Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 223

Wątek: licznik/wskazówki/zegary

  1. #76

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta


    Problem zegarów wczoraj powrócił, auto postało trochę na mrozie, wsiadłem do niego, wkładam kluczyk i ponownie nie widać przebiegu, godziny oraz nie podświetlają sie żadne przyciski na czerwono. Ktoś wie co to może być?
    No i tak jak mi się zdawało zegary może padają przez wilgoć. Bardzo w TT grzejesz jak jest zimno na zewnątrz?

  2. #77

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No i tak jak mi się zdawało zegary może padają przez wilgoć. Bardzo w TT grzejesz jak jest zimno na zewnątrz?
    Ee, co do mnie to nie tak bardzo. Z reguły ustawiam na 23, czasami zdaży się 26, ale to rzadko. Sam nie wiem czy padają mi zegary, bo również żadne inne przyciski się nie podświetlają, m.in ESP etc. Wskazówki mi nie wariują, nic się nie dzieje, zegary w nocy normalnie świecą, ale nie podświetlają sie przyciski tak jak powiedziałem i nie widać przebiegu/godziny. Wszystko inne jest ok. Jak można sprawdzić czy zegary są walnięte, albo powoli się "walą?

  3. #78

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Ee, co do mnie to nie tak bardzo. Z reguły ustawiam na 23, czasami zdaży się 26, ale to rzadko. Sam nie wiem czy padają mi zegary, bo również żadne inne przyciski się nie podświetlają, m.in ESP etc. Wskazówki mi nie wariują, nic się nie dzieje, zegary w nocy normalnie świecą, ale nie podświetlają sie przyciski tak jak powiedziałem i nie widać przebiegu/godziny. Wszystko inne jest ok. Jak można sprawdzić czy zegary są walnięte, albo powoli się "walą?
    Wiesz 23 w zimie to sporo. Teoretycznie -5 stopni na zewnątrz i w samochodzie się woda skrapla :/ co może gdzieś zwarcie zrobić. Ja ustawiam na max 18 stopni klime w zimie i nie nagrzewa ona cały czas.

  4. #79

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    W zasadzie masz rację, ale lubie ciepełko - jak każdy z Was )
    ICE, masz jakiś pomysł jak sprawdzić co to może być? W sensie upewnić się czy to zegary, przez VAGa można to sprawdzić? Jeżeli tak to podałbyś jak dokładnie

  5. #80

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    W zasadzie masz rację, ale lubie ciepełko - jak każdy z Was )
    ICE, masz jakiś pomysł jak sprawdzić co to może być? W sensie upewnić się czy to zegary, przez VAGa można to sprawdzić? Jeżeli tak to podałbyś jak dokładnie
    Liczniki cofasz a testu zegarów nie umiesz zrobić? ;p

  6. #81

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cofam tak samo jak i Ty

    Wszedłem właśnie do garażu, problem znowu sam się rozwiązał, wszystko się podświetla, kilometry nieskasowane, tylko godzina nieustawiona. Nie wiem o co chodzi?

    ---------- Post dodany o 12:04 ---------- Poprzedni post z 11:49 ----------



    Dokładnie to wygląda tak jak się zrypie, to jest zdjęcie w dzień. W nocy normalnie podświetlają sie zegary tak jak powinny, ale nie widać właśnie tak przebiegu i godziny jak na zdjęciu i nie chodzi podświetlanie przycisków typu ESP, podgrzewane fotele i przełącznik świateł też nie.

    ---------- Post dodany o 12:11 ---------- Poprzedni post z 12:04 ----------

    Możliwe, że klema mi nie stykała, tak jak wspomniał Paweł wcześniej, bo sprawdziłem ją i chodziła cała jak posrana, mam nadzieje, że teraz ten problem nie będzie występował.

  7. #82

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Daj sobie już siana. Pisałem Ci na GG ponad miesiąc temu że PADAJĄ CI ZEGARY! Zaczęło się od tego że prędkościomierz Ci przekłamywał. Jak można na 2gim biegu śmigać 120 i udawać że auto po programie?! Skrzynia tyle nie wyrobi. Oddaj zegary do naprawy i po problemie!

    Jednak nie zaszkodzi wszystko przeczyścić nad akumulatorem. Klemy uziemienie i inne pierdoły które są bardzo ważne. Sprawdź bezpieczniki w puszcze nad akumulatorem.

  8. #83

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Daj sobie już siana. Pisałem Ci na GG ponad miesiąc temu że PADAJĄ CI ZEGARY! Zaczęło się od tego że prędkościomierz Ci przekłamywał. Jak można na 2gim biegu śmigać 120 i udawać że auto po programie?! Skrzynia tyle nie wyrobi. Oddaj zegary do naprawy i po problemie!

