Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 223

Wątek: licznik/wskazówki/zegary

  1. #61

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    13
    animex to droga firma, a wszystko da sie zrobic...

  2. #62
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Droga ale skuteczna, mają dobry sprzęt testujący, ale dużo liczą za FIS, ja robiłem u nich dawno i zero problemów, padanie podświetlenia to też skutek super procesora z super kraju
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #63
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    żeby było śmieszniej, po włączeniu klimatyzacji pojawiły się obroty silnika i podświetlił się wskaznik paliwa...

  4. #64

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Z domu
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Witam, mam taki problem, że włączam samochód, patrzę na wskaźnik temperatury i już na wejściu mam temperaturę 80 stopni. Inne wskaźniki, tzn. paliwa i obrotomierz działają poprawnie. Z wyświetlaczem też jest wszystko ok. Problem jest wyłącznie z wyświetlaczem temperatury. W trakcie jazdy wskazanie zwiększa się z 80 stopni do 120 stopni. Dodam tylko, że na kanale 51 w klimatroniku pokazuje, że z temperaturą jest wszystko ok.

    Przeglądałem już forum i jest kilka wersji: termostat, czujnik temperatury, silnik krokowy, oprogramowanie. Co to może być?

  5. #65
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W klimatroniku musisz sprawdzać kanał 49 , jeśli wskazania będą inne niż na wskaźniku to oczywiście winny jest silniczek krokowy wskaźnika temperatury .




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #66

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Tuchola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    266
    Witam czy znacie kogoś kto naprawia wskaźniki które przekłamują (pokazują za dużo) W okolicach Bydgoszczy.

    Czy ktoś naprawiał licznik w tej firmie? http://www.elektronic-serwis.pl/ (firma z poznania) Żadnej firmy nie moglem bliżej znaleźć i się zastanawiam nad nią.
    Ostatnio edytowane przez RoGaS ; 22-07-2011 o 14:24

  7. #67

    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    1

    pomocy liczniki szaleją!!!

    witajcie,

    przeszukałem już chyba całe formu, dużo jest o podobnych usterkach, ale swojej tak do końca nie znalazłem...

    prosba o pomoc w nazwaniu usterki:

    wskazówki w licznikach (w sumie to we wszystkich, predkoscimierz, obrt, paliwo temp) co jakis czas skaczą z lewej na prawą, po czym opadają do 0 i podnoszą sie wskazując aktualne parametry...
    - dodatkowo zauważyłem że jak włączam światła to w liczniku zaczyna coś brzęczeć tak cichutko, ale zauważalnie
    - jak ustawiam podswietlenie zegarów prawie na maxa to wszystko gaśnie, wskazówki jednak nadal szaleją... po wyregulowaniu w połowie wraca do normy
    - po takich akcjach z reguły kasuje się data i licznik kilometrów bieżących
    szczególnie często wskazówki wariują jak samochód jest po myjni lub po deszczu...

    Proszę pomóżcie ustalić gdzie może tkwić problem i jak go naprawić i jaki to będzie orientacyjny koszt?

    Pozdr/P
    Ostatnio edytowane przez pawelsz ; 08-10-2011 o 22:58 Powód: doisanie info

  8. #68
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez pawelsz Zobacz posta
    - dodatkowo zauważyłem że jak włączam światła to w liczniku zaczyna coś brzęczeć tak cichutko, ale zauważalnie
    - jak ustawiam podswietlenie zegarów prawie na maxa to wszystko gaśnie, wskazówki jednak nadal szaleją... po wyregulowaniu w połowie wraca do normy
    Jestes pewnien, ze to w liczniku brzeczy?? u mnie nieraz tez zdaza sie brzeczenie ale tylko jak wlaczam swiata np. po nocy i dzwiek wydobywa sie z przelacznika swiatel dopóki sie nie rozgrzeje.
    Moze u ciebie wlasnie tel wlacznik siada powoli robiac zwarcie w liczniku skoro zmieniajac podswietlenie licznik wariuje

  9. #69
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zdejmij uszczelkę miedzy klapą a podszybiem i odchyl ten plastik zakrywający mechanizm wycieraczek .
    Od strony kierowcy powinien być prostokątny plastik , jak go nie ma to woda będzie się lać do środka i to może być powodem jakiegoś zwarcia . Tyle pomysłów odnośnie deszczu i myjni , jeśli chodzi o licznik to objawy wyglądają jak przerwy w zasilaniu .
    Proponuje więc sprawdzić czy wtyczki do licznika nie za połamane i swobodnie się ruszają . Ten dźwięk to na pewno to co napisał matikte
    Zapraszam też do działu '' Tutaj się witamy ''










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #70
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ja miałem podobne obiawy...okazało się że to klema była niedociągnieta....

  11. #71
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    A całkiem możliwe , czasem mogą być winne najprostsze i najbanalniejsze rzeczy ....





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #72
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    zegary chwilowo się nie podświetlały wskazówki opadały i się bujały wyskakiwały błędy na fis ...czujniki z abs świrowały i generalnie jedna wielka masakra bo na vagu śmietnik...miałem już doła a potem z kolegą kluczem 10 dociągnołem luźną klemę i wszystko zaczeło być ok więc objawy bardzo szalone były jak na taką błahostkę :P

  13. #73

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Karaiby
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    33
    Hej właśnie wymieniłem silniczek od paliwa i mam 2 pytania może ktoś doradzi jakiś najlepszy sposób mianowicie źle ustawiłem wskazówkę i jak znaleźć jej prawidłową pozycje? planuje na rozebranych ale podpiętych zegarach zrobić test wskaźników vagiem bo wtedy wszystkie wskazówki lecą od zera do max i stają po drodze na połowie( co o tym sądzicie) i jak się zatrzyma to ja wypnę i ustawie na połowie. A 2 pytanie to po tym zabiegu z wymiana silniczka zaczęło brzęczeć z pokrętła świateł i czasem na sekundę zapali się lampeczka od mgielnych tylnich czyżby coś tam się poluzowało jakaś wtyczka?

  14. #74
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Montaż wskazówki podczas testu liczników Vag -comem to jedyny słuszny sposób .
    Po montażu jednak zrób jeszcze test bo nie zawsze to wychodzi dobrze za pierwszym razem

    Jeśli chodzi o buczenie to czasami tak buczy w skrajnej pozycji , nie wykluczone jednak że mogłeś coś naderwać demontując dolny panel . Skoro zapala Ci się przeciwmgielne to trzeba dokładnie sprawdzić włącznik świateł i jego przewody elektryczne .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #75

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Karaiby
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    33
    Jutro z samego rana będę robił czyli test zmiana pozycji wskazówki i test na sprawdzenie ok. Boje się właśnie że mogłem coś naderwać oby nie jutro popatrzę mam nadzieje że to tylko jakaś wtyczka a buczy jak przekręcam pokrętło obojętnie czy raz czy 2 czy pociągam za włącznik ciągle buczy dopiero jak wyłączę przestaje. Pozdr

Podobne wątki

  1. zegary
    Przez iceice w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-10-2016, 19:24
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2016, 15:54
  3. MK2 [8J] Jadę po auto za 24h - proszę o ostatnie wskazówki :))
    Przez thefirm w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 10:25
  4. Prośba o analizę logów i wskazówki 1.8T APY
    Przez marcingti w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:16
  5. zegary
    Przez CO_KUBA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •