sa. Jest V6, to chyba siary nie będzie jak zmienię zderzak
4. Opony są nówki (Michelin Pilot Sport), ale felgi są już nieco porysowane. Najpewniej pójdą do regeneracji i przemaluję je na jasny srebrny tak jak w MK1
5. Lusterka w srebro
6. W środku jest jakoś tak biednie. Przydałyby się aluminiowe nakładki na pedały plus podstopnicę. Fajnie byłoby też dorwać multifunkcję do kierownicy, ewentualnie całą kierownicę
ad:
1. Biblię czytałeś u mnie - więc do roboty!
3. i tak i nie - pamiętaj że tam jest znaczek TTS, a Ty masz pięknie brzmiąca V6, może lepiej z Sline?
6. Idziesz dobrym torem

Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Chyba pierwszy raz jeżdżę z pootwieranymi oknami i z wyłączonym radiem. Nie mogę się nasłuchać tego pomruku
To właśnie ta magia

Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
Gratulacje
Ile bekłeś, jeśli można spytać?
Tyle że na V6 starczyło

Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
haha widziałem macałem, ale u mnie na dzielni to się nie pokazuj z tymi bananowymi skórami haha auto fajnie wygląda, dość podobne do mojego kolor ten sam, środek ten sam jest kilka smaczków na szczęście których nie ma u siebie bo byśmy mieli takie same auta haha jeszcze raz gratki ! Wiesz, że jazda z otwartymi szybami to początek uzależnienia, które nazywa się cabrio ?

Pany, to może ruszcie te Wasze machiny do Wawy....