    Jednak nie zaszkodzi wszystko przeczyścić nad akumulatorem. Klemy uziemienie i inne pierdoły które są bardzo ważne. Sprawdź bezpieczniki w puszcze nad akumulatorem.
    Skończ, błagam Cie. Nie musze niczego oddawac do naprawy, bo to pewnie nie są zegary tylko coś nie styka w elektryce. O ile widzę to objawy padania licznika są inne, bo wariują wskazówki itd. U mnie nie wyświetla się tylko przebieg, godzina i nie ma podświetlenia przycisków typu ESP itd. co raczej nie ma nic do zegarów tak mi się wydaje

  9. #84

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Od czegoś się zaczyna.


  10. #85

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Wiesz, to jest różnica bo tutaj bardzo to wariuje. Mi tylko znika na chwile przebieg i godzina i nie podświetlają sie klawisze typu ESP, tak jak pisałem. Tutaj jest całkowita wariacja, więc bardziej trzymam opcje, że coś się nie styka, popstrykam troche WD40 wszystkie rzeczy, które moga mieć na to wpływ, a jak pojawi się to ponownie to zawioze do elektryka wraz z kontrolką AirBag, bo samemu mi się nie chce w to bawić.

  11. #86
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    120 na dwojce? wtf?

  12. #87

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Zostawiłem dziś auto na test, od 16 do 24 stało na zewnątrz, wszedłem do auta o 24, włożyłem kluczyk, znowu pojawił się problem. Dodam, że temperatura wynosiła -4. W dodatku dziwne oświetlenie zegarów, kolory wskazówek jakby czarne. Zauważyłem, że dzieje się to tylko po tym jak auto postoi na mrozie. W przyszłym tygodniu oddam auto do elektryka, niech to sprawdzi.
    Poniżej zdjęcia sprzed chwili:




  13. #88
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Wd40 nie psikaj bo on sie do tego nie nadaje.
    Jak juz to kontaktem popsikaj.
    Aha i ja obstawiam że jednak licznik Ci pada. A jak to jest jaeger (magneti marelli) to masz to praktycznie pewne.

  14. #89

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Wd40 nie psikaj bo on sie do tego nie nadaje.
    Jak juz to kontaktem popsikaj.
    Aha i ja obstawiam że jednak licznik Ci pada. A jak to jest jaeger (magneti marelli) to masz to praktycznie pewne.
    VDO jest.
    Zobaczymy, jutro zrobie test zegarów VAGiem. Ale dziwne jest to, że tak jak widać na zdjęciach też nie podświetlają sie przyciski, to też ma coś wspolnego z licznikiem? Tak samo to, że to dzieje się tylko na mrozie.
    Jak się okaże, że to faktycznie zegary to wystarczy kupić same zegary na allegro i wymienić albo naprawić czy jeszcze coś trzeba kombinować? :> Widzę, że zegary koło 250-300zł, a naprawa wyjdzie pewnie taniej, ale kto to zrobi i za ile?

    ---------- Post dodany o 12:49 ---------- Poprzedni post z 12:15 ----------

    Teraz wszedłem do garazu, podświetlenie normalne, ale przebieg i godzina taka ciemna, ledwie ją widać. W dodatku zaobserwowałem, że po włączeniu świateł, na wyłączonym czy włączonym silniku słychać takie piszczenie, wcześniej tego nie było. To też jest objaw padających zegarów?
    Ostatnio edytowane przez singl0r ; 20-11-2011 o 12:27

  15. #90

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    VDO jest.
    Zobaczymy, jutro zrobie test zegarów VAGiem. Ale dziwne jest to, że tak jak widać na zdjęciach też nie podświetlają sie przyciski, to też ma coś wspolnego z licznikiem? Tak samo to, że to dzieje się tylko na mrozie.
    Jak się okaże, że to faktycznie zegary to wystarczy kupić same zegary na allegro i wymienić albo naprawić czy jeszcze coś trzeba kombinować? :> Widzę, że zegary koło 250-300zł, a naprawa wyjdzie pewnie taniej, ale kto to zrobi i za ile?

    ---------- Post dodany o 12:49 ---------- Poprzedni post z 12:15 ----------

    Teraz wszedłem do garazu, podświetlenie normalne, ale przebieg i godzina taka ciemna, ledwie ją widać. W dodatku zaobserwowałem, że po włączeniu świateł, na wyłączonym czy włączonym silniku słychać takie piszczenie, wcześniej tego nie było. To też jest objaw padających zegarów?
    Sprecyzuj okolice pisku. Jak okolice zegarów to podkręć pokrętło od regulacji podświetlenia na max.

Podobne wątki

  1. zegary
    Przez iceice w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-10-2016, 19:24
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2016, 15:54
  3. MK2 [8J] Jadę po auto za 24h - proszę o ostatnie wskazówki :))
    Przez thefirm w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 10:25
  4. Prośba o analizę logów i wskazówki 1.8T APY
    Przez marcingti w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:16
  5. zegary
    Przez CO_KUBA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •