Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 223

Wątek: licznik/wskazówki/zegary

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    po pierwsze cham żeś, boś, się, nie przywitał.

    po drugie
    Jesli masz dużego Fisa to chyba jestem najlepiej poinformowany, szukałem kogo kolwiek na terenie całej Polski i niestety nikt tego nie robi. Poprostu nikt nie sprowadza tych wyświetlaczy. Bo naprawa teog co jest jest bodajże "niewykonalna"/ lub nikomu się nie chce.
    Jakas firma mi od roku obiecuje że zacznie od stycznia się tym zajmować ale nadal ****.
    Czarne jest piękne

  2. #17

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    łód¥
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez xylo
    po pierwsze cham żeś, boś, się, nie przywitał.
    Przywitałem sie w innym temacie do tego stworzonym

    Niestety jak tez dzowniłem juz do chyba wszelkich mozliwych magików i niestety nic z tego . Dzisiaj też kontaktowałem sie z http://www.serwislicznikow.admoto.pl/ i dostałem odpowiedz ze mają sprowadzić takie wyswietlacze za ok 2 tygodnie . Zobaczymy czy to prawda .

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Widzę że problem z dużymi fisami jest nadal. Można posilić się jakąś używką całej deski najlepiej USA bo najtaniej. Czasami można coś wyrwać ale trzeba poszukać bo towar schodzi w trzy minuty
    Mi udało się za 900zł załatwić problem z zegarami wyświetlaczami oprogramowaniem raz na zawsze z dwu letnią gwarancją właśnie w Animex i wtedy myślałem że gość mnie oskubał ale czytając o problemach z tą częścią jestem teraz zadowolony dlatego polecałem tą firmę
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    łód¥
    Posty
    13
    Dzwoniłem do Animexa i na dzien dzisiejszy nie mogą mi pomóc !

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    kuj-pom-?l?sk
    Posty
    2
    ja na allegro znalazłem goscia z Kalisza który oferuje naprawę pikseli w dużym fis za 150zł

  6. #21

    Dołączył
    Sep 2008
    Skąd
    łód¥
    Posty
    13
    To podaj na niego namairy jak możesz !

  7. #22

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    kuj-pom-?l?sk
    Posty
    2
    Proszę oto link do aukcji z której korespondowałem z tym gosciem. Po dokładnym opisaniu usterek powiedział że naprawia to bez problemu.

    http://www.allegro.pl/item590374460_..._a3_a4_a6.html

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    no to ja może poczekam na bardziej odważnych...
    Ktoś ma niedaleko do Kalisza ?
    Czarne jest piękne

  9. #24

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Starachowice
    Posty
    30

    zablokowane wskaźniki...

    Witam,
    Ja miałem podobną sytuację jak Ariel - już dwa razy zblokowało mi wszystkie wskazówki na zegarach i komputer tez nie chciał pokazywać wartości czy to będzie właśnie wina silniczka krokowego??
    ...tylko nie pamietam czy to zdażało się własnie po wpadnięciu wjakąś dziurę...
    apropo tego mechanika, którego polecałeś Ariel to on mieszka w pobliżu warszawy?? i jak podjedziemy to zrobi na od ręki ( wiadomo kilka godzin ) ale czy zostawiałeś mu auto czy sam wymontowałeś zegary i mu podrzuciłeś?

  10. #25

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    13
    chcialbym wyjsc na przeciw waszym bolaczkom i usterkom aut AUDI,
    zajmuje sie wymiana duzych i malych FIS w licznikach AUDI i VW, jak rowniez wsztystkimi innymi usterkami programowaniem i tuningowaniem zegarow grupy VAG, gro zadowolonych uzytkownikow znajdziecie na forum passata i audi a3( gdzie napewno mnie polecaj )

    po wiecej info zapraszam na PRIV

  11. #26

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    28
    Ja troche z innej beczki: od czego zależy posiadanie FIS'a badz tez BC? Czy jest to kwestia zegarów czy jakiegoś modułu?
    Moje zegary wygladaja tak:


    Zastanawia mnie od czego jest szara kostka.

  12. #27

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    13
    wlasnie szara kostka sugeruje posiadanie FIS, liczniki bez FIS lub z tz 1/2 FIS nie maja szarej kostki( nie dotyczy VW) , do niej miedzy innymi podlaczane sa manetki do sterowania i inne sygnaly z czujników

  13. #28

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez mieto3
    wlasnie szara kostka sugeruje posiadanie FIS, liczniki bez FIS lub z tz 1/2 FIS nie maja szarej kostki( nie dotyczy VW) , do niej miedzy innymi podlaczane sa manetki do sterowania i inne sygnaly z czujników
    Wychodzi na to ze ktos wymienil licznik i zmostkowal jak widac jeden pin z czyms, tylko z czym....

  14. #29

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Starachowice
    Posty
    30

    zegary death:/

    ... pisałem kilka dni temu ze kilka razy zblokowało mi zegary własnie chyba na nierównosciach siadam dziziaj do auta i po 500 metrach patrzee a one nie działaja totaklnie wszytskie wskazówki i komputer pokładowy nie działa tylko ten wyswietlacz pomiedzy czy to przyszła juz pora na silniczek krokowy czy to może być procesorek jakis?

  15. #30

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    13
    jezeli auto odpala a na zegarach wskazowki sie nie podnosza to procek motoroli polecial, ooczywiscie do naprawienia.

    a co do tego zmostkowania dwa posty wyzej, to tak sie robi jak ktos nie chce miec bledu o przepalonych zarowkach lub plynie do spryskiwaczy

Podobne wątki

  1. zegary
    Przez iceice w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-10-2016, 19:24
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2016, 15:54
  3. MK2 [8J] Jadę po auto za 24h - proszę o ostatnie wskazówki :))
    Przez thefirm w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 10:25
  4. Prośba o analizę logów i wskazówki 1.8T APY
    Przez marcingti w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:16
  5. zegary
    Przez CO_KUBA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •