Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
Dobry wybór widzimy się na złocie tylko poleruj tak jak MaTTeusz :P
Jedyny słuszny wybór

Oj tak, muszę się podpytać jak on poleruje te swoje fotele :P


Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Gratki Krzychu! niech smiga i mruczy Dlugo chodzila Ci po glowie i dopiales swego! Super!

I bardzo dobrze, ze brakuje jej paru drobiazgow! nic tak nie cieszy jak dopieszczanie autka, nie?!
Dokładnie, nic tak nie satysfakcjonuje jak mody



Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
haha może to szybko nie nastąpić Bo Krzysiek jak chce przyspieszyć swoją TT to jak we flinstonach, musi nogami przebierać, krzycząc przy tym radośnie Jaba daba duuuu
Ej ej, przecież powiedziałeś, że lepiej się zbiera od Twojego "TT'sa"



Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Gratulacje! Nieważne, że "bieda edyszyn" ważne, że V6 pod maską
Niech się dobrze sprawuje! Wiesz coś o rozrządzie?



Jak dobrze targował, to mniej niż w ogłoszeniu choć cena i bez negocjacji była atrakcyjna (wszystkie 3.2 znam na pamięć, ot taki fetysz )


P.S. Naucz się dobrze operować biegami i pokaż Mateuszowi, gdzie jest miejsce dla 2.0
Ja mam (już miałem) tak samo Wszystkie 3.2 na pamięć i w zakładce na przeglądarce :P

Co do rozrządu to nie wiem, muszę tam zajrzeć i przejechać się do ASO i zapytać się, czy ktoś tam grzebał. Kiedyś elmacho wspominał, że BUB jest pancerny, więc póki silnik jest cichy, to nie ma co tego ruszać.



Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
Nie słuchaj elmacho, co on wie o TTkach, ma dopiero szóstą...a ostatnia to z silnikiem o pojemności butelki z Colą...
Czyli teraz muszę wybierać, którego moderatora się słuchać


Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
O fuj, ale brzydki, do tego paliwożerny silnik i napęd na wszystkie koła. Na dodatek biedak i bez dsg.
A serio, to Kris, możesz teraz być szczęśliwy, że RED jednak ma innego właściciela.
Gratuluję i czekam na postępy z prac. Huberta nie słuchaj, mamy przecież tak dużo TTS'ów w klubie.


Mogę ja zamiast Mateusza wystartować, wszak też mam 2.0 TFSI.
Pamiętam jak jechałem za Tobą i Twoim 3.2 (a raczej próbowałem jechać) w Przesiece w drodze na zamek. Matko jak on ładnie brzmiał <3 Dlatego głosowałem na niego na najładniejsze MK